משהו לדבר עליו כשעצוב

זוכרים שנדנדו לנו להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה? אז ד"ר עמית סוד, חוקר מטעם קליניקת מיו במינסוטה, טוען כעת שאושר הוא אך ורק בחירה או הרגל. המרפאה החלה בימים אלו בתכנית בת עשרה שבועות, המתרכזת בעיקר בשינוי גישה, תרגול המוח להתבוננות על הצד החיובי של החיים וחיבוק גורים (זה לא בתכנית אבל צריך להיות). נשמע מבטיח! בהצלחה.  

משהו לא לדבר עליו וגם לא לכתוב עליו

אבל כתבו כבר, אז מה נעשה? ננציח, בדיוק כך. תשובה נכונה. מאמר חדש שהפך ויראלי מציג לעולם את הטרנד החדש, אחרי ההיפסטר - יאקי. ההיפסטר מת, היאקי נולד. מזל טוב יאקי, ברוך הבא לעולם. מי אתה? לא ממש הבנתי. יאנג אורבן קריאייטיב, כמובן. אההה.

נפתלי בנט היפסטר (צילום: צילום מסך: פייסבוק)
לא היפסטר. יאקי | צילום: צילום מסך: פייסבוק

משהו לדבר עליו עם ארית'ה פרנקלין

חיכיתם יפה והנה הגיע הזמן לווידאו באמת מדהים. הווידאו בו תועדה בת 6 בריקוד הסיום בחוג הריקוד שלה צבר כבר יותר מ-22 מיליון צפיות מאז שאמא שלה העלתה אותו לרשת ביום ראשון האחרון. אבל ריקוד הסיום הזה הוא בהחלט לא הריקוד האחרון (כולי תקווה) של הילדה המהממת הזאת. 

משהו לדבר עליו עם קייטלין ג'נר

והנה עוד סרטון מרהיב תחת הכותרת "ילדים זה דבר מדהים שיודע הכל יותר טוב". סרטון חדש מציג ילדים הנחשפים לקייטלין ג'נר ולשינוי שלה ונפגשים עם העובדה שמדובר במישהו שהיה גבר וכיום היא אישה. התגובות מרגשות ויפהפיות. מבוגרים - תלמדו!

משהו לדבר עליו עם אובמה

מוכנים לחדשות הביזאר של השבוע? מצוין. באמריקה, ארץ האפשרויות - אישה אחת ומחופפת הגישה מועמדות לנשיאות ארה״ב 2016 בכדי להציע נישואין לליל וויין. הוא כנראה לא יגיד כן (או שאולי? יש הפתעות בחיים) אבל כל הכבוד על התעוזה והטמטום. בוקר טוב! 

אילנה דיין במפגש עם ברק אובמה (צילום: גלעד טוקטלי)
עתידה של אמריקה בידיים טובות | צילום: גלעד טוקטלי

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס