משהו לדבר עליו עם התסביכים שלכם

פסיכולוגיית החיים לפעמים כ״כ פשוטה יותר משנראה לנו, וזה כל כך נעים וגם נורא גם יחד. דוקומנטרי חדש שיעסוק בחייו של נפוליאון חושף את החשד כי אשתו בכלל לא התלהבה ממנו עד כדי כך, הגדירה אותו כמאהב תלותי, ובגדה בו עם מספר גברים אחרים. איכשהו מסביר משהו? אולי. כנראה שמאחורי כל גבר קטן עומדת אישה שנמאס לה לגמרי. 

here's to highschool

A photo posted by amandla (@amandlastenberg) on


משהו לדבר עליו עם הנסיך המדליק מבל אייר

כאות תודה על כך שיצר שושלת מכובדת ביותר של צאצאים משובחים. והפעם בפינתנו ״הילד שהוא הרבה יותר מגניב מכולנו וכמה שזה מצער״ - ג׳יידן סמית׳ לובש שמלה לנשף הסיום, ה״פרום״ האמריקאי, עם כוכבת משחקי הרעב אמנדלה סטנברג. אין הרבה להוסיף, זה כל כך יפה, לראות ולקנא ולהתפלל שבגלגול הבא נהיה שמלת הנשף של הנכד שלו. 

משהו לדבר עליו בבית האבות

הנה חדשות טובות להתעורר אליהן; גם בגיל שישים אפשר להיות צעיר. מה? איך? מצאו תרופה למוות? לא, אבל מורה אחת לריקוד בשם שירלי קלמנטס מוכיחה מי היתה הבוס ומי בוס תשאר לעד. בוידאו שצולם בינואר אך הפך ויראלי הלילה כשמגזין People מצא את אותו נס, נראית המורה הותיקה מקפצת כמו אותו פרפר צעיר בשדה החיים הגדול. מעורר השראה? תמיד. מרגש? בוודאי. מעורר רגשי נחיתות? כן. מתי אתם הסתובבתם על הראש לאחרונה בגיל שישים? עוד לא מאוחר. תזהרו לא למות!

משהו לדבר עליו על השטיח האדום בפסטיבל קאן

תמונות ארכיון מדהימות נחשפות ממאחורי הקלעים של פסטיבלי קאן לאורך השנים, ומעניקות הצצה חד פעמית ומאוד מיוחדת לחיים של פעם, של עוד יותר פעם ושל קצת פחות פעם. בין המצולמים: בריג׳יט בארדו, קרול בייקר, רוברט דה נירו ותמונה אחת יוצאת דופן של שרון טייט מספרת את רומן פולנסקי.

_OBJ

משהו לדבר עליו כשיש שתיקה מביכה

ליאופולדין היא אמנית ושחקנית צרפתיה שעברה לניו יורק, ולא נותנת למגבלה שלה להאט אותה. בדיוק להיפך. בגיל 24 היא כבר הספיקה לעשות יותר ממה שרוב בני גילה הספיקו, והיא אמיצה וכותבת סרטים שנויים במחלוקת על חיים שנויים במחלוקת. לסיפורה המלא לחצו כאן. מעניין וגם מעורר השראה, אם לא הספיקה לכם סבתא שעושה שפגט על הראש. 

 רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס