משפחה מאושרת (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
שמים את המשפחה בראש סדר העדיפויות | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
השם שלנו הוא בעצם חלון הראווה שלנו והרושם הראשוני והמיידי של אנשים שמכירים אותנו עלינו. אם כך, מה הפלא שיש לו השפעה כה רבה עלינו. הנומרולוגיה מאמינה שלשם שלנו יש השלכות רבות על האופי והתכונות שלנו. בחישוב פשוט נוכל להכיר את ההשפעות הללו בעצמינו. הפעם נלמד על אנשים ששמם בגימטריה מסתכם בספרה שש. 

ראשית, נלמד איך "לתרגם" את השם שלנו למספר. יש להפוך את השם למספרים על פי כללי הגימטריה ולחבר עד שנגיע לספרה בודדת. הדוגמא הבאה תעזור לכם להבין כיצד לעשות זאת:

אביב= א(1)+ ב(2)+ י(1)+ ב(2)= 6

דוגמאות לשמות נוספים בעלי הגימטרייה שש: אייל, יערה, גל, סער ויריב.

מה חושבים עליי?

המספר שש מעניק לאדם את הצורך באיזון מתמיד והרמוניה. למשפחה ולחברה יש השפעה רבה על אדם ששמו מסתכם במספר שש ופעמים רבות הוא בוחר לרצות אותם על מנת לזכות בכבוד והערכה. הוא בעל יכולת לפעול בדיפלומטיות ולהתאים את עצמו לסביבה. בעלי המספר שש מעניקים חשיבות רבה לדרך שבה דברים נראים כלפי חוץ, ולעיתים רבות יתנו לדעות חיצוניות להשפיע באופן משמעותי על מצב רוחם. מספר זה מוסיף לנו אינטואיציה חזקה ויכולת להבין את הסביבה ולסייע לה. מצדו המאתגר של המספר הוא יוצר לאדם שתלטנות, רכושנות וקנאה.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
בשבוע שעבר: מספר נומרולוגי 5

להורוסקופ השבועי שלכם

זוגיות ומערכות יחסים

בעלי המספר שש נעים על הציר בין להיות רגישים ומתחשבים מאוד כלפי הקשר הזוגי והמשפחה לבין היגררות לעצלנות וחוסר השקעה. לעיתים יעדיפו לשמור על קשרים ומערכות יחסים כפי שהם מתוך תלות רגשית וצורך לשדר "עסקים כרגיל" גם כאשר מתעוררים אתגרים. בצידם החיובי יפעלו רבות למען המשפחה, יעניקו לה חום ואהבה ויתאימו את עצמם למענה.

קריירה

המספר שש מעניק לאדם צורך בעבודה עם אנשים. יש להם זיקה לחינוך ועשויים למצוא את עצמם במערכות ציבוריות, במקצועות הטיפול (בדגש על עבודה עם ילדים), בתפקידים בעולם התקשורת, עיצוב ואומנות, תחומי האירוח, מסעדנות ומיסטיקה. כחלק מהשפעתה הרבה של המשפחה, רבים יבחרו לעבוד בעסק המשפחתי או לעבוד מהבית. למשתייכים למספר שש המחפשים ללמוד תחום העשרה או מקצוע נוסף לחיים, אני ממליץ על תחומי העיצוב, אומנות ומיסטיקה על מנת לתת ביטוי לטעמם וכשרונם המיוחד.

מספרי שש כילדים

רגישים מאוד, לעיתים נוהגים לרצות את סביבתם על מנת לזכות בתשומת לב, בעלי צורך מתמיד בחיזוקים מצד המשפחה והחברה ושואפים לאווירה משפחתית. דיבור בגובה העיניים וכבוד יעשו הבדל משמעותי בתפקודם.

בריאות

המספר שש מעניק לאדם רגישות רבה, ולאירועים במשפחה ובחברה יש השפעה רבה על בריאותו. נוטה לרגישות בבטן, בלב ותנודות בלחץ דם.

כספים

המספר שש מעניק לאדם את הצורך ברווחה כלכלית לצורך בטחונו ועל מנת לעזור ולתמוך במשפחתו ובילדיו.

הכותב, רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?