משהו לדבר עליו עם שכן רשע

הזיה מטורללת נוספת מבית הוליווד, או בעצם לא כל כך, והפעם - דרמה בעולם המדשאות האפל והמסתורי. חשדתם? ובצדק. מסתבר שהדשא בהוליווד באמת ירוק יותר. חוקרים מעריכים כי מי השתיה יגמרו בקליפוניה תוך שנה אחת, ועם זאת, למרות המודעות למצב - העשירים והמפורסמים של לוס אנג׳לס ממשיכים להשקות את מדשאותיהם ללא כל מעצור. צילומי אוויר חושפים שתי אשמות בולטות בחטא ההשקייה הנורא מכל, הלא הן ברברה סטרייסנד וקים קרדשיאן, שחצר ביתן הצנועה (בגודל כל הרחוב שלך כפול 4) בוהקת בצבע ירקרק מופלא. עשרה ניחושים לפנים שמאחורי קמפיין ״אל איי מתייבשת״. 

משהו לדבר עליו עם שף סקפטי

לא מבינים איך בני האדם חיו לפני המצאת המיקרו? חושבים שהמצאת המיקרו מסמלת את כל מה שרע בעולם? כולכם צודקים וגם טועים. מה זה אומר? סרטון קצר מבית Buzzfeed מציג כמה מטריקי המיקרו השימושיים בעולם שבתקווה יחממו את ליבכם. 

משהו לדבר עליו עם אמא מקופחת

אמש נחגג יום האם הלאומי, והנה לכם, ביום שאחרי - מקבץ של מפורסמי תבל ואיך בחרו לציין את היום ברחבי הרשתות החברתיות. והנה עוד מקבץ. שחלילה לא יחסר. צ׳ופר לסובלנים והסבלניים: במקבץ הראשון תוכלו למצוא אפילו את בר רפאלי. שיחקת אותה, ציפי! 

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on


משהו לא לדבר עליו עם כריש נחמד

כרישה לבנה ועוצמתית נתפסה במלוא הדרה פוערת את פיה על ידו של צלם אוסטרלי. בסרטון המצורף מסביר הקולנוען דייב ריג׳ס בנונשלנטיות אין קץ ״כמה היצורים האלה מגניבים״, כאשר מסביר מדוע הפה שלה היה באוויר בפוזיציית נשיכת האבדון. ההסבר הוא, כמובן, כי אין לה ידיים. אין מה לומר. באמת לגיטימי. 

משהו לדבר עליו עם אגודת העטלפים 

אוזי אוסבורן עשה דבר מקסים ביותר ותרם 10,000 דולר למקהלת ילדים בשם ״לוסביל לפורד פרקשוניסט״ - להקת ילדים שלפני שנתיים הוציאו סרטון שנהיה ויראלי בו הם עושים קאבר קסום לשיר Crazy Train. אוזי צפה בסרט (באיחור קל של שנתיים, אבל יש דברים שמותר לנסיך האופל להגזים בהם) וכתב את המכתב הנ״ל: ״אני, משפחתי והמעריצים שלי, כולנו אהבנו את הקאבר ל-Crazy Train. תמשיכו את העבודה הטובה״. גם היה מצורף במכתב - צ׳ק על סך 10,000 דולר. מישהו פה הזדקן יפה אור וואט? 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס