מדונה בהופעה 2012 (צילום: נעם וינד)
כמה שיותר דרמה. מדונה | צילום: נעם וינד
מי אתם ומה אתם: כמו מלך החיות, גם אתם אצילים, גאים, כריזמטיים, סמכותיים וזוהרים. יש לכם צורך בהכרה ובתשואות סוערות, וחשובה לכם מאוד מנהיגות וכבוד עצמי.

איך אתם חושבים ומדברים: בגדול מאוד. אתם תמיד מובילים את העולם אחריכם, בסטייל דרמטי ותוך חלוקת עצות והוראות לכולם. סגנון הדיבור שלכם ישיר וסמכותי, כך שאין מצב שלא יבינו למה התכוונתם.

מה עושה לכם טוב: כמה שיותר דרמה. החיים הם משחק וכל העולם במה, אבל מבחינתכם הכי חשוב שלא ישכחו לכוון את הזרקור בדיוק עליכם ושכל האקשן יתחיל בדיוק ברגע בו אתם מגיעים.

כשאתם משועממים אתם: מארגנים כמה קרשים והופכים אותם לבמה. אחר כך תופרים מסך ומציבים זרקורים רבים ככל האפשר. הקטע של המשחק כבר בא לכם טבעי.

מזל אריה - הורוסקופ יומי

איך אתם פותרים בעיות: אריה אמיתי מתייחס למכשולים כאל אתגרים שנועדו לחשל אותו ולא כאל מקור לפגיעה אישית.

רגש או שכל: בגדול – רגש. לא תהססו, למשל, לצאת לקרב כדי להציל את כבודכם המלכותי, גם אם אין בזה שום היגיון אסטרטגי.

חיי האהבה של מזל אריה

איך אתם מסתדרים עם אריות אחרים: רומן בין אריות יהיה זוהר, נוצץ, מלכותי, מדובר, דרמטי ומרשים. זוג כזה צפוי בהחלט להפוך להצגה הכי טובה בעיר.

למי אתם הכי מתאימים: למחזר מקורי, ייחודי, אינטליגנטי ומדהים, או בקיצור, למזל דלי. בן הזוג שמתאים לכם יהיה טיפוס יוצא דופן ולא שגרתי, שיהנה להדהים ולהקפיץ אתכם. אתם ממילא לא מתחשבים במוסכמות, אז אל תצפו מהזוגיות להיות מה שייצב אתכם.

איך כדאי להתחיל אתכם: למחוא לכם כפיים ולהריע ממושכות, לתת לכם להרגיש שאתם מלכי העולם ושבחברתכם צפויות להם תשואות ותרועות.

כשאתם מאוהבים אתם: שואגים בקול רם עד שכל דיירי היער רצים לרכל על הרומן החדש.

איך אתם במיטה: כמו אמני במה הזקוקים לתשואות, כל ביצוע שלכם דורש קידות והשתחוויות וחסר למי שלא מצ'פר אתכם במחמאות. הרי ברור שאתם הסקס הכי שווה שהיה לפרטנר שלכם בחיים. מראה מעל המיטה תתקבל אצלכם בברכה, כדי שחלילה לא תפספסו קשר-עין עם עצמכם.

מה קורה כשאתם מקנאים: סליחה? מישהו הזכיר פה בגידה? מישהו מחפש צרות?! חובה להחליף נושא ומהר!

אריה (צילום: stock_xchng)
מלך או מה? | צילום: stock_xchng
איפה אתם על המפה: הבית החמישי במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל אריה ומייצג בילויים ושעות פנאי. מזל אריה מושפע ממזלות קשת וטלה, כמו גם מהכוכבים צדק ומאדים. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על ידי השמש, המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד.

מי אתם בקלפי טארוט: קלף מלכת המטות, שמייצג בילויים במקומות מפוארים.

כוכבי המזל שלכם: ארז טל (27 ביולי 1971), ארנולד שוורצנגר (30 ביולי 1947), ג'יי.קיי רולינג (31 ביולי 1965), ברק אובמה (4 באוגוסט 1961), ניל ארמסטרונג (5 באוגוסט 1930), הראל סקעת (8 באוגוסט 1981), נפוליאון בונפרטה (15 באוגוסט 1769), שמעון פרס (15 באוגוסט 1923), מדונה (16 באוגוסט 1958), מנחם בגין (16 באוגוסט 1913), רוברט דה-נירו (17 באוגוסט 1943), ביל קלינטון (19 באוגוסט 1946), שלום מיכאלשווילי (19 באוגוסט 1978).

>> תחזית אסטרולוגית שבועית לכל המזלות
>> אוהבית לתת: מזל אריה לפי הקבלה
>> מה צופים הכוכבים למזל אריה בשנת 2012?