משהו לדבר עליו עם סוכן הנדל״ן  

תכירו את די וויליאמס בת ה-52, שבעקבות התקף לב שעברה לפני אחת עשרה שנה שינתה את חייה. בעבר היא חיה בדירת שלושה חדרים בפורטלנד אבל החליטה שהשינוי צריך לבוא מבחוץ (מבפנים) (מבחוץ?). היא בנתה בית פצפון מחומרים ממוחזרים, ללא חשמל או מים זורמים. מזל שהיא חיה בחצר של חברים שלה, ויכולה להשתמש בתנור ובמקלחת שלהם. ״יש הגיון עבורי בלחיות בבית כל כך קטן, ולהעביר בו את השנים האחרונות שנותרו לי לחיות״, אומרת וויליאמס, שקיבלה מרופאיה הערכה של חמש שנים לחיות לפני אחת עשרה שנה. בעקבות המעבר שלה לאותה חצר, המקום הפך גם לשטח קהילתי ושמח. שווה לחיות בחדר בגודל של שטיח! 
 

משהו לדבר עליו עם השמש הקופחת, ואז לאכול בסתר כאילו לא היה מחר  

תודה למגזין People שסיפק עשרה מתכונים לקרטיבים אלכוהוליים מושלמים שיעזרו לקיץ שלכם להראות כמו בלאגן אחד גדול או חגיגה ארוכה ומתמשכת, תחליטו אתם. טיפ: קחו לעבודה ואל תגלו לאף אחד. עכשיו רק נותר לראות מה יקרה.  

קרטיב ביתי (צילום: istockphoto)
אל תגלו. הם כבר יבינו לבד | צילום: istockphoto

משהו לדבר עליו עם קייטלין ג׳נר

הנה סיפור מרגיש שמסעיר את הרשת, ובצדק. ויג׳יי פלורסקה היא מעצבת אופנה יפהפיה ממוצא פיליפיני וגם, בין היתר, טרנסג׳נדרית. ב-13 ליוני נסתה להכנס למועדון הלילה ולקיירי אשר בפיליפינים, אבל לא הורשתה להכנס. למרות שהיתה ברשימה, הבאונסר מנע את כניסתה תחת התירוץ שהמועדון ״לא מאשר קרוס-דרסינג״. כעת ישנו מאבק אינטרנטי גדול נגד הנהלת המועדון שממשיך עד עצם היום הזה. לצילומי מסך, ציוצים, ממים שקשורים בתקרית ועוד - לחצו כאן. 

משהו לדבר עליו אצל הפסיכולוג

הבוקר הוא לא הזמן הכי טוב לדבר על זה, אבל עדיף למשוך את הפלסטר מהר ולסיים עם זה כמה שיותר מוקדם. להוציא את כל העצב ולהתחיל יום חדש ונהדר. סוג של קלנז בוקר שכזה. זוכרים שמופסה מת? שאמא של במבי נורתה? זוכרים שקווזימודו הוכרז להיות מלך הטיפשים? הנה 17 רגעים מסרטי דיסני שיגרמו לכם לבכות גם בשיא בגרותכם. לבכות זה משחרר. 

 

החיות של דיסני במציאות (צילום: buzzfeed)
אל תמות, מופסה, בבקשה | צילום: buzzfeed

משהו לדבר עליו עם אמא של במבי

בכיתם, הוצאתם הכל, ועכשיו הגיע הזמן להתחזק. ראיון מקיף, נעים ומדהים עם קנדריק למאר, התופעה הכי מרתקת של עולם ההיפ הופ של העכשיו במגזין Rolling Stone. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס