על רקע מבצע "חגורה שחורה" שכבר נמצא מאחורינו, החליטה עיריית נתיבות להשיק יוזמה מבורכת לחיזוק העסקים הקטנים בדרום. למעשה, את גולת הכותרת ביוזמה של עיריית נתיבות נפגוש כבר ביום שישי הקרוב (22.11.19), בזכות שיתוף פעולה מסקרן עם קניון TLV ויריד אוכל וקניות שיתקיים בשעות 9:00-15:00 ויהיה פתוח לכולם. נשמע טוב? חכו, זו רק ההתחלה.

עשרות בעלי עסקים, קניון אחד וחווית טעמים לכל החושים

היוזמה, שזכתה לכינוי "צבע דרום", היא נקודת הפתיחה לשילוב של בעלי עסקי מזון מהדרום בשלל מרכזי מסחר וקניונים ברחבי הארץ. אירוע ההשקה יתקיים כאמור ביום שישי הקרוב ה-22.11 ומסתבר שיש למה לצפות.

"קיבלתי את הפניה מראש העיר נתיבות וללא היסוס החלטנו לארח ולחזק את תושבי הדרום, כדי לאפשר להם להשתלב במסגרת יריד שוק האוכל בימי שישי", מספר אורי אבל, מנכ"ל קניון TLV. "במהלך האירוע החגיגי, כל תושבי גוש דן והשפלה יוכלו להגיע כדי להתרשם, לרכוש, לתמוך ולקחת חלק בחיבוק הענק שאנו מעניקים לתושבי הדרום ולעסקים שלהם".

בפועל, עשרות בעלי עסקים מהדרום נענו לקול הקורא של עיריית נתיבות ולהזמנה של קניון TLV ויגיעו לתל אביב ביום שישי הקרוב כדי למכור את המוצרים שלהם. בין היתר, בקניון יתארחו עסקים כגון "נגיעות דים סאם" בבעלות טדי מיטל ארדיב, "הקציצות של אירית", "ניחוחות חיים" עם קינוחים פריזאיים, שרה כרמל סטודיו לאומנות, הפריקסה של זגדון ועוד.

שרה כרמל - סטודיו לאומנות (צילום: שרה כרמל - סטודיו לאומנות)
העסקים באים להתארח | צילום: שרה כרמל - סטודיו לאומנות

"העיריה דואגת להתערב ולסייע לתושביה בכל דבר שביכולתה", נמסר מלשכת ראש העיר נתיבות, "ובכלל זה יוזמות לחיזוק העסקים הקטנים. אנחנו שמחים על החיבוק שקיבלנו מבעלי הקניון TLV ומזמינים את כל תושבי המרכז לבוא ולרכוש וליהנות מהמוצרים האיכותיים של תושבי נתיבות והסביבה".

יריד אוכל והפתעות נוספות

אז כמו שהבנתם, בקניון TLV שמים את הדרום במרכז ולובשים חג לכבוד יום שישי הקרוב. זה מתחיל בקומה 0 מול אופטיקנה עם עמדות של עבודות קרמיקה, מזון וציוד לבעלי חיים ויצירות טלאים עבודת יד, ממשיך ליד ארומה עם כלי בית מעוצבים ועדשות צבעוניות של "ניוד" וכולל גם את יריד האוכל עצמו מול אדידס - שבו יחכו לכם מאכלים ארגנטינאים, אוכל דרוזי ובישולים של השף יקיר ביטון.

בין לבין יהיו בקניון עוד הרבה הפתעות ובעלי עסקים קטנים וגדולים, אז כדאי שתהיו מוכנים לחוויה שתהיה גם טעימה וגם משתלמת. כמו כן, חלק מבעלי העסקים שמגיעים במיוחד מהדרום יחכו לכם בקומה 0 (רחוב החשמונאים) וליד דרגנוע קסטרו – שם אפילו תוכלו למצוא צמחי סוקולנטים של יובל שחק.

BOHO DREAM (צילום: אינגריד קריסטל, BOHO DREAM)
דוכנים עם כלים לבית | צילום: אינגריד קריסטל, BOHO DREAM

חוץ מזה, כדאי לדעת שבעלי אפליקציית TLV MALL מקבלים שעתיים חניה חינם.

>> מחכים לכם בפסטיבל קניות מכל הלב
קניון
TLV, יום שישי 22.11, בשעות 09:00-15:00.  נתראה!