משהו לדבר עליו כדי להזכר שיש תקווה

לורד במחווה מרגשת למתמודד המושפל של אקס פקטור ניו זילנד, ג׳ואי אירבינג, אשר הושפל בשידור על ידי שופטי התכנית (שמאז פוטרו) כי לבש חליפה מפגרת וסירק שיערו לאחור, לורד החליטה לעשות מצווה ושלחה לו מכתב מעודד ותריסר קאפקייקס. במכתב (הנכתב בכתב יד!) לורד כתבה: ״אני חושבת שאתה עושה עבודה נפלאה בתכנית. אני גם פרפורמרית, ורוצה להגיד שלא משנה כמה אנשים צוחקים על מי שאני, איך שאני מתלבשת, זזה או מתנהגת, אני אני - וזה הכי חשוב. בהצלחה והמון אהבה, לורד״. אויש. את הכי נושי. בוקר טוב לך, את מושלמת. 

תמונה שווה אלף מילים ותריסר קאפקייקס בטוויטר של ג׳ואי אירבינג 

משהו לדבר עליו עם ריהאנה

רק אתמול סיפרנו לכם שפייסבוק מרשה להראות פטמות, והנה תאילנד בהצהרה חצי הפוכה (תלוי מאיפה מסתכלים, אם נגיד שוכבים למטה, או מסתכלים מלמעלה, או מביטים מהצד. לא חשוב). בירת הסקס העולמית, בערך, אוסרת על תמונות אשר חושפות Underboob. כנראה שאין לדבר הזה בכלל מילה בעברית, נניח, שד תחתון? כל מה שהוא שד ועדיין אין בו פטמה? ציץ מציץ? לא ברור. והעונש? מאסר, כמובן, לתקופה של עד חמש שנים. מגזין פלייבוי קרא למעריצות המטופשות שלו לצלם את השד-התחתון שלהן (מדהים איך כשאומרים משהו בעברית הוא הופך להיות מונח רפואי) ולהעלות לרשת עם ההאשטג #FreeTheUnderBoob. אנחנו אומרים, חבל. תהני לך עם הסוודר הארוך שלך. ואם את ממש חייבת לחשוף את עצמך לעיני כל, למה להתסכן? פשוט תעלי תמונה של הפטמות שלך לפייסבוק. 

בריטני ספירס (צילום: AP)
איטס בריטני ביץ׳. בריטני | צילום: AP

משהו לדבר עליו עם הנסיכה דיאנה

והיום: שיעור בערכים לקויים ונימוסים של יורד ים צ׳כי מאת, מי לא - בריטני ספירס. בריטני פרסמה היום בדף האינסטגרם שלה תמונה המסבירה מה היא המשמעות של להיות ״כלבה״, או ״ביץ׳״ ומציגה את זה באופן חיובי, כמובן. ציטוטים מובחרים: ״להיות כלבה אומר לעמוד על הזכויות והאמונה שלי״ ״לחיות את חיי בדרכי שלי״ ״להיות חזקה ואמיצה להיות אני״ ועוד גיבובי שטויות הקשורים בהעצמה אישית. התמונה המפגרת נחתמה במשפט: ״אם כל אלה אומרים שאני כלבה, שיהיה. אני מאמצת את התואר וגאה להיות כלבה״. ממש דוגמא נפלאה לעתיד ילדינו, בריטני, תודה! למה לא להגיד ״נסיכה״, או ״מאמי״, או ״אישה״, נניח, חס וחלילה? אפילו דינוזאור עדיף, גזוזטרה, דוד שמש. יבלת דו ראשית. תוחזר בריטני לימי מיקי מאוס לאלתר. תודה. 

לאינסטוש של בריטני. חבל עליך יא כלבה

משהו לדבר עליו עם האינטרנט כולו 

קליפ אפילפטי במיוחד יצא לChief Keef ומלך האינטרנט אנדי מילונקיס. השיר נקרא ״GLOGANG״ ומילים רק יחמירו את המצב, מומלץ פשוט לראות ולחשוב על החיים שלכם ביחס לקליפ וביחס לעצמם וביחס לכלום וביחס לבחירות.

 משהו לדבר עליו עם טיילור סוויפט

זה נשמע כמו התחלה של בדיחה מעצבנת - וויז קליפה, מיילס טלר (״וויפלאש״), ג׳ימי פאלון וג׳ים פרסונס שיחקו את המשחק הזה שצריך לנחש בו משפטים לפי תנועות ורמזים, בפרק ששודר בלילה הקודם בטונייט שואו. מכירים? דיברתי ג׳יבריש? אותו משחק קלאסי שהופיע בכל קומדיות ההתבגרות שגדלנו עליהן, אבל אף פעם לא שיחקנו אותו בבית. על אף המבוכה הראשונית, בה מיילס טלר יוצא האיש הלבן ביותר בעולם ואילו וויז נראה כאילו רק עתה סיים לעשן ענף של עץ כזה או אחר, באופן די מדהים - השניים שלטו במשחק בעזרת כימיה רגעית מדהימה שבערה בין שניהם. רגע יחיד של בלבול הופיע כשוויז הודה שהוא לא מכיר אף שיר של טיילור סוויפט. הם הצליחו לפתור גם את זה. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס