גבר מחזיק פרחים- קלישאות בערב החג (צילום: pierredesvarre, Istock)
מעניקים חשיבות רבה לרומנטיקה בזוגיות (אילוסטרציה) | צילום: pierredesvarre, Istock
רוצים להכיר אדם טוב יותר? שאלו אותו באיזה יום הוא נולד, יום הלידה הינו פרמטר משמעותי במפה הנומרולוגית שלנו, ומהווה בסיס לתכונותיו ויכולותיו של האדם. ההכרות עם תכונות אלו מאפשרת לנו לממש את עצמנו טוב יותר, וכן ליצור תקשורת אפקטיבית עם הסביבה.

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?

חברותיים ומשפחתיים

ילידי ה-15 בחודש מתאפיינים בגישה חברתית, אכפתיים לסביבתם ויודעים לתת ולעשות למען סביבתם. גם במצבים של כעס כלפי אדם, ברוב המקרים יידעו להתקדם קדימה ולסלוח. יש להם יכולת ליצור תקשורת טובה גם עם הדור המבוגר וגם עם הצעיר. ה-15 מורכב מ-1 המסמל את היכולת להוביל, האחריות, צורך בעצמאות וחופש, וה-5 שמסמל את היכולת לפעול בגמישות הצורך בשינויים והנטייה לצבור מתח. הסיכום בנומרולוגיה נותן את המספר 6, המתאפיין בזיקתו לחברה ולמשפחה. ילידי יום זה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: המנהיגים - אלו שיובילו אנשים אחריהם, יפעלו לשינויים וישפיעו, ואת אלו שיחפשו מסגרות בעלות אופי משפחתי ויציבות על מנת להיות בתחושת בטחון. ילידי ה-15 מעניקים חשיבות רבה לאסתטיקה ולדרך שבה הם נתפסים בחברה.

עוד כתבות בערוץ הרוח:

יחסים: מחפשים יציבות

המשפחה תופסת חלק משמעותי בחייהם של ילידי ה15, וברוב המקרים הם יחפשו מערכות יחסים יציבות. המספר 15 משלב ספרות שמתאפיינות בחשיבה הגיונית: 1 ו-5, וגם השפעה של רגש מהתוצאה של החיבור בניהם 1+5=6. הם רגישים ויידעו איך להתמודד עם תחושותיהם על מנת לקדם מערכות יחסים או להתקדם ממערכות יחסים הלאה. עליהם להיזהר מליצור תלות במערכות יחסים שפחות מתאימות להם. בזוגיות הם מעניקים חשיבות לשפה משותפת וגם לרומנטיקה, וברוב המקרים יחפשו אנשים אינטליגנטיים לבלות איתם.

קריירה: תקשורת והדרכה

אמרנו אנשים, אמרנו ה-15 בחודש. מספר זה מעניק לאדם צורך בעבודה עם אנשים, לעיתים בתחומי הדרכה ומנהיגות כגון חינוך, פוליטיקה, פיקוד, עבודה עם ילדים, נוער, הדרכות בגופים שונים, עשייה למען החברה. נוסף על כך יהיו את אלו שהמפה שלהם תכוון יותר למקצועות התקשורת, יחסי ציבור ופרסום והופעה מול אנשים. רבים מילידי יום זה יחושו צורך לקבל "חותמת" הכרה מסביבתם על עשייתם המקצועית וליצור שינויים ברמה החברתית.

מסר: בתוך העשייה למען הסביבה אל תשכחו אדם חשוב - אתם עצמכם. היו מודעים לרצונות שלכם לצד הכישורים ודעו לעשות את השינוי ברגע הצורך.

בשבוע הבא: ילידי 16 בחודש

בשבוע שעבר: ילידי ה-14 בחודש

רוני שדה, הוא יועץ בנומרולוגיה, קלפי טארוט וכף יד

>> לעמוד הפייסבוק mako רוח כבר עשיתם לייק?