מזל דלי (צילום: jupiter images)
כי האדם דלי בשדה | צילום: jupiter images
מי אתם ומה אתם: טיפוסים מקוריים וייחודיים שלא אוהבים ללכת בתלם. בעלי חשיבה מבריקה, יצירתיות ואינטליגנציה גבוהה.

איך אתם חושבים ומדברים: דרך החשיבה שלכם יוצאת דופן, אתם מחפשים ריגושים ואין מצב שתסכימו עם רעיונות שגרתיים. מעבר לזה, ניחנתם בכושר דיבור ואתם יודעים לבחור במילים שמקפיצות את שומעיכם.

מה עושה לכם טוב: בילוי במקום מגניב, שכמובן אף אחד עוד לא שמע עליו. ואם אפשר גם מוזיקה טובה, ריקודים ונשנושים.

כשאתם משועממים: אתם ממציאים דברים: משחקים שלא עלו בראשו של איש, סטארט-אפים הזויים ושיטות חדשות ליצירת קשר עם חבריכם. אתם לא זקוקים למרחבים כי אצלכם המרחב הוא בראש.

 

 

איך אתם פותרים בעיות: דליים אמיתיים מתמודדים עם בעיות בסגנון אישי לא שגרתי. בדרך כלל אתם אפילו מצליחים ליהנות מהעימות.

רגש או שכל: לא ברור. אחרי הכל, אתם לא טיפוסים צפויים. כשאומרים לכם רגש אתם הולכים עם ההיגיון ולהיפך. אין לכם העדפה חד משמעית וטוב לכם עם זה.

איך אתם מסתדרים עם דלי אחר: צפוי לכם רומן מקורי, יוצא דופן, משגע, מדהים - סוף הדרך בשביל מי שמחפש את עצמו.

למי אתם הכי מתאימים: למחזרים דרמטיים, סמכותיים, מלכותיים ואצילים, או בקיצור – לבני מזל אריה. אתם ששים לקראת פגישות עיוורות ותמיד מחפשים את הלא שגרתי. קליק מוצלח במיוחד צפוי לכם עם טיפוסים שנונים וכריזמטיים.

איך כדאי להתחיל אתכם: בדרך מפתיעה. רצוי לפנות אליכם כשאתם הכי לא מוכנים ולתת לכם הרגשה שצפויים לכם חיים משוגעים.

כשאתם מאוהבים: דלי מאוהב מבצע מהלך מהמם ומקורי עד שהצד השני מתעלף מרוב התרגשות.

איך אתם במיטה: בשתי מילים: חיות רעות. הכול פתוח אצלכם, את התנוחה המיסיונרית נטשתם מיד לאחר הפעם הראשונה ולמעשה, אתם משוכנעים שהמיטה היא מקום חלומי כדי להמציא בו את הגלגל מחדש. מומלץ לחובבי אטרף.

מה קורה כשאתם מקנאים: אתם לא מתפוצצים מזעם, אבל בהחלט הייתם רוצים להבין מה בדיוק סוד קסמו של המתחרה שלכם. וכן, הייתם שמחים לשמוע שלא מדובר ביתרון שכלי.

איפה אתם על המפה: הבית האחד עשר במפה האסטרולוגית נשלט על ידי מזל דלי ומייצג פעילות למען החברה והקהילה. מזל דלי מושפע ממזלות תאומים ומאזניים, כמו גם מהכוכבים מרקורי ונוגה. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט על ידי כוכב אוראנוס העמוס במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק.

מי אתם בקלפי טארוט: מלכת החרבות, קלף שמייצג אהבות מדהימות ולא שגרתיות.

כוכבי המזל שלכם: אופרה ווינפרי (29 בינואר 1954), וולפגנג אמדאוס מוצרט (27 בינואר 1756), יעל בר זוהר (29 בינואר 1980), אביתר בנאי (8 בפברואר 1973), ג'ון גרישם (8 בפברואר 1955), צ'רלס דרווין (12 בפברואר 1809), אהוד ברק (12 בפברואר 1942), רובי וויליאמס (13 בפברואר 1974), אריה דרעי (17 בפברואר 1959), מייקל ג'ורדן (17 בפברואר 1963), פריס הילטון (17 בפברואר 1981).