בחורה לא מצליחה לפתור תרגיל במתמטיקה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
מה המספרים אומרים עלייך? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
יש שיגידו שזהו יום חשוב להעצמה נשית, חלק חושבות שזה בסך הכל תאריך בלוח השנה, אבל איך שלא תסתכלו על זה, יום האישה הוא יום שמהווה מעין נקודת ציון בשנה עבור נשים רבות. בראש מתרוצצות מחשבות מה עשיתי השנה, באילו כיוונים התקדמתי, היכן נתקעתי ומה אני יכולה לשפר עבור עצמי בשנה הבאה. למה שלא תיעזרו בנומרולוגיה?

כדי לדעת איך השנה שלנו תראה עלינו לדעת קודם מהו שביל הגורל האישי שלנו. שביל הגורל הינו פרמטר במפה הנומרולוגית המציג אלו כישורים יש לנו ואלו השפעות אנו מקבלים בחיינו. לכל שביל גורל מספר המייצג אותו, ולכל מספר שיעורים וכישורים לחיים. איך נחשב אותו? נחבר את כל ספרות תאריך הלידה שלנו. אם קיבלנו מספר דו ספרתי נחבר את שתי הספרות עד לקבלת מספר אחד, בדיוק כמו בדוגמא הבאה:

02.02.1984= 2+2+1+9+8+4= 26= 8

ומה זה אומר? הנה ההסבר המלא:

שביל גורל 1

שאלי את עצמך האם את מעמיסה על עצמך? אם כן, הורידי מעט עומס וחלקי את העשייה עם סביבתך. פעמים רבות תופתעי לגלות שרבים יכולים להקל עלייך. בעיסוקך, נכון לך למצוא מסגרת הנותנת לך חופש פעולה או לבחון מקומות בהם תוכלי לנהל או להדריך. אם את מתלבטת לגבי שינוי מקצועי חשבי על הדרכת יוגה, אימון כושר, רפואה אלטרנטיבית, הדרכת טיולים בחו"ל, אימון אישי, עיסוק הקשור בתחום המנהיגות.

שביל גורל 2

לצד הרצון הטוב שלך לתת ולעשות למען סביבתך, עלייך ללמוד גם לקבל. הקפידי להביא את  דעותייך והשקפותייך יותר לידי ביטוי על מנת להתאים עבורך את האנשים הנכונים לך. אם את חושבת על שינוי מקצועי בחני את התחומים: גישור, אופנה, עיצוב, סטיילינג אישי, תחומי בריאות וטיפוח, טיפול בילדים.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

נומרולוגיה מינית: איך אתם במיטה?
נומרולוגיה יהודית: האם אתם מתאימים זה לזה?
זוגיות טובה לפי הקבלה: איך עושים את זה?

שביל גורל 3

נפש של אמן נמצאת בתוכך, את יצירתית ומקורית ועלייך לתת ביטוי להשראה הרבה ולאינטואיציה שיש לך. הוסיפי בשנה הקרובה תחביב שחלמת עליו כבר שנים המביא לידי ביטוי את הכישורים הטבעיים שלך. אם הנך שוקלת שינוי מקצועי חשבי על רפואה משלימה, הפקות אירועים, אומנות ומשחק, תחומי העיצוב, טיפול ושיקום באמצעות בעלי חיים.

שביל גורל 4

הנך בעלת יכולת לראות את הפרטים הקטנים, לצד ביקורתיות וצורך במסגרות בחיים. הקפידי לדבר על תחושותייך בגלוי ולהימנע מסגירות מתוך תחושה של "לא נעים" וכיצד יראו הדברים. אם את מחפשת תחום עיסוק נוסף או תחביב מומלץ לך לבחון את תחום הביטוח, עיצוב, כתיבה ועיסוק באומנות. הקפידי למתן את הביקורת העצמית וכלפי הסביבה על מנת לחוות חיים קלים יותר.

שביל גורל 5

אחד הדברים החשובים ביותר בחייך הוא הגיוון, כאשר תקפידי עליו תרגישי פחות מתח ולחץ. לעיתים, הצורך לעשות שינויים קיים אצלך, אך עם זאת גם הפחד מהם. תנועה בחייך תפיג לך מתחים רבים ולכן נכון לך להקפיד על טיולים ונסיעות. אם את מחפשת רעיונות למקצוע נוסף לחיים שקלי את תחום התקשורת, יחסי ציבור, שיווק, שיווק אינטרנטי והדרכה. מומלץ שעיסוקך יעניק לך חופש פעולה וישלב נסיעות.

שביל גורל 6

למשפחה ולאנשים סביבך משמעות רבה בחייך, אך לעיתים את נותנת לסביבה יותר ממה שאת נותנת לעצמך. השקיעי את השנה הקרובה למימוש עצמי. מומלץ עבורך לשלב עיסוק יצירתי או חברתי בחייך כגון בריאות וטיפוח, אופנה, עיצוב תכשיטים, עיצוב פנים, אימון משפחתי וטיפול בהפרעות קשב. 

שביל גורל 7

אישה צוחקת (צילום: GlobalStock, Istock)
השנה זו השנה שלך | צילום: GlobalStock, Istock
הינך בעלת אינטואיציות חזקות אך האם את משתמשת בהן? יש לך את היכולת לאבחן אנשים וסיטואציות לעומק ולגלות דברים מתחת לפני השטח. עלייך להקפיד על פתיחות בתקשורת עם הסביבה על מנת שיבינו את דעותייך ורצונותייך בבהירות. הימנעי מלהסתיר תחושות ורגשות. אם את מעוניינת בשינוי מקצועי חשבי על רפואה משלימה, הילינג, ייעוץ רוחני, אימון אישי, פיתוח start- up , משאבי אנוש וייעוץ ארגוני.

שביל גורל 8

הינך שאפתנית ובעלת אנרגיות חזקות. חשוב לך להיות חשובה בסביבתך ולדעת שעניינים נמצאים תחת שליטה. יש לך את היכולת להגיע למטרות בזכות כוח רצון חזק המלווה אותך. עלייך למתן קיצוניות בחייך במערכות יחסים ובעיסוקך המקצועי. לשינוי או בחירת מקצוע שקלי ניהול וארגון, נדל"ן, רפואה בתחום השיקום, עיצוב ואדריכלות פנים. 

שביל גורל 9

הינך דעתנית בעלת יכולת טובה להעברת מסרים, ייתכן ותמצאי את עצמך בעשייה חברתית בשלב כזה או אחר. יש לך השפעה רבה על סביבתך ולכן עיסוק בתחומי הדרכה וייעוץ מתאימים לך. אם הינך חושבת על שינוי מקצועי שקלי דוברות ויחסי ציבור, שירה, מכירות, השתלבות בפוליטיקה, השתלבות בעמותות, הדרכה, הוראה והנחיית קבוצות.

הכותב, רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?