משהו (לא!!!) לדבר עליו עם חברה שלך. כן אפשר לספר לה על זה. בזעזוע

 בחורה מתוקה בשם כריסטינה נאלצה לדבר עם בחור איום שהכירה באינטרנט, שאמר לה בצורה ממש ״מנומסת״ ו״עדינה״ שהיא צריכה לרדת במשקל. הוא הוסיף ואמר שאם תרד, הוא יואיל בטובו לשקול לצאת איתה. מאוד מתוק. בתגובה, כריסטינה שלחה לו תמונה שלה אוכלת צ׳יפוטלה, ופרסמה את ההתכתבות הנוראה הזו בטוויטר. עכשיו כל העולם שונא אותו, ובצדק. כל הכבוד כריסטינה!

משהו לדבר עליו עם מועצת המים

חדשות נפלאות לאנשים שלא שותים מספיק מים, חדשות מוזרות לאנשים שיש להם גוף והם נוטים להקשיב לו. אפליקציה חדשה תזכיר לכם מתי אתם צמאים, תזכיר לכם לשתות ותעשה עבורכם את כל העבודה השחורה והמיותרת הזאת. לבריאות ועל לא דבר. 

משהו לדבר עליו עם הבננות בפיג׳מות

עצרו. כל מה שידעתם עומד להשתנות. כל מה שחשבתם שידעתם: שקר. כל מה ששיקרתם שחשבתם שידעתם לא קיים. נותר רק דבר אחד בעולם. אתם והפיג׳מה שלכם. וגם הדבר הזה נמס, לטובת משהו אחר. קוראים לזה ״בייבי גוטס אין פיג׳מז״ וכולי תקווה שתוכלו להבין במה מדובר. זה די פשוט בסך הכל ולא צריך יותר מזה. לבריאות ועל לא דבר 2. 

משהו לדבר עליו עם חברתכם העיתונאית

כתבת של סאנרייס חכתה יומיים (!) בקור הנורא כדי לתפוס את ג׳וני דפ (או את קפטן ג׳ק ספרו) ולשאול אותו שאלות מעצבנות על סט צילומי הסרט החדש למשפחת שודדי הקריביים. בסוף זה עבד, הוא נתן לה קצת צומי ואפילו מה שאתרי החדשות אוהבים לכנות ״נשיקה״ (אנחנו נגלה לכם שמדובר בסוג של ניקור עדין על הלחי - ועדיין!). מיד אחר כך, ניסה לגנוב לה את המיקרופון. מי צריך מאהבים לטיניים כשיש שודדי ים, בעצם? הוא, למשל, בחיים לא יגיד לאף אחת לרדת במשקל. בטח שלא בפייסבוק. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס