משהו לדבר עליו עם קים קרדשיאן

זאת התקופה הזאת בשנה. שיא הקיץ, הכול קורה ויש התרחשויות והפתעות בכל פינה. אז בזמן שאתם מנקים את החצץ מההופעה של אהוד בנאי בגבעת חביבה (הוא חילק ערק לקהל!), שימו לב מה קורה בפינות הנחשבות של העולם: קניה ווסט נקרא להחליף את פרנק אושן ברגע האחרון בפסטיבל ה-FYI. רגע, זה לא השיא: באמצע ההופעה הוא קרא לאורחת מפורסמת במיוחד שישבה בשורה הראשונה. לא, זאת לא הייתה טיילור סוויפט והוא חיכה לה עם אינסטבלוק לראש, אלא דווקא ריהאנה ולה הוא חיכה רק עם אהבה. רירי בכבודה ובעצמה קפצה לבמה, הרימה עם קניה בשירים פלוס ביצה שיר חדש מתוך האלבום הבא שלה, והקהל? נגע בשמיים. אנחנו רק נזכיר שבספטמבר הוא אצלנו ואנחנו נקח אפילו דואט עם נועה קירל, ייזי.


משהו לדבר עליו עם גיל הפקות

ההצעה שלנו לסדרת ההמשך ל"ארבע חתונות" - "ארבע עוגות". מסתבר שכל עיסת בצק הסוכר הזו היא אישיו די חשוב כשמתכננים חתונה וכצפוי, למרות שהם עלק הופכים לאחד, שני הצדדים רוצים דברים אחרים. קיה ובילי הבינו מהר מאוד שאף אחד מהם לא הולך לוותר בנושא הזה - קיה רצתה עוגת חתונה קלאסית בעוד שבילי התעקש לשלב את אהבתו לגיבורי על (זאת, נגיד, הייתה הזדמנות לברוח). מעצבת עוגות אחת (ככה היא קוראת לעצמה, זה לא אנחנו) עבדה במשך 40 שעות תמימות כדי להגיע לתוצאה המטרידה הזאת - עוגת חתונה שהתחפשה לעוגת גיבורי על. מפצירים בגולשינו להקים עמוד בשם #כתבות שמוכיחות שלא צריכה להיות התשובה היחידה להצעת נישואים.

This was one of the reasons I didn't sleep much last week, but I couldn't complain as I loved every minute I spent...

Posted by Tier By Tier on Monday, August 17, 2015

משהו לדבר עליו עם קרמר

מה קורה כשכדור גומי אדום ענקי משתחרר ברחובות? ביקום של "סיינפלד", זה אומר שדייט אומלל של ג'רי הלכה לעולמה. ביקום האמיתי, מדובר במרדף חמוד וחסר תועלת של האנושות מול החומר. הכדור הזה, ששוקל 113 ק"ג, היה חלק ממיצג אמנותי אולם כשהתחיל לרדת גשם, הכדור החל להחליק ברחובות אוהיו. עובדי המוזיאון נאלצו לרדוף אחריו ברחובות, כנראה הדבר הכי קרוב לעבודה קשה שאנשי האמנות האלו אי פעם עשו, אך הכדור לא ויתר והמשיך להתגלגל. לבסוף הוא נתפס ולכדור ולעיר שלום. עכשיו אפשר להתחיל לדמיין את הסנריו הזה אצלנו - במקום כדור, תציבו חולדה, ובמקום גשם, שימו לחות. לא חום, לחות.

 

משהו לדבר עליו עם מיילי סיירוס

בחיינו שאין דבר משעמם יותר מטקסי פרסים. זה לא משנה אם זה אופיר או האמי, מדובר בערימה אחת גדולה של טרחנות ונאומים משמימים שרק מפריעים לנו להתרכז במה שחשוב באמת - הבגדים. עכשיו קחו את ה-VMA, פסטיבל מרים והרבה פחות מעונב מהאוסקר וחבריו, ועשו לזה ריוויינד של 20 שנה אחורה. מה קיבלתם? ערימות של תסרוקות, בגדים ורגעים מחרידים וגם מייקל ג'קסון אחד. ונראה מישהו מכם אומר שפעם היה טוב יותר.

דניס רודמן הבוקר טוב
עכשיו ממש בא לנו על קאמבק עם מדונה. דניס רודמן

משהו לדבר עליו עם הפלירט בטינדר

מה הדבר הכי אמיץ שאפשר לעשות? לחפש אהבה. מה הדבר הכי פחות אמיץ שאפשר לעשות? לצחוק על זה. למזלכם, אנחנו שייכים לסוג השני. למזלנו, Buzzfeed עשו את החיים שלנו הרבה יותר קלים כשהרכיבו את אוסף הכשלונות הקשים והמהנים ביותר לצפייה שקרו בטינדר. זה אולי לא טוב לכם לקארמה אבל העובדה שבעולם יש אנשים הרבה יותר פתטיים מכם, לגמרי שווה כמה נאחסים שיבואו.

http://breaking-dead4884.tumblr.com/post/125552443285/on-tinder-like

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס