משהו לדבר עליו עם הניינטיז

הולי מדיסון, אחת משפנפנות הפלייבוי המפורסמות ביותר, כתבה ספר המספר את הזוועות שחוותה באחוזת פלייבוי. בספרה החדש, שייצא ב-23 ביוני, היא מספרת שיו הפנר הציע לה סמים כשרק הכירו בשנת 2001, מתארת את חייה באחוזה בתור "גיהינום עלי אדמות", מספרת על החוויה שבלחלוק את הפנר עם לפחות שבע נשים אחרות וגם לא מחסירה את המידע הנורא מכל לגבי עיצוב החדרים. הדגש היה: שמן תינוקות, וזלין וטישו. טוב שברחת, שפנפנה טועה. רוצי אל האופק! ואל תחזרי. 

_OBJ

משהו לדבר עליו עם המורה לתיאטרון נסיוני

יש כלבים שמספרים סיפור הרבה יותר טוב משכל אחד מאיתנו יוכל, אי פעם. למשל ההאסקי הזה שלא אהב את התנהגותה של הבעלים שלו, שהעמידה פנים שהיא זורקת אליו כדור ובסוף רק עשתה בכאילו. אנוקו ההאסקי פצח בסדרת פרצופים שאמרה הכל. וכעת, כוכב אינטרנט עולה, עם למעלה מ-9,500 שיתופים בטוויטר. טאלנט זה טאלנט. 


 משהו לדבר עליו עם העולם שבחוץ

ב-19 ביוני יצא לאקרנים בארצות הברית דוקומנטרי מסקרן במיוחד שמספר את סיפורם של שבעה אחים ואחות אחת, שלא יצאו מדירתם בניו יורק בערך עשרים שנה וחיו בבידוד מוחלט מהעולם החיצון. זאת, לאחר שאביהם לא רצה שהם ייחשפו לאנושיות חדשה, סמים, דתות ופילוסופיות חיים אחרות. הדרך היחידה שלהם לתקשר ולהבין את התרבות החדשה היתה דרך סרטים, טלויזיה וטיולים נדירים, שקרו בין כמה פעמים בשנה לאפס פעמים בשנה. הנה כתבה מקיפה על המשפחה יוצאת הדופן שפורסמה ב-People Magazine. 

משהו, כנראה, לא לדבר עליו עם אמריקאים

סטודנטים מרחבי העולם נשאלו בסרטון חדש מה הם חושבים על אמריקאים. בין התשובות: לבנים, שמנים, אוכלים הרבה המבורגרים, חושבים שהם שולטים בעולם. במילים אחרות. לא נעים

משהו לדבר עליו עם החלומות המודחקים שלכם

הכירו את הבחורה האמיצה שברחה מהטליבאן והפכה לכוכבת כדורגל צעירה. לסיפור המלא של Vice לחצו כאן. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס