דג זהב
שוחים ברגשות | צילום:
מי אתם ומה אתם: אתם בעלי נטייה לאמנות, יצירתיות, פגיעות, רגשנות, רגישות, ביישנות, מופנמות, רומנטיות וצורך תמידי באהבה.

איך אתם חושבים ומדברים: יש לכם חשיבה רומנטית, יצירתית, רגשנית וסוחפת: אתם מחפשים אהבה, כמו גם תחומים המאפשרים ביטוי אמנותי. סגנון הדיבור שלכם רגשני וחולמני, ואתם מעניקים סטייל רומנטי גם למילים הפשוטות ביותר.

מה עושה לכם טוב: אהבה, חלומות על נסיך מארץ רחוקה, מבטים רומנטיים וריגושים שלוקחים אתכם למקומות קסומים.

כשאתם משועממים אתם: מביאים לידי ביטוי אחד משפע הכישרונות האומנותיים שחבויים בכם. גם לבשל לעצמכם איזה רומן קטן היא פעילות שעושה לכם טוב.

איך אתם פותרים בעיות: יליד דגים אמיתי לא מתמודד היטב עם בעיות. בעצם, הוא ממש לא סובל אותן ולכן גם משתדל לחמוק מהן.

 

 

רגש או שכל: אתם נסיכי הרגשנות. אתם נסחפים באהבותיכם, לוקחים הכל ללב, ביישנים, מופנמים ונהנים להפליג על גלי רגשותיכם.

איך אתם מסתדרים עם דגים אחרים: צפוי לכם רומן רומנטי, אוהב, מופנם, רגיש, ביישני, לוהט וסוחף: בהחלט משהו ששני בני הזוג זקוקים לו.

למי אתם הכי מתאימים: למחזרים שנונים, מאורגנים, מסודרים ומשעשעים, או בקיצור: לבני מזל בתולה. באהבה ובזוגיות אין עליכם, כך שחוץ מה"בתולות" צפויות לכם פרשיות רומנטיות מדהימות גם עם ילידי מזלות האדמה שור וגדי. בן הזוג שמתאים לכם הוא טיפוס מסודר, מאורגן ומעשי, שפועל לפי ההיגיון ואינו מרשה לרגשותיו לסחוף אותו.

איך כדאי להתחיל אתכם: בסגנון רומנטי, רך, עדין ומשתפך. רצוי להביא לכם פרח, ולתת לכם הרגשה שזו אהבה מהסרטים.

כשאתם מאוהבים אתם: משגרים מבטים סמוקים ומסוחררים לעבר בן הזוג עד שאין איש בסביבה שלא יבחין בהם.

איך אתם במיטה: בני זוג מושלמים עבור אלה שאוהבים להוביל. הסקס שלכם הוא כמו טנגו ספרדי לוהט, בו בן הזוג שלכם קורא כל זיק בעיניכם ומוכן לתמרן את עצמו לקצב שלכם. רק המחשבה על זה מסחררת אתכם וגורמת לכם להיסחף אל מקומות שאפילו מלאכים אינם מעיזים להתקרב אליהם.

מה קורה כשאתם מקנאים: אתם מתמוטטים לגמרי ויש לכם גם את כל הסיבות לכך, הרי השקעתם בקשר את הלב והנשמה. פייר, זה ממש לא הוגן לעשות לכם את זה.

איפה אתם על המפה: הבית השניים-עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דגים ומייצג נטיות אמנותיות. מזל דגים מושפע ממזלות סרטן ועקרב, כמו גם מהירח ומכוכב פלוטו. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב נפטון הקרוי על שמו של אל הים ומקרין רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה.

מי אתם בקלפי טארוט: נסיך הגביעים, שמייצג אהבות טהורות וכנות.

כוכבי המזל שלכם: אריאל שרון (26 בפברואר 1928), יצחק רבין (1 במרץ 1922), שרון סטון (10 במרץ 1958), אליזבט טיילור (27 בפברואר 1932), ברוס וויליס (19 במרץ 1955), מיכלאנג'לו (6 במרץ 1475), מיכל אמדורסקי (7 במרץ 1975),  אלברט איינשטיין (14 במרץ 1879).