משהו לדבר עליו בקורס העצמה נשית

תמיד כיף לפתוח את הבוקר, את השבוע ואת החיים עם M.I.A. הבחורה הכי מגניבה אי פעם, שחררה הלילה לסאונדקלאוד שלה שיר ראשון לשנת 2015 + רמיזה טוויטרית לכך שעוד שירים עתידים לבוא לקראת הקיץ. השיר הנקרא Can See Can Do והוא לא משהו שיהרוג אדם אבל הוא בהחלט חמוד, טיפה מוזריקו ואווירתי במצבים מסוימים. בסך הכל שיר בעל מסר חיובי שקורא: ״יאללה מאמי, לאכול את העולם!״. אז בוקר טוב חמודים, זה היום שלכם. את נסיכה. אתה מלך. אפילו M.I.A חושבת. לכו לאכול את העולם. 

 משהו לדבר עליו אם ננעלתם במחסן

הרשת נרגשת מהדלפה מרעישה מהקליפ החדש של קניה ווסט בבימויו של סטיב מקווין (״12 שנים של עבדות״) לשיר All Day שמצטלם כעת בפריז. הקליפ המלא עוד לא נחשף, אבל מההצצה שצפה אפשר לראות שיש שם הרבה קלואוז-אפים של קניה נסער ומיוזע במחסן נטוש. עופרת יצוקה? 12 שנים של עבדות 2? קלקול קיבה? תגובה מוגזמת לתספורת החדשה של קים? המשך יבוא!


אולי הוא פשוט נלחץ פתאום מאבהות  

משהו לדבר עליו כדי להישמע נורא מבין

נשיא ארצות הברית ברק אובמה נאם היום בעיר סלמה, אלבמה לציון חמישים שנה למצעד לזכויות האדם בהנהגתו של מרטין לותר קינג. בשנת 1965 צעדו 600 איש מהעיר סלמה למוטגומרי במחאה על סירוב רשויות המדינה דאז להעניק זכות הצבעה לאפרו-אמריקאים. במצעד, שהפך לאבן דרך במאבק השחורים בארה"ב, תקפו השוטרים המקומיים את הצועדים, הכו אותם עד זוב דם וריססו אותם בגז מדמיע. לאירוע היובל הצטרף גם הנשיא לשעבר ג׳ורג׳ בוש ואשתו לורה. ״התכנסנו כאן היום כדי לכבד את אומץ לבם של אמריקאים רגילים", אמר הנשיא אובמה בנאומו. "כמה עצומי אמונה היו האנשים האלה. אמונה באלוהים, וגם אמונה באמריקה”. צודק, זה באמת מאוד מעורר השראה. יאללה מאמי לאכול את העולם. 

הנאום של ברק אובמה בסלמה

והטריילר לסרט אם עוד לא ראיתם 

מסע פרידה מסביב לעולם. אובמה (צילום: רויטרס)
אמונה זה באמת חשוב ויפה. ברק אובמה | צילום: רויטרס

משהו לדבר עליו בעבודה אחרי שאיחרתם חצי שעה הבוקר

הפושע מספר אחת באמריקה מאיים על האומה כולה! או במילים אחרות: עובד פינוי אשפה מאיזור עשיר באטלנטה נכנס לכלא ל-30 יום בגלל שהגיע לעבודה מוקדם מדי בבוקר. נו בוודאי, למה עוד ללכת לכלא בעולם הזה? תושבי השכונה, שהיא סוג של פרבר לעשירים מרשעי לב כנראה, לא אהבו לשמוע את רחש איסוף הפסולת המתוקה שלהם לפני שבע בבוקר והתקשרו למשטרה לבכות. כעת עובד פינוי האשפה קווין מק׳גיל, בן 48, ירצה על הפשע המופרע הזה חודש בבית הסוהר. כנראה יש סיבה/סימן/רמז שבגללם לא הצלחתם לצאת הבוקר מהמיטה. נקווה מאוד שקווין ינצח ושהעשירים הרעים של אטלנטה יגידו תודה על החיים שלהם. אמן. 

לידיעה בדיילי מייל. קווין, אנחנו בעדך 

משהו לדבר עליו עם החיילת הכי ענייה שאתם מכירים

תמונה שווה אלף מילים וגם עצב, תחושת כישלון, תדהמה, בורות כלפי עולם השואו-ביז ועוד כל מיני רגשות. להלן תמונת הבית שמיילי סיירוס קנתה כשהיתה בת 18 בלבד. כנראה בגודל של הים הבלטי, אבל בסדר, לגמרי לגיטימי. גם אנחנו היינו שם בגיל 18, נכון? ומצד שני, למה לא לפרגן. אולי אפשר לקחת את זה כהשראת בוקר. יאללה מאמי לאכול את העולם. 

האישה שגרה בתוך נעל 

הבית של מיילי (צילום: אוטו)
מסכנה. הבית של מיילי סיירוס בגיל 18 | צילום: אוטו

 רוצים עוד דברים טובים? היכנסו>>

*הכתבה בשיתוף לוטוס