אין תמונה
מהמטבח באהבה

משהו לדבר עליו עם פנטזיות הילדות שלך

זה לא חדש שויקטוריה בקהאם היא גאון דורנו. לא סתם על שמה (אי שם בניינטיז האפלות) כותבת מילים אלה קראה לכלב שלה ויקטור (זכרונו לברכה). ויקטוריה הצליחה להיות חלק מלהקת הבנות הטובה בתולדות הקיום מבלי אפילו לדעת לשיר, לרקוד או לחייך. אחר כך, הצליחה להחשב אחת הנשים הסקסיות ביותר מבלי אפילו הדרישה הבסיסית שבלהראות טוב. אחר כך, היא השיגה את דיויד בקהאם וילדה לו שלושה בנים, ועודנה שוקלת ונראית כמו אפרוח בן יומו. ועכשיו, שיא חדשה לויקטוריה: ארוחת בוקר חגיגית מהחלומות, לכבוד חג הפסחא הקדוש, מוגשת על פניו של הסועד. עצרו הכל, מצאנו את מלכת אנגליה האמיתית. תודה לך ויקטוריה. 

ניצחת את כולם ותודה לך על זה 

משהו לדבר עליו עם מלכת אנגליה האמיתית

צרות בארמון המלוכה? מקווים שמדובר בבאזז מיותר על לא דבר. בראיון שנעשה לפני כחודש אבל הפך ויראלי הלילה, הסופרת הקנדית מרגרט אטווד לא נמנתה בין מעריצי הסטייל של הנסיכה קייט. כאשר נשאלה על ידי הקהל מה דעתה על סגנונה של הנסיכה בראיון בלונדון, ענתה: ״אני חושבת שהיא מתלבשת בצורה די משעממת. אני חושבת שהיא שומרת על עצמה, ובוודאי יש לה אנשים שאומרים לה מה נכון ומה לא נכון ללבוש. אני לא חושבת שהיא אייקון אופנה כמו הנסיכה דיאנה. אבל האמת שאני לא ממש שמה לב לזה. אני זקנה מדי״. צודקת? טועה? מה שבטוח שמדובר בידיעה ממש מזעזעת (!!!!) ומרעישה (!!!!!) ששווה להיות ויראלית (??). מה קרה לחתול מנגן על קלרינט? 

 

וויל וקייט בהריון והנרי (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
אייקון אופנה את לא תהיי. ביוש! | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL
 

משהו לדבר עליו עם אליהו הנביא

ועוד קצת מהפסחא-קרייז שחל אמש: משפחת קרדשיאן, הוד מלכותם, כולל קניה וטייגה (ואפילו בנו בן השנתיים של טייגה) התהלכו באיזו תהלוכה מלכותית שכמותה לא ראינו מאז צעדת השבועות של תושבי עין חרוד (סתם מטאפורה, לא להעלבבבבב, מואה). בני המשפחה, לובשים את מיטב מחלצותיהם, נתפסו בצעדה משמחת בדרך לכנסיה. הכל קרה, החל מפופיקים חשופים וכלה בטוסיקים שמקומם אינם במבנים מקודשים. חגיגה לפאפראצי? כן. אביב הגיע פסח בא? לגמרי. ארנב הפסחא מתהפך במחילתו? אין ספק.

לתמונות החגיגיות  

משהו לשמוע ורק אז לדבר 

אלבום חדש ל-Tame Impala, ושיר חדש בשם ״Couse Im a man״ יצא הלילה אל אוויר העולם. האם האלבום החדש יצליח להיות מעולה כמו הקודמים? סיכוי שכן. נחכה ונראה. 

משהו לדבר עליו עם מרי והטלה שלה

כתבה מעוררת השראה לאדם ולחיה שלצדו התפרסמה הלילה במגזין האוכל של מגזין Vice. הכתבה מגוללת את סיפורו של סנדי די הול, שף מניו יורק - שהחליט להציל טלה קטן בשם סמוקי במקום לטגן אותו\לאפות אותו או לעשות בו כל דבר אחר ולא ראוי שעלולים היו לעשות לסמוקי הקטן והרך. גם אתם רוצים טלה בתור חיית מחמד? רק בתנאי שתקראו לו גם על שם ויקטוריה בקהאם. על לא דבר, ובוקר טוב. 

 

ראש הממשלה הבריטי לא נגעל  מהרוק
כאילו שיכולתם לשרוד את היום בלי אילוסטרציה של טלה | צילום:

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס