משהו לדבר עליו עם מרטי מקפליי

אתם יושבים? כי הנה זה בא - המכונית המעופפת הראשונה בהיסטוריה נכנסת לשלב הבדיקות. קונספט חדש של ה-TF- X (שם זמני, אנחנו מקווים), קיבל את כל האישורים הנדרשים וכעת הוא מועבר לחוקרים ב-MIT בבוסטון, שמתכננים בשלב הראשון לייצר דגם בגודל של עשירית מהמכונית המתוכננת, ולבדוק אם זה עובד. אם כן - ההערכות מדברות על כך שתוך 8-12 שנים נוכל כולנו לרכוש מכונית שתטוס במהירות של 322 קמ"ש. שווה לחכות!

משהו לדבר עליו עם הארון שלכם

בעוד שלושה שבועות יפרוש ג'ון סטיוארט מה"דיילי שואו", מה שאומר שלא נראה אותו יותר על המסך בחליפה מעוצבת של ארמאני. מה הוא יעשה עם כל החליפות הללו? שאלה מצוינת, התשובה עוד יותר - הוא ימכור אותן ב-eBay. כבר עכשיו אפשר להיכנס ולרכוש חליפה שלבש המנחה במהלך השנים, ועוצבה במיוחד עבורו, במחיר שבין 200 ל-300 דולרים. את הכסף, אגב, תורם סטיוארט לארגון בשם Achilles International, שמסייע לנכים לעסוק בספורט. לא תתרמו?

פרידה מרגשת, סטיוארט
היה שלום ותודה על התפרים | צילום:

משהו לדבר עליו עם המורה שלכם ביסודי

וואו, אם אתם אוהבים את "פרוזן", כדאי לכם לדלג על הקטע הבא. מורה בבית ספר יסודי בבולטון שבאנגליה החליט להיפרד מתלמידי כיתה ו' שלו בסוף השנה, בצורה שאולי נשמעה על הנייר מרגשת אבל בפועל - כואבת באוזניים. המורה החביב החליט לקחת את השיר "Let it Go" ולשנות אותו ל-Off You Go, ולא ויתר גם על התלבושת. את החוויה הוא סיכם ב"תודה לאל שאני לא זמר אלא מורה". תודה לאל באמת.

משהו לדבר עליו עם דריל ומישון

אפשר לומר ש"המתים המהלכים" היא סדרה שכל מה שקורה בה הוא שהורגים זומבים. מי שאומר את זה לא בהכרח טועה, אבל גם אם אוהבים אותה וגם אם שונאים - אי אפשר להתכחש לכך שהזומבים שם נראים מצוין, גם כשהם חיים וגם כשהם מתים. הנה קליפ ששוחרר וחושף איך כל הקסם הזה קורה.

 

משהו לדבר עליו באשקלונה

תודו שתמיד רציתם לראות בלון מים מתפוצץ בסלואו מושן. תודו שזה הרבה יותר מגניב אם הוא ענק. ואם יש איש בתוכו - בכלל גן עדן. בוקר וטוב

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס