הקיץ כבר כאן, הקורונה נשארה אי שם מאחור (טפו טפו טפו) וזה בדיוק הזמן לרענן את התוכניות שלכם לעונה החמה. למזלכם, גם השנה "קוקה-קולה" מזמינה אתכם לקחת חלק בחוויית קיץ מטורפת במיוחד: Coca-Cola WOW 2021. אם תבחרו לקחת חלק ולהשתתף, אולי תהיו חלק מנבחרת של צעירים שיזכו לצאת ל-Road Trip חד פעמי, שיתקיים בשביל חוצה ישראל עם המון הרפתקאות.

אז מה צריך לעשות כדי לצאת למסע של טעם החיים?

קודם כל, אתם בני 16 עד 18? יופי, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא... כדי לקחת חלק במהלך, תצטרכו להשתתף במשימות שעיקרן עשיית טוב למען הקהילה והחברה במגוון עמותות ברחבי הארץ ולצבור ניקוד אישי במשימות. מי שיצבור את מירב הנקודות יזכה להגיע לשלב המיונים ולהתמודד על מקום בנבחרת. לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות יש להיכנס לאתר של "קוקה-קולה ישראל" ולמלא את דף ההרשמה המצורף. עמותת רוח טובה ששותפה לפרוייקט תדאג לחבר בינכם ובין העמותות שזקוקות לכם.

קוקה קולה ואו (צילום: רועי מדלי)
קוקה-קולה WOW | צילום: רועי מדלי

אירוע מוזיקה ענק עם האומנים המובילים בישראל

חכו חכו, עוד לא שמעתם כלום! בנוסף לנבחרת, מבין כל המשתתפים שייקחו חלק בפרויקט הקיץ, קוקה-קולה ישראל תזמין כ-12 אלף צעירים לאירוע מוזיקה ענק שיתקיים ב-Live-Park שבראשון לציון ובו הופעות של מיטב האומנים והדיג'יים המובילים בישראל.

גם השנה יובילו את הפרויקט בוגרי נבחרות Coca-Cola WOW לדורותיהם, אותם מלווה קוקה-קולה במהלך השנים. בוגרי נבחרת Coca-Cola WOW ממשיכים בעשייה החברתית שלהם גם בימים אלו, בעמותות, מיזמים ובשירות צבאי ואזרחי.

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון, מחברת בין מתנדבים לעמותות, באמצעות מנוע חיפוש מתקדם בו ניתן למצוא התנדבות בהתאמה אישית לפי הזמן, המקום ותחום ההתנדבות המבוקש. רוח טובה נמצאת בקשר עם אלפי עמותות וכלל הרשויות המקומיות במטרה לעודד את ההתנדבות בישראל. העמותה משתפת פעולה עם קוקה-קולה זו הפעם הרביעית בפרויקט הדגל Coca-Cola WOW 2021 בו לוקחים חלק אלפי צעירים וצעירות בהתנדבות ועשיית טוב.