משהו לדבר עליו עם הדברים שאתם הכי הכי אוהבים 

ג׳ולי אנדרוז, הסבתא של כולנו (בפוטנציה בעולם מושלם, אמן שנקום מחר וזה יהיה נכון) חושפת רשמית את העובדה שהיא לא רק אלה בדמות מלאך שומר אלא גם אדם בשר ודם שלפעמים מתבאס מהחלטורות שהוא עושה. הייתם מאמינים? לכבוד חגיגות החמישים לסרט המופתי ״צלילי המוזיקה״, התרחש ספיישל מיוחד ברשת ABC ששודר הלילה. ג׳ולי הטובה חיכתה חמישים שנה אבל בסוף סיפרה שהכי לא אהבה את השיר "I Have Confidence״ שהיה תוסף לסרט ובכלל לא הופיע בגרסאת ברודוויי. ״המילים פשוט לא היו הגיוניות״, אמרה. ״הייתי מוכרחה למצוא היגיון, כי חייבים למצוא היגיון למה ששרים - אז הבנתי שהדרך הכי טובה לשיר את זה היתה דרך סוג של פאניקה, פחד ועבודה קשה״. תכלס, צודקת, באמת שיר מעצבן. אוהבים אותך, ג׳ולי. הכי בעולם. 

משהו לדבר עליו עם סבא קוקו

דם, אש ותמרות עשן! יותר נכון כלובים, קלטות, כסף ואפילפסיה. דברים שתמיד נחמד לפתוח איתם את הבוקר, לא?! ליל וויין המתוקי הלאומי הוציא קליפ חדש לשיר “Coco Freestyle”. הקליפ משלב קטעים שלו לבד בכלוב מתריס להנאתו על החיים יחד עם סרטונים ישנים שלו וחלקים מסרטים אחרים, למשל ״פני צלקת״. השיר פחות או יותר מתעסק בתביעה שהגיש וויין נגד חברת התקליטים הקודמת שלו, בירדמן - על סך 51 מיליון דולר. כסף קטן, הכי שטויות. לגמרי פריסטייל. 

מי פרץ לבית של איימי? (צילום: AP)
מתגעגעים אליך. איימי ווינהאוס | צילום: AP

משהו לדבר עליו קורט קוביין 

הבמאי אסיף קפדיה (לא ישראלי למרות שזה מעלה חשד, דווקא אנגלי ממוצא הודי) עובד על דוקומנטרי אינטימי ביותר אשר יעסוק בחייה של הזמרת איימי ווינהאוס, וכמובן גם יחשוף חומרים מוזיקליים, מצולמים ומסתוריים, שמעולם לא נחשפו. הסרט יראה מערכות יחסים, את המאבק שוויינהאוס ניהלה עם המדיה ואת אורח החיים הבעייתי שהיתה כלואה בו ברצון ובשוגג. הסרט עתיד לצאת בשלישי ביולי בבריטניה, אך לא נחשף עדיין תאריך השחרור בארצות הברית. אנחנו נחכה בסבלנות לתורנו. לא לדאוג, יהיה את זה ביוטיוב בחמישי ליולי. אבל בלי נדר. 

 משהו לדבר עליו בברקפסט

לפעמים אי אפשר לדעת איך הלילה שלך יסתיים. לפעמים הוא מתחיל מדהים ומסתיים על הרצפה, בתוך שלולית קיא ושתן לא שלך. תשאלו את חבר שלכם, דרייק, שבמהלך ביקורו האחרון בדובאי, נורא נהנה מסגנון החיים המפואר עד שהגיע אליו חטא החמדנות בהפוכה. יותר נכון בצורת לאטמה\כיפה\תפילה או שילוב של הנ״ל. דרייק רק רצה קצת לכייף ולקבל צומי במועדון ״מובידה״ והותקף על ידי בחור שתפס בראשו, לא פחות ולא יותר! ההשפלה המרה היתה עיקר הבעיה ומאותו רגע נורא של אחיזת-ראש-ודחיפה דרייק התבונן בנאשם במבט המוות המקפיא כשלו. לדרייק, שלום. לתוקף המסתורי - כנראה ביי. 

משהו לדבר עליו עם שר הביטחון 

יש מדינות כמו אוסטרליה, בהן הסכנה היחידה שעלולה להתגלות בצד הדרך היא שתי קואלות נאבקות. משחקות? נאבקות? מי ניצח? מי הפסיד? לא ברור, ולעולם לא נדע! העיקר שיהיה בוקר טוב, וגם סופ״ש נעים. לקואלות ולבני האדם גם יחד. 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס