אבטיח ג'לי (צילום: Marcey foronda buzzfeed)
מנגל ממוצע | צילום: Marcey foronda buzzfeed

משהו להרהר בו בדרך לעבודה

אמש נחגג יום העצמאות האמריקאי - הרביעי ביולי, ולכבודו קרו הרבה דברים טובים חוץ מהרבה מאוד זיקוקים, מעט שריפות ברחבי ארה״ב והרבה מאוד המבורגרים. המחשבה הבלתי נמנעת, מעבר לאבק שריפה וחלומות אמריקאים; דברים על גריל. זה ממש כמעט בלתי נמנע. הנה כמה דברים שלא חשבתם לשים על הגריל אבל אולי כדאי לכם לנסות. בין היתר; אבוקדו, פאי תפוחים, לימון. לא כתוב שם פיתה אמנם, אבל אנחנו יודעים מה באמת טוב. 

משהו לדבר עליו עם האבוקדו שלכם 

נמשיך עם חגיגות העצמאות האמריקאיות רק לרגע קט, ונראה לכם גלריית תמונות מופלאה שהוצגה במגזין Vice, המציגה צעירים אמריקאים שנלכדו תחת העדשה לאורך חמש עשרה השנה האחרונות. התמונות לא בדיוק מתארות בהכרח את האידאל הפלסטיקי המשויף שאנחנו רגילים אליו מהטלויזיה וכל שטיפת מוח אופציונלית אחרת שאנו זוכים לקבל, וזה דווקא חדש ומעניין. מזל טוב, אמריקה! את לפעמים יפה ולפעמים פחות. כמו כולנו. 

משהו לקבל ממנו השראה 

לא קל להיות המתופף של הגרייטפול דד. מופיעים, נהנים מהחיים, שותים סנגריות במסיבות בריכה (השערה גסה שמבוססת על שום דבר) וזוכים להופיע באצטדיוני ענק ולחיות את החלום האמריקאי. והנה תמונה שמראה איך זה באמת מרגיש, ואיך זה באמת נראה להופיע מול שבעים אלף אנשים. מבט נדיר ממושבו של המתופף, בסיבוב ההופעות האחרון של הלהקה האגדית. אם כבר לסיים, לסיים כמו מלכים. 

ד"ר דרה, ניקול יאנג (צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL)
בוס. ד״ר דרה | צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL

משהו להקשיב לו בבוקר (של שבוע הבא)

לא קל להיות ד״ר דרה. אתה אחד ממלכי ההיפ הופ, אתה מליונר חסר תקנה ועכשיו אתה גם משיק תכנית רדיו חדשה באפל מיוזיק. לתכנית החדשה יקראו ״The Pharmacy״, בתרגום קליל - בית המרקחת, והיא תושק ביום שבת הקרובה בשעה 6 בערב (שעון לוס אנג׳לס). אורך התכנית יהיה שעה והמעריצים כבר מחכים בכליון עיניים. בהצלחה.  

משהו לדבר עליו בטינדר

 החידון המטופש הנ״ל אמנם יצא לפני שני לילות, אבל כל כך חבל שלא תדעי עליו. עם איזה סוג של גבר את צריכה להתחתן? ואיזה קינוח יותר טוב מגבר (עוגיות, ברור)? זה באמת חשוב מאוד לבוקר שכזה. סוף סוף, בעזרת האינטרנט, תוכלי לגלות. מגיע לך לגלות. את מגלה את זה. עכשיו. תהני מכל רגע. בקרוב אצלך!
ובוקר טוב. 

 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס