יופי חי לפתוח איתו את היום

חוקרים באינדונזיה מצהירים כי מצאו מין חדש של עכברוש, שמתייחד באף ארוך, ורוד ונטול פרווה המזכיר אף של חזיר. העכברוש החדש מצליח באופן מפתיע להתעלות על הכיעור של אחיו למין, כאשר פרט לאף החזירי הוא מתאפיין גם באוזניים גדולות ובפנים מאורכות במיוחד.

יופי של חיים אמיתיים לפתוח איתם את היום

פרסומת חדשה ומקסימה למרק מפילה את האמריקאים מהרגליים, בזכות הליהוק יוצא הדופן והראוי להערכה שלה: שני אבות המאכילים בצוותא את בנם המשותף. השחקנים הם בני זוג במציאות והילד המשחק בפרסומת הוא בנם האמיתי, וגם הסלוגן של הפרסומת מכוון בדיוק לשם: אוכל אמיתי לאנשים אמיתיים. אנחנו אהבנו.

יופי של בשורה לפתוח איתה את היום

הדרך אל השידוך הנכון עשויה להיות, על פי מחקרים, הרבה יותר פשוטה משחשבנו. חוקרים טוענים עכשיו כי נתוני האשראי של אדם – הכוללים את היסטוריית ההכנסות, ההוצאות, ההלוואות והחובות שלו לבנק – יכולים להוות בסיס מצוין להתאמה בין בני זוג פוטנציאלים.

יופי של מכונת זמן לפתוח איתה את היום

מעריצי הסדרה "דוקטור הו" ברחבי העולם נרגשים מאוד בימים האחרונים: לגו סיימה את עבודת העיצוב והייצור של מארז דוקטור הו שלה, ובדצמבר הקרוב הוא יגיע לחנויות. בינתיים יכולים האוהדים להסתפק בתמונות ראשונות של הדמויות והסט החדש של לגו. התרגשנו.

יופי של שלד בארון לפתוח איתו את היום

יום אחד יש לך חווה במישיגן, וביום הבא אתה פותח אתר ארכיאולוגי להמונים: חוואי נחמד חפר בשדה הסויה שלו וגילה עצמות ממותה מלפני 15,000 שנה. מאות חובבי ממותות פוקדים בימים האחרונים את החווה, כמו כמובן גם חוקרים מומחים שיטפלו בשלד ויעבירו אותו בבטחה למחקר ולשימור.

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס