אין תמונה
הלהיט הבא. אגם גרדה בצפון איטליה

פסח אוטוטו כאן וריחות של חופשה בפתח. השנה, בשונה משנים קודמות, פסח נחגג מוקדם, מה שמשנה מעט את פני התמונה התיירותית ובעיקר את התוכניות של אלה שרוצים לנסוע לחו"ל. "העובדה שפסח השנה נופל על תחילת אפריל היא בעייתית לכל נושא הנופשונים (בטן-גב)" אומר רונן קרסו, סמנכ"ל השיווק של איסתא, "אין עדיין טיסות לבולגריה עקב תנאי מזג האוויר והנופשונים היחידים הם לאיי יוון, שגם שם מזג האוויר עדיין קריר בפסח. מסיבה זו עיקר תנועת הישראלים בחג תהיה ליעדי מערב אירופה, ארצות הברית ותאילנד". אם כן, כנראה שהשנה מסורת ה"הכל כלול" שלכם תצטרך להידחות לימי הקיץ החמים.

אבל העובדה שפסח יוצא מוקדם השנה משפיעה גם על מחירי הטיסות. "סדרות הטיסות של הקיץ מתחילות בד"כ אחרי פסח - במידה והוא חל בסמוך או במהלך חודש מאי. השנה, מכיוון שפסח חל בחודש אפריל אנו נדרשים להביא סדרות מיוחדות של טיסות, להפסיק אותן אחרי החג, ולהתחיל לקראת שבועות את סדרות הקיץ", מסביר יורם מוטעי, מנכ"ל קבוצת קשרי תעופה, "המשמעות היא שיהיו פחות מקומות על הטיסות ולא תהיה הורדת מחירים לקראת הרגע האחרון".

הכוכב החדש: אזור האגמים בצפון איטליה

וכמו בכל שנה, גם השנה סוכנויות התיירות מסמנות את היעדים החדשים שמצטרפים לרשימה הקבועה של התייר הישראלי. אחד מהם הוא אזור האגמים בצפון איטליה, שמסתמן כלהיט הבא שלנו: "אזור האגמים צובר תאוצה ופופולאריות היות והוא מציע שפע של אטרקציות, אתרים היסטוריים, פעילויות בטבע, עיירות ציוריות ונופים מרהיבים של האלפים", אומר ירון אוחנה, מנכ"ל חברת פינגווין שירותי תיירות, "יש שפע של טיסות מישראל, ההתמצאות באזור קלה ונוחה כך שכל עיירה הופכת לבסיס נח לטיולי כוכב. תוסיפו לכל אלה אוכל איטלקי משובח וקיבלתם חופשה מושלמת".

אז בפסח הקרוב המחירים אולי לא יהיו מאוד נוחים לכיס שלנו, אבל בין כל החבילות המוצעות בשוק ניתן למצוא גם כאלה שבאופן יחסי כמובן, שווה לקחת. אספנו את מיטב החבילות של סוכנויות התיירות השונות, כדאי להזמין מהר לפני שייגמר.

אין תמונה
חבילה לברצלונה
אין תמונה
חבילה לברלין
אין תמונה
חבילה לוורונה
אין תמונה
חבילה לאורלנדו
אין תמונה
חבילה ללונדון
אין תמונה
חבילה לזלצבורג
אין תמונה
חבילה לכרתים
אין תמונה
חבילה למונטנגרו
אין תמונה
חבילה למוסקבה
אין תמונה
חבילה למלטה
אין תמונה
חבילה לסיציליה
אין תמונה
חבילה לפראג
אין תמונה
חבילה לפריז
אין תמונה
חבילה לקוסטה ברווה
אין תמונה
חבילה לקפריסין
אין תמונה
חבילה לרודוס
אין תמונה
חבילה לרומא
_OBJ _OBJ
>> מחיר הנשנוש: כמה עולים חטיפים ברחבי העולם?