ג'וני דפ בדמותו בשודדי הקריביים (צילום: פורום פילם)
העיקר שאתה בריא ושלם. ג׳וני דפ | צילום: פורום פילם

משהו לדבר עליו עם קפטן הוק

לא קלים הם חייו של הפיראט הדגול, מסתבר. שתי דרמות מרכזיות קרו בסופ״ש האחרון על הסט האוסטרלי של ״שודדי הקריביים 5״, שצילומי החלו לפני חודש. זה התחיל עם פציעה בידו של ג'וני דפ שקרתה במהלך הצילומים. אמנם מדובר בפציעה קלה, אבל דפ הוטס בחזרה לארה"ב בשביל ניתוח. וכאילו שזה לא מספיק, אוסטרלי מופרע קלות פרץ לסט הצילומים והחל לנופף בסכינים מול אנשי האבטחה. כדי שהסיפור יקבל תפנית רומנטית, כמובן שהוא ניסה להתחזות לניצב על הסט וגם לבש חליפת פיראטים ותוכי פלסטיק על הכתף. 

מאוד הולם לך תוכי, איש מוזר 

משהו לדבר עליו עם ג׳סטין ביבר 

הדיג׳יי Zedd הוציא קליפ חדש הלילה בכיכובה של סלינה גומז. שמו של השיר- “I want you to know”, מילות השיר - כלום, האווירה הכללית - שום דבר. בקליפ סלינה גומז נראית במועדון רוקדת, הולכת, מנפנפת בשיערה, מתחרמנת עם עצמה במראה, רוקדת במעגל. אתם יודעים, דברים שלא ראינו עוד אף פעם, מעולם. שווה! 


משהו לדבר עליו עם דייב גרוהל

למה שתדברו עם דייב גרוהל? פשוט כי הוא הנציג\שגריר\המלך של ה-״Record Store Day״ שמתקרב ומגיע בעוד קצת יותר מחודש. כעת היזמים של אותו יום מבורך הוציאו רשימה שבה אוסף של כל המהדורות המיוחדות, המציאות הנדירות, המסקרנות, יוצאות הדופן והמשונות שניתן יהיה לקנות בחנויות מוזיקה עצמאיות ב-18 באפריל. קצת ניימדרופינג של שמות מהרשימה: פו פייטרס, ג׳וני קאש, פול מקרטני, בריאן ווילסון וברוס ספרינגסטין. לרשימה אין ייצוג ישראלי באתר, אבל כמעט בטוח שגם בארץ החגיגות יהיו בשיאן.

הרשימה החגיגית של יום התקליט 

משהו לדבר עליו עם הדלעת שלך

סרטון חדש מבית היוצר של Screen Junkies מראה לנו בארבע וחצי שניות כמה סינדרלה הוא למעשה סרט מפגר ושקרי. תקוות שווא, שיחות עם חיות, הנחה שנשים נולדו רק כדי לנקות ולתפור כפתורים, עכברים לובשים וסטים ושאר הזיות שגדלנו לחשוב שהן לגיטימיות. ולמה הפיה הטובה לא התקשרה לרשויות כשסינדרלה הפכה עבד של אימה החורגת? שאלה באמת טובה לכל הדעות. כל זאת ועוד בסרטון הבא. בהחלט עושה חשק לראות את הסרט החדש, או לחיות באופן כללי. 

_OBJ

משהו לדבר עליו עם הפעוט שלך

איזו תועלת הפעוט הנחמד שלכם מביא אל חייכם? חוץ מאהבה ושמחה בלב והעובדה שאתם הורים ופלא הבריאה, וכל זה. למה אני שואלת? ובכן, מסתבר שהבן של פיפטי סנט, בגיל המתקדם שנתיים (!), חתם (עם ידו הזעירה בוודאי) על חוזה דוגמנות בשווי 700,000 דולר. אביו הגאה הכריז שהכספים יעברו לקופת חיסכון מיוחדת אותה יוכל לפתוח או לבזבז רק כשיהיה בן 18. מזל, כי לילדים בני שנתיים הרי יש כל כך הרבה הוצאות מופרכות. 

 היי מתוקי, אתה שווה יותר מכל דבר בערך בעולם, מבחינת דולרים!

 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

  

*הכתבה בשיתוף לוטוס