משהו לדבר עליו עם כוכב הרוק הגדול ביותר שחי כיום

קניה ווסט לא מפורסם בעבור ענוותו הגדולה, או מוזיקת הרוק המפוארת שהוא מלחין - אבל בשבת האחרונה ניכר שדבר לא משנה. קניה הצליח להרגיז את היקום עוד קצת, כשאמר על הבמה: ״אני לא אוכל להגיד את זה בעוד עשרים, שלושים או ארבעים שנה... אבל עכשיו אני יכול להגיד שאני כוכב הרוק החי הגדול ביותר על כדור הארץ!״. אה, באמת? איזה יופי. הטוויטר בתגובה, לא אהב את זה. וזה מה שהוא אמר. הטוויטר. 

השרשרת של קניה ווסט (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
למה לא תשכב לנוח? | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL
  

משהו לדבר עליו עם כל אמריקאי

צלם מדהים בשם דיויד גרהאם עשה רודטריפ בן שלושים שנה, ביקר בתחנות רבות של אמריקה הישנה, הישנה יותר והישנה פחות, וצילם אותה לכל אורכה, רוחבה ומישוריה. גרהאם הצליח לתעד את רגעיה היפים והמרתקים ביותר. התמונות מפעימות

משהו לדבר עליו בגאווה

לכבוד סופ״ש הגאווה שאירע אמש בעולם הגדול, כאילו שחוק הנישואין האמריקני החדש והמרגש לא היווה סיבה מספיק טובה לצבוע את העולם בצבעי הקשת - מגזין Vice בפרוייקט יפה בשם ״Being Gay Is Beautiful" המציג גלריות תמונות העוסקות בסוגיה אחת. והיא: כמה יפה להיות גיי? יפה מאוד. ברלין, מדריד, פילדלפיה, אוקלנד. תל אביב לא שם למרות שהכי יפה להיות גיי בתל אביב. תהנו. 

מצעד הגאווה בתל אביב 2013 (תמונת AVI: מיכאל שבדרון )
תמונת AVI: מיכאל שבדרון

משהו לדבר עליו עם הילרי קלינטון

בראשון ביולי הנסיכה דיאנה אמורה היתה לחגוג 54 קיצים של תחכום, סטייל וחן שאין שני לו. מגזין People הכין וידאו\מצגת של הרגעים האיקוניים ביותר של הנסיכה הכי נסיכתית שהעולם הזה ראה. 

משהו לדבר עליו כשהחיים נותנים לך לימונים

החיים נתנו לך לימונים? תכינו עוגת לימון ושמן זית. חטיפי לימון. מרנג לימון. לימונצ׳לו! הנה לכם 21 מתכונים נפלאים שאפשר להכין עם לימונים. כן, זה היום שלכם ומגיע לכם הכל! בוקר טוב מתוקים! 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס