קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
סודכם המטופש שמור עמנו ועם האומה כולה. קים וקניה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

משהו לדבר עליו עם החברה הרווקה המיואשת

לא מבינה גברים? נמאס לך להיות לבד? שום דבר שאת עושה לא מספק אותו? הוא לא חייך אליך כבר עשרים ושישה ימים? כנראה שאת לא עושה את מה שצריך, גברת! תמונה ששווה תשע מאות אלף מילים המביעות בלבול והיסוס ועוד המון רגשות מעורבים, לא תוכל להסביר את יחסי הכוחות בין קים קרדשיאן וקניה ווסט. התרחיש בקצרה: קים באה לקחת את קניה משדה התעופה, אבל עשתה לו הפתעה ועצרה בטאקו בל במקום לנסוע ישר הביתה. הוא, בתגובה, הכי שמח בעולם - בערך יותר מכל אדם שאי פעם ידע שמחה מהי. מי ידע שזהו כוחו של טאקו? אישה בונה אישה הורסת.  

לפעמים התשובות פשוטות יותר משקיווינו

משהו לדבר עליו בטאקו בל

שיר מאלבומו החדש של קנדריק לאמר הודלף לרשת! הללויה. השיר נקרא ״King Kunta״ והוא פאנקי ושחור ועסיסי, וגם קצת כועס - בדיוק כמו שהוא צריך להיות. ל-LP המתקרב של לאמר יקראו To Pimp A Butterfly, וממש בלינק המצורף פה למטה תוכלו לא רק לשמוע את "King Kunta", אלא גם לקבל הצצה לרשימת השירים המלאה. התחרות צמודה אמנם, אבל זה שווה יותר מכל בוריטו (צר לי לאכזב אותך, קניה). 

הנה, הלינק הזה

קנדריק למאר (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
King Lamar | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

משהו לדבר עליו עם סינדרלה

עצרו הכל! נמצאה עבודת החלומות! הדרישות: דיסרקטיות, נאמנות, יכולת לעבוד עם ילדים וחיות, יכולת לנקות בית בן עשרה חדרים, אלגנטיות (והיכולת לשמר אותה בכל עת), רוך, יכולת הכלה בלתי אנושית, שליטה בשפה האנגלית והמוכנות לוותר עליה לטובת חיים בתור אזוב קיר. וואו, נשמע מדהים ואת חייבת, לא? ברור. אבל, חכי ותשמעי מי מחפש את אותה העוזרת הביונית. הנה הרגע בו כל נערה שאי פעם חיה בסרט שהיא סינדרלה יוצאת מגדרה, כי הנסיך וויליאם ורעייתו קייט פרסמו מודעה המחפשת אחר העוזרת המושלמת - כזו שתהפוך חלק מהמשפחה. המודעה המדוברת הופיעה במגזין הנקרא ״The Lady״, אשר מיועד ל״נשים אלגנטיות בעלות הווי אלגנטי״ ומטרתה למצוא את אותו מלאך מן שמיים שיקרצף, ינקה, יאכיל את החיות ויקפל 30 מיטות שאיש לא ישן בהן מעולם. נקווה שלא רק מרי פופינס עומדת בציפיות האלה כי היא בטח כבר זקנה מאוד ועם ברונכיטיס שאף כפית סוכר לא תוכל לרפא. בהצלחה למתמודדות! 

קייט מידלטון
איפה מרי, איפה? קייט מידלטון
  

משהו לדבר עליו עם סבתא

מה תרצו לקבל ליום הולדתכם ה-100? גמל? אלף דולר? רחוב על שמכם? מוות? אישה מדהימה מצפון אפריקה החליטה לנצח את החיים באופן רשמי ולעשות דווקא צניחה חופשית ביום מיוחל זה. זוהי לא הפעם הראשונה שלה (הפעם הראשונה היתה כשהיתה בת 92, ברור) אבל זה בוודאי לא מה שימנע מאיתנו מלהוריד את הכובע. סבתאל׳ה, עופי על החיים שלך! 

ניצחת ובגדול

משהו טוב לדבר עליו

צעד גדול לחברת Clean and Clear ולבחורה צעירה בשם ג׳אז ג׳נינגס, אקטיביסטית טרנסג׳נדרית צעירה בת ארבע עשרה בלבד. ג׳אז נבחרה לייצג את הקמפיין של החברה #SeeTheRealMe, שמעודד אנשים מסביב לעולם לחשוף את סיפוריהם האישיים והמרגשים. בקמפיין ובאייטם שיצא היום ב-US Today, ג׳אז חושפת את סיפורה בתור נערה צעירה הנולדה כלואה בגוף של ילד, שהתביישה בחוסר השייכות שלה כלפי הגוף בו נולדה. בנוסף, היא גם מספרת על ההחלטה המודעת לקבל את עצמה, ליצור חברות ולא להתבייש במי שהיא. על כל אלה נבחרה ג'אז להכלל ברשימת הצעירים המשפיעים של Time לשנת 2014 - כשאף נכתב עליה כבר ספר אוטוביוגרפי בשם ״I am Jazz״. כיף לקום בבוקר ולקבל את מי שאנחנו באמת, והפעם לא בעוד קמפיין נגד חצ'קונים. תודה ג׳אז, תודה עולם! בוקר טוב לכולן וכולם! 

הסרטון של ג׳אז לקמפיין SeeTheRealMe

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס