אטרי, יו"ר איגוד העסקים במודיעין והשפלה וחבר נשיאות הארגונים העסקיים, בחר עסקים קטנים מתחומים שונים המייצגים תמונה מגוונת וחיובית על האזור עליו הוא אחראי.

דודי צמח, ליווי עסקי

דודי צמח, מאמן בכיר MCIL, מייסד המכללה הישראלית לאימון וממפתחי גישת ERC, הגישה המובילה לאימון בישראל. עוסק במשך למעלה מעשור בליווי אנשים פרטיים ובעלי עסקים להגשמה אישית ועסקית, מתוך תפיסה הוליסטית בה האדם במרכז, וכל השאר נועד כדי לשרת אותו.

דודי צמח, מנכ"ל משותף, המכללה הישראלית לאימון, מאמן בכיר MCIL, 054-4446690, המכללה הישראלית לאימון.

חברת ביז-טק

אסתר דיאמנט-חיימוביץ', מנכ"לית ומייסדת חברת ביז-טק (Biz-Tec Business&Technology) ועורכת ראשית של פורטל האינטרנט לעסקים וניהול דיאמנט-חיימוביץ', היא כלכלנית מוסמכת במנהל עסקים M.B.A. בין היתר עסקה במחקר כלכלי-חברתי ופיתוח הון אנושי. מחקריה פורסמו בכתבי עת מקצועיים בארץ ובחו"ל. כמו כן, ניהלה פרויקטים עבור משרד החינוך והמי"ל. בעברה, בנתה וניהלה את היחידה הארצית להערכת לומדות, שהקנתה תווי תקן לשילוב לומדות ומערכות מחשוב בכל בתי הספר של מערכת החינוך בארץ.

עמוד הפייסבוק של ביז-טק.

נרקיס ברזני, מעצבת פנים

מתחשק לכם לעשות שינוי בבית או בעסק? מעצבת הפנים נרקיס ברזני - מאסטרית בתחום - תעצב את הסביבה שלכם בסטייל. מומלץ לבקר בעמוד הפייסבוק שלה ובאתר ולהתרשם מאישיותה הכובשת ופעילותה המקצועית. 

טיפולים קוסמטיים ב"סקין קר"

עינת זינגר, בעלת רשת ארצית לאסתטיקה רפואית, הקימה לפני מספר חודשים את סניף "סקין קר" בישפרו סנטר מודיעין. איכות הטיפולים ותוצאותיהם חשובים מאוד, אך האווירה, היחס, החום והשירות חשובים לא פחות. במקום עובדים עם המכשור והטכנולוגיות הטובים ביותר שמציע השוק , חומרי הטיפול במחלקת טיפולי הפנים הם הטובים ביותר שקיימים והתוצאות מוכיחות עצמן יום-יום.

סקין קר, ישפרו-סנטר, מודיעין,  08-8606111/08-8606222

"חלום צרוף", עיצוב תכשיטים

שרון אור, בעלת "חלום רצוף", תכשיטים בעיצוב אישי. שרון, אם חד-הורית גאה למאיה ונועה. בת 42 וגרה במודיעין, עוסקת במלאכה ויצירה בכל מה שמחבר בין עיניים, ידיים, ונשמה. בסטודיו שלה ניתן להזמין וליצור תכשיטים מותאמים אישית לכל מטרה, משאלה או סיפור משפחתי. לחוות את עולם הצורפות בסדנאות ולהתרשם מקולקציה ייחודית שנמכרת בארץ וברחבי העולם.

שרון אור - מעצבת תכשיטים בעיצוב אישי. פרטים באתר.

סטודיו לאמהות ותינוקות, מכבים

איריס בר נר, בעלת סטודיו לאמהות ותינוקות במכבים, היא אחות מוסמכת בארץ ובארה"ב, אחות טיפת חלב, מדריכת הנקה ,עיסוי תינוקות, תנועה ובייבי יוגה, מדריכת תנועה לנשים בהריון שיקים רצפת אגן והכנה ללידה פעילה. בר נר משקפת בעיניי את האתגרים מולם עומדים העסקים הקטנים.

לאתר של איריס בר נר


אקו דיזיין- שריתה ורון פלד, אדריכלים

בעל ואישה + שלושה עובדים מעוטף עזה.
האימרה שלהם על המצב ובייחוד לאחר צוק איתן – "עסקים קטנים מאוחדים יכולים להרים אחד את השני ואת המדינה. יחד צריך להילחם על צדק וזכויות כדי לאפשר את המשך גדילת המגזר".

ליצירת קשר פנו לאתר.

ארצ'י, פאב-מסעדה, אשקלון 

ארבעה חברים בעלי רקע בתחום המסעדנות שהתאגדו ובנו הכל מאפס. כל היזמים פעילים ועובדים במשרה מלאה בעסק. "כל עסק משפיע ומושפע מהכלכלה והצמיחה בארץ", הם אומרים, "ביחד, העסקים הקטנים יוצרים שרשרת חסינה שכל חוליה בה שומרת על היציבות הכללית. חשוב שנשמור על שרשרת העסקים כי היא המגן היציב ביותר שיש לכלכלה בכל העולם".

ארצ'י, אשקלון, מתחם חוף דלילה.

איתן רפאלי ואייל ברגמן, חברת סקיוריטיץ' בע"מ, כוכב יאיר

חברה ייחודית העוסקת בתחום הדרכות וייעוץ למגזר הערבי והמוסלמי, פעילות עסקית בעולם הערבי, קורסי מודיעין, תשאול וחקירות, מודיעין עסקי-תחרותי, מהימנות מועמדים ועובדים, שירותי תרגום לשפה הערבית, תרגום, עריכה וניהול אתרי אינטרנט, פייסבוק ופורומים בשפה הערבית, שירותי איסוף וניתוח מידע מהמגזר הערבי, קידום מכירות טלפוני, סקרי דעת קהל במגזר, סיוע בהחזר חובות במגזר, הדרכות וייעוץ בנושא גיוס, מיון ושימור כוח אדם דובר.

סקיוריטץ', חלון לערב. פרטים ויצירת קשר באתר.

דפנה אלון-קירשנר, סטודיו "קטינא"– עיצוב חללים מסחריים

לדפנה יש הכלים, הידע, הניסיון והמחיר שבונים עבור לקוחותיה את המעצבת המושלמת. בטיפול מקצועי היא דואגת לה-כ-ל! מהעיצוב הגרפי - הלוגו והפרסום, עיצוב החנות, הסטנדים והפקת כל אירוע ותערוכה, והכל ביצירתיות ונאמנות למותג שלך.

בין שירותיה של דפנה: עיצוב ללקוחות מסחריים: עיצוב חנויות, משרדים, קליניקות, מרפאות, מתנ"סים, מספרות, עיצוב גני ילדים ומוסדות חינוכיים ועוד. לדפנה ניסיון עשיר מאוד וידע שיווקי ומסחרי בתחום מזה 12 שנה. עיצוב מסחרי לאנשים שמנהלים עסק עצמאי.

דפנה אלון-קירשנר, פרטים באתר או בעמוד הפייסבוק

גלידת ג'לארטה: אומנות הגלידה האיטלקית במודיעין

עסקי המזון עומדים מול אתגרים לא פשוטים. כמו בכל עסק תמיד צריך להיות יצירתיים ולהמציא את עצמכם מחדש. חגי מוסן-לוי ומשה בן יקר, בעלי גלידת ג'לארטה שבמרכז מרלז במודיעין, מייצרים מדי יום טעמים חדשים ובטוב טעם. גלידה ג'לארטה היא גלידה איטלקית אמיתית, העשוייה מחומרי גלם המגיעים במיוחד מאיטליה, ללא חומרים משמרים וללא צבע מאכל.

עמוד הפייסבוק של גלידה ג'לארטה