תאגיד מחזור האריזות "תמיר", משיק פלטפורמה דיגיטלית חדשה שתספק לציבור מידע נרחב ונגיש בנושא מחזור האריזות בישראל, זאת בנוסף למידע ומענה ספציפי בנוגע לתהליך המעניין שעוברת אריזה מרגע שהושלכה לפח הכתום ועד שהגיעה למיון בדרכה להפוך למוצר ממוחזר אחר.

חיזוק אמון הציבור בתהליכי המחזור

"דדי אונליין", הוא השירות החדש של דדי החתול הכתום והאהוב שמשמש כפרזנטור מוכר של תאגיד תמיר אותו מדבב ציון ברוך. למעשה מדובר בצ'אט בוט מתקדם שפותח בחודשים האחרונים על ידי צוות משותף של אנשי תמיר ומהנדסי בינה מלאכותית, שאחת ממטרותיו היא לחזק את אמון הציבור בתהליכי המחזור עליהם מופקד תאגיד תמיר, שאחראי על הפחים הכתומים והסגולים הפרוסים בכ-110 רשויות בישראל ונמצאים בקרבת ביתם של למעלה מ-4.6 מיליון תושבים ותושבות במדינה. 

השיח עם דדי יהיה מותאם לאופיו הציני והמשעשע וימשיך את אסטרטגיית ה-fun cycle שמובילה את כלל הפעילות השיווקית של תאגיד תמיר הדוגל בהעברת המסרים המורכבים של המחזור באמצעות גישה קלילה ומצחיקה.

הצ'אט בוט של דדי יפעל בפלטפורמות הדיגיטליות המרכזיות של תאגיד תמיר, באתר הרשמי, בפייסבוק ובמסנג'ר. ההשקעה בבוט היא חלק מקמפיין לחיזוק אמון הציבור בהשקעה של  מעל חצי מיליון שקל.

מיתוסים, שאלות נפוצות ועוד

דדי החתול גם ינפץ מיתוסים ותפיסות מוטעות שלעיתים קיימות בחלק מהציבור כמו לאן מגיעות האריזות שהושלכו לפח הכתום והאם באמת ממחזרים אותן, ואיך זה שאותה משאית מפנה את הפחים הכתומים, בימים נפרדים מהפחים הרגילים ועוד.

דדי יעודד את המשתמשים להפרדת פסולת אריזות בבית, יסביר מה משליכים לפח הכתום והסגול וירחיב על התהליך שעוברת אריזה מרגע שהושלכה לפח הכתום ועד שהגיעה למיון בדרכה להפוך למוצר ממוחזר אחר. השירות החדש יפנה את המשתמשים גם לסרטוני הסברה קצרים וממוקדים שמציגים את כל תהליכי המיחזור. פיצ'ר חשוב ומרכזי נוסף יאפשר לכל משתמש למצוא בקלות היכן ממוקמים הפחים הסגולים המיועדים למחזור אריזות זכוכית, בסביבתו הקרובה.

דואגים גם לילדים – הפעלות, משחקים ומדריכים

בנוסף למידע ונתונים, יפנה דדי את הגולשים למשחקים, דפי יצירה להדפסה והפעלות לילדים וגם למדריכים בקייטנות, תנועות נוער ומורי בתי הספר שמעוניינים לקיים שיעורים ופעולות בנושא מחזור, הכול בשפה ובסגנון הקליל והכיפי של דדי, אתו יהיה ניתן לדבר גם על נושאים שאינם קשורים למחזור כמו אוכל, קבוצת כדורגל אהובה ועוד הפתעות שדדי יעביר למשתמשים בזמן אמת.

רני איידלר, מנכ"ל תאגיד תמיר: "מחזור היא פעולה פשוטה המייצרת תרומה גדולה. כל אריזה שמושלכת לפח כתום יכולה להפוך למוצר ממוחזר חדש, בכך נמנעת הטמנה של פסולת אריזות באדמה וגם נוצרים מוצרים חדשים. אנו רואים חשיבות רבה במתן מידע נרחב לציבור התושבים על פעילות המחזור החל משלב הפרדת האריזות דרך תחנות המיון ויצירת מוצרים ממוחזרים ובכך לחזק את אמון הציבור בתהליך כולו".

 

בואו לקבוע איתנו את שיא ממחזרי האריזות בישראל

ממחזרים? מתחילים למחזר? לכבוד יום המחזור 2021, תאגיד מחזור האריזות תמיר קורא לכם להצטרף בלחיצת כפתור וליצור יחד שינוי גדול.

גם אני ממחזר/ת>>  

 *השיא הינו של ממחזרי פסולת אריזות בפח הכתום בישראל לפי הצהרתם