משהו לדבר עליו בדאנקין דונאטס

הם ככל הנראה לא ישמחו לשמוע שאריאנה גרנדה מלקקת סופגניות מחוררות בזמנה הפנוי. נכון, היא לא רצחה ובזזה כפר שלם - אבל מדובר במעשה משונה ולא ברור שמרמז שייתכן והיא הולכת בדרכה של חברתה מיילי סיירוס. המקום: חנות דונאטס. המעשה: ליקוק בלתי נשלט של דונאט׳ס אקראיים, לא שלה (חצופה!) תוך הכרזה: ״אני שונאת את אמריקה!״. האם זאת טרפת זמנית או שעמום מחלחל? בקרוב נדע.

אין תמונה
חמודי. מזל טוב

משהו לדבר עליו עם חברים שלכם (אחרי שתבקשו מהם עזרה)

רינגו סטאר חגג אמש יומולדת 75, וכך בחרו החברים המפורסמים והחמודים ביותר שלו לאחל לו ברכות ואיחולים לבביים. בין המאחלים: פול מקרטני, סטיבן טיילור, יוקו אונו ועוד. מזל טוב, רינגו! אוהבים אותך. 

משהו לשלוח לווינגמן הצמוד

חבר בעת צרה, איש-כנף מופלא או אשת סוד. כולנו צריכים סיידקיק ורצוי שיהיה הכי מתוקי שיש בעולם הזה. חידון חדש, מיותר ומתוק מבית באזפיד יעזור לכם לגלות איזה סיידקיק מסרט דיסני אתם בעזרת ציטוטים מופלאים. 

pazkagan (תמונת AVI: mako)
מושלם לגרון דואב. מה? | תמונת AVI: mako

משהו לדבר עליו עם סבתא

קמתם חולים? תאכלו מרשמלו. יש לכם מיגרנה? טבלו את כפות הרגליים שלכם במים חמים. ומתי צריך, או אפשר, או רצוי, או ניתן - לשים על עצמנו סלוטייפ? ואיפה? הנה תרופות סבתא משונות שסבתא אפילו עדיין לא יודעת. אבל האינטרנט כן. איזה מזל. 

משהו לדבר עליו עם אריאנה גרנדה

אולי היא תתאהב באמריקה שוב? הראפר המבטיח Young Thug הוציא קליפ חדש לשיר ״With That״ שנראה כאילו צולם כולו באפליקציה נוכריה כזו או אחרת, שגורמת לראשים של כולם לגדול ולקטון ולאווירה הכללית להראות כמו עולם אנימטורי משונה. האם יש קשר ליום הולדתו של רינגו סטאר? דונאטס? אמריקה? העיקר שיהיה לכם בוקר מצוין. זה העיקר. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס