משהו לדבר עליו עם ה(טינדר)דייט

תפנית חדשה בתחום הדייטינג וגם השלום העולמי מגיעה דווקא מהצד הנייטרלי ביותר של המשוואה. בערך. בחור אמריקאי מדטריוט בשם מת׳יו נולן עשה צעד די מדהים והמציא אפליקציית שידוכים שתשדך ישראלים עם פלסטינים כדי ש"יוכלו לדבר על דברים יותר מעניינים מהסכסוך, או מי צודק ומי טועה". לאפליקציה יש כעת בין אלף ל-2,000 משתמשים והתגובות חיוביות ביותר. כאן תוכלו לקרוא את הראיון איתו. ושלא תעזו להוריד ולהשתמש בזה לרעה, הבנתם? רק אהבה. ושיחות על דברים מעניינים. נגיד, האייטם הבא.

דייט (צילום: אימג'בנק / Thinkstock, getty images)
הגיע הזמן לדבר על הדברים המעניינים באמת | צילום: אימג'בנק / Thinkstock, getty images

משהו לדבר עליו באפליקציה החדשה

66 עובדות/סודות נסתרים מסרטי דיסני? ברור! איך אפשר לפתוח שבוע בלי דבר שכזה? נניח, ידעתם שרפונזל הגיחה להופעת אורח בהכתרה של אלזה, ב"פרוזן"?. או למשל, שמתם לב שהאנס מ"פרוזן" הופיע על שלט "WANTED" בסרט "שישה גיבורים"? ויש כאן בפנים עוד 64 עובדות מעניינות לדבר עם הדייט הפלסטיני החדש שלכם. 

היפה והחיה (צילום: באדיבות יח"צ yes)
בלי סודות | צילום: באדיבות יח"צ yes

משהו לדבר עליו עם הכלב שלכם 

כשכלב רוצה עוגיה זה עניין לגיטימי ביותר. השאלה היא מה יעשה אותו מתוקי על מנת להשיג אותה, או כמה התסכול שלו בעניין גובר על כל הגיון אפשרי. להלן כלב נחמד שנתפס מתפלל השמיימה, רוקד ריקוד גשם, מעלה באוב את בני שבט המאיה ועוד - כל זאת כדי לזכות בעוגיה שלא שלו, ולעולם לא תהיה. בסך הכל צודק.  

משהו לא לדבר עליו עם אבא

מעריצי סיימון וגרפונקל - עצמו את העיניים. עברו לריבוע הבא. זה לא מתאים לכם. אתם רק תפגעו. מסתבר שהצלחה בסיקסטיז לא מבטיחה יחסים טובים בשנת 2015, והעניין התפוצץ (שוב) כשגרפונקל קרא לסיימון "אידיוט" ואמר כי יש לו "תסביך נפוליאון". אין דבר יותר מפחיד מזעם של זקנים. תראו את ישראל גודוביץ'.

פול סיימון וארט גרפונקל (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
לא לריב! להמציא גם לכם אפליקציה? | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL
 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

*הכתבה בשיתוף לוטוס