אישה מגלה סוד לחברה שלה (צילום: art-4-art, Istock)
בגלל יכולות ההכלה שלהם, הם שותפים לסודות רבים | צילום: art-4-art, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הוא פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

בעלי זיקה רוחנית

ילידי ה-16 בחודש מתאפיינים בצורך בתא משפחתי לצד עצמאות. יש להם אינטואיציות חזקות. גם אם על פי הרושם הראשוני יתפסו כשקטים, הם מנתחים דברים לעומק. אדם שנולד ביום זה מתאפיין בזיקה רוחנית, אך יהיו כאלה שיכירו בה ושיפתחו אותה רק בגיל מאוחר. המספר 7, שהוא הסיכום של ה-1 וה-6, מבטא את הצורך בדיסקרטיות ורוגע בחייו של האדם, ומעניק לו יכולות אבחון והכלה כלפי הסביבה. לעיתים יהיו אלו אנשים שיתאפיינו בגישה הוליסטית כלפי הסביבה ולעיתים סגורים וחוששים לשתף במה שעובר עליהם. פעמים רבות מספר זה מעיד על עבר דתי או רוחני חזק במשפחה.  

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים:  אנשי סוד

ילידי ה-16 בחודש יצליחו מבחינה חברתית אם יפעלו לשימור קשרים, יזהרו מלהתנתק מאנשים בגלל עיסוקי היום יום ויקפידו על יוזמה במערכות יחסים. מספר אחד העומד בצדו של השש מזהיר אותם מלהיות בדלנים, אגוצנטריים ומרוכזים בעצמם. אלו שיבינו את השיעור של המספר ויפתחו הקשבה ופתיחות במערכות היחסים יזכו במערכות יחסים עמוקות בחייהם, ולחברים שילוו אותם לאורך שנים. אלו שלא יבינו ירגישו מנותקים מבחינה חברתית. חשוב לשים לב שהעולם הפנימי העשיר לא יבוא על חשבון קשרי חברה. בגלל יכולות ההכלה שלהם פעמים רבות ירגישו שהם שותפים לסודות ו"מטפלים" באנשים רבים בסביבתם. בזוגיות עליהם להקפיד לשתף את הצד השני בתחושות שלהם ולהימנע מלהדחיק אירועים.  

קריירה: כותבים או אנשי מחשבים

ילידי ה-16 בחודש עמוקים מאוד, חכמים ואינטואיטיביים. יהיו את אלו שיבחרו במקצועות רוחניים יותר כגון: כתיבה, טיפול, פילוסופיה ועיסוקים הקשורים בחברה ותרבות. מצד שני, יהיו את אלו שישתלבו במקצועות המצריכים אבחון ופיתוח כמו: מחשבים וטכנולוגיה, טכנאים במקצועות השונים, חשמלאים וכדומה. בזכות יכולות הקליטה שלהם יוכלו להגיע לרמת מקצועיות גבוה בדרך אליה יפנו.

 מסר: הקפידו לשתף את האנשים הקרובים לכם בתחושותיכם על מנת ליצור מערכות יחסים נכונות לכם. 

בשבוע הבא: ילידי 17 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-15 בחודש
רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד
>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?