משהו לדבר עליו עם רוברט פטינסון

האם אתם מוכנים? זו כנראה הכתבה הכי מוזרה שתקראו היום. וטוב שזה הגיע בהתחלה, התחלה מרעננת לבוקר חיובי שכזה. מחקר חדש והזוי מצא כי מאוד, מאוד (!) קשה לערפדים לחיות במציאות היומיומית של 2015. מה זה אומר, בשם כל השדים כולם? כאן תוכלו לקרוא ואף לראות וידאו, בו ראיון עם כותבת הספר ״ראיון עם ערפד״ שמספרת על אורח החיים המיוחד ומסבירה איך ניתן לזהות ערפדים. רמז: אי אפשר לזהות אותם, אבל הם לרוב מתלבשים יפה ומאזינים למוזיקת עולם. הישמרו. 

 משהו לדבר עליו בשפת האהבה

שפות. המצאה שמטרתה המעוותת היא לאחד או להבדיל בין בני האדם, ליצור משקעים או שיתופי פעולה. לכל אדם שפה משלו, לכל ארץ שפה משלה, והנה הזדמנות להשתחרר לרגע מכבלי החוקיות הלשונית הללו, להשתחרר, לרוץ בשדה עירומים בצרחות אימה ולהציץ בתשע השפות המומצאות האהובות ביותר. גם סטאר טרק שם, כן. 

משהו לדבר עליו בתור לטיסה

הידעתם? טיסות הן הכי הכי זולות 53 יום (!) לפני ההמראה. בשביל לקבל שורה שלמה לזוג כדאי לשמור גם את החלון וגם את המעבר. המושב האמצעי נמכר אחרון, וכך הסיכויים שתשבו שם לבד גבוהים יותר. הנה לכם כל מיני טריקים לשדרוג הטיסה הבאה שלכם ממיטב המוחות הערמומיים החדים ביותר בעולם התעופה. על לא דבר, תודו לנו אחר כך עם טובלרון או שבע מאות. 

משהו לדבר עליו עם בעלך

פעם קראו לך שמרית זהבי ונורא אהבת את זה, זה היה עדין, מצלצל. קונוטציה של זהב, עושר. אצולה. ופתאום התחתנת ושמך הוא שמרית אבוחנפרשיזחריחיאן? את לא היחידה שסובלת, מתחרטת, בוכה בלילה במיטה. המאמר הזה אולי יעזור לך להרגיש קצת יותר טוב. מרענן להתקל בסוגיה שתוהה למה במציאות החדשה של העכשיו נשים עדיין צריכות לשנות את שם משפחתן לשם של בעלן. גם אם שמו לא בהכרח אבוחנפרשיזחריחיאן.

משהו לדבר עליו בעבודה, כל היום, בערב ובלילה 

חיכיתם וחיכיתם, ישנתם כל הלילה, התעוררתם בשעה טובה, שתיתם קפה, קראתם את כל זה. הייתם סבלניים מאד. והרגע הגיע. איזו התרגשות. גור הדוב היומי שלנו מוכן אליכם. והפעם: נרדם בזרועותיה של אמא. אתם את שלכם עשיתם. כל טוב ויום שמח. 

 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס