ריצה (צילום: Stigur Karlsson, Istock)
אנשים מלאי אנרגיות | צילום: Stigur Karlsson, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה. הפעם נתמקד באנשים שנולדו ב-8 בחודש.

אנרגיות חזקות

המספר שמונה מעניק לאדם שאפתנות, צורך בגיוון ועשייה מתמדת, לעיתים נטייה לקיצוניות ואינסוף אנרגיות בשביל עצמו ובשביל הסובבים אותו. ילידי ה-8 בחודש מקבלים את היכולת לבנות את עצמם מחדש אחרי תפניות בחיים וכן לחזק אנשים אחרים. התפיסה הכללית לגבי המספר היא שהוא מעניק לאדם בעיקר צורך בשליטה סמכות ויציבות חומרית. אך חשוב לדעת כי שמונה מעניק לאדם גם יכולת לחזק ולשקם אנשים בסביבתו וזיקה לרוחניות. למספר זה שני עיגולים: האחד מתקשר לפן הרוחני והשני לחומרי. שילוב בין הגישות ייצור עבור בעלי המספר תחושת מימוש והצלחה בחייהם.

עוד בערוץ הרוח:

דניאל, אושר ויהב: אלו שמות כדאי להחליף?
איך חודש הלידה משפיע על התינוק?

להורוסקופ השבועי שלכם

יחסים: הכל או כלום

המספר שמונה מעניק לאדם נטייה לקיצוניות. מצד אחד הוא יכול להיות מסור ונאמן מאוד לסביבתו, לנהוג בנדיבות והגינות, אך ברגע שייפגע עלול לנהוג בחוסר סבלנות מוחלט, ניתוק קשרים ושיפוטיות. הדבר נכון לכל סוג של קשר. בגלל שמספר זה ידוע בטוטאליות שלו, הוא נוטה להגזים בנתינה בהתחלה ואז להיפגע כאשר הוא לא חווה את אותה התנהגות מסביבתו. אחד השיעורים החשובים עבור האדם הוא לשחרר את הטינה כלפי אנשים על מנת להיפתח לקשרים חדשים ולהתקדם בחייו. בזוגיות וכהורים יש למתן את הרכושנות והנטייה לנהל את הצד השני. כמו כן, רצוי להפגין יותר גמישות ופתיחות במערכות יחסים. לעיתים שותפויות עסקיות מהוות אתגר עבור השמיניות שלנו היות וישנו קושי לסמוך על הצד השני.

מדוע קיימת נטייה לשתלטנות? במקרים רבים אוסף של אירועים הקשורים בחוסר נאמנות מצד הסביבה, הן בילדות והן בבגרות או לפי גישות נוספות בגלגולים קודמים - יצר את השאיפה להיות בשליטה על מנת לחוות פחות אכזבות.

קריירה: אינסוף אפשרויות

המספר שמונה מתקשר לסימן האינסוף, וכך גם בקריירה - אינסוף אפשרויות נפתחות במהלך החיים. המקצועות המסורתיים המאפיינים אותו הם עיסוק בעולם החוק והביטחון, נדל"ן, כספים, עיצוב פנים ובנייה וניהול עסק עצמאי, כמו כן גם מקצועות בתחום הרפואה והשיקום, ריפוי בעיסוק, חינוך עם דגש על בעיות קשב, צרכים מיוחדים וכיו"ב.

אחד משאיפותיהם של ילידי ה-8 בחודש היא להגיע לעצמאות, שפע כלכלי ועמדות סמכות. פעמים רבות אם הם לא יממשו זאת בעצמם, בני או בנות הזוג יגשימו את השאיפות עבורם. ילידי המספר שמונה בעלי פוטנציאל להגיע למעמד כלכלי גבוה, אך עליהם להימנע מלתת לאגו לנהל אותם וכן משאפתנות יתר ורצון לעשות דברים מהר.

ילדים: מתקשים לקבל סמכות

המספר שמונה מעניק לבעליו את הצורך להיות בשליטה ובעמדת סמכות. כתוצאה מכך, לעיתים רבות קיים קושי אצל הילדים לקבל סמכות במסגרות ומההורים. בגלל שהכבוד משחק כאן תפקיד חשוב, ניתן להניע את הילדים באמצעותו, אך אין הכוונה לרצות אותם. אחד הדברים המאפיינים את הילדים וכל ילידי המספר הוא כוח רצון, ולכן נכון להפעיל אותו באמצעות הצבת אתגרים, עידוד השאיפות, ולתת להם להרוויח את הצלחתם. זאת בליווי חיזוקים חיוביים ופרגון.

מסר לחיים: יש לכם אינסוף אנרגיות, נתבו אותם לעשייה מקדמת ולמדו לשחרר את הטינה.

בשבוע הבא: ילידי 8 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-7 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?