גבר מסתכל על מחשב (צילום: Zsolt Nyulaszi, Istock)
יצירתיות ודיוק | צילום: Zsolt Nyulaszi, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד. יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. בכתבה הבאה נכיר את ילידי ה-31 בחודש.

מטופחים, ביקורתיים ויצירתיים

אנשים שנולדו ב-31 לחודש מקבלים מהמספר 3 יצירתיות והשראה – ומהמספר 1 הגיון וחיפוש עובדות. יש להם חשיבה ביקורתית ויצירתית, טיפוח ומראה חשובים להם מאוד. לעיתים רבות יפנו את רוב הביקורת כלפי עצמם וימציאו לעצמם סיבות להיות לחוצים. השילוב בין יצירתיות להגיון מאפשר להם להגיע למטרות גבוהות אותן הם מציבים לעצמם, תוך הקפדה על איכות הביצוע. המספר 3 מייצג את הצורך שלהם ליהנות ולהתרגש גם במהלך השגרה. החיבור בין המספרים 3 ו-1 שווה בערכו ל-4 ומעיד על החיפוש המתמיד שלהם אחר יציבות כלכלית.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

מערכות יחסים:  חיפוש אחר נאמנות

ילידי 31 בחודש מעוניינים ברוב המקרים לבנות תא משפחתי יציב. יש להם את כל הנתונים לאפשר לבני הזוג שלהם לסמוך עליהם ולהעניק להם תחושת יציבות. המספר 4 שהוא התוצאה של המספר 31 לעיתים גורם להם להיות רכושניים וביקורתיים כלפי הקשר הזוגי, דבר שיכול לפגוע בטיב היחסים. חשוב מאוד שיקפידו למתן תכונה זו וילמדו לסמוך על אנשים.

מעצם היותם ביקורתיים כלפי עצמם, לעיתים יחששו מלהביע את עצמם כפי שהם, במיוחד בתחילתם של קשרים. כאן חשוב לזכור שההתנהגות הטבעית מזמנת ברוב המקרים את האנשים המתאימים לנו, ומתוך השאיפה לכך חשוב להביע את התכונות ללא חששות. בנוגע לשותפויות עסקיות, בפעמים רבות גם כאן יתקשו לסמוך על הצד השני וירצו להיות בשליטה, אך הגדרת תפקידים מדויקת וביצוע הסכמים מסודרים יכולים לסייע להם ולתחושת הביטחון אליה שואפים.  

חשוב לדעת כי ביקורת של ילידי 31 בחודש ברוב המקרים תהיה מקצועית וישירה מאוד: מומלץ לנתק את האגו לכמה דקות וללמוד מהצד המקצועי שלהם.

לימודים וקריירה: שלבו יצירתיות ודיוק

השילוב בין המספרים 3 היצירתי והתרבותי ו-1 המדויק יוצר אצל ילידי 31 בחודש זיקה לתחומים עיצוב גרפי, צילום, עיצוב שיער, כתיבה, בניית אתרים, שיווק, משחק, בימוי, תכנון והפקת אירועים, אדריכלות ותרבות. חשוב להם לפתח את הקריירה שלהם ולשלב בין עניין וריגוש לצד הישגים כלכליים ובטחון.   

מסר: יצירתיות והגיון יכולים לסייע לכם לקבל החלטות ולהגיע לתחושת הביטחון החשובה לכם.

רוני שדה הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> בפעם הקודמת הכרנו את ילידי 30 לחודש