משהו לשמוח לאידו על הבוקר

נרגענו מכל הביף הזה של טיילור סוויפט וניקי מינאז' וניקי מינאז' ומיילי סיירוס וטיילור סוויפט שוב עם קניה ווסט? כי יש לנו דברים חשובים יותר להתעסק בהם. הסוויטהארט של אמריקה מאבדת נקודות כבר תקופה והקליפ האחרון שלה ל-"Wildest dream" הרוויח לה כמה נקודות על גזענות ופריבילגיות. סוויפט חוטפת ביקורת קשה על כך שמדובר ב"פנטזיה לבנה על אפריקה של 1950". הטענות כלפיה גורסות כי מדובר בנקודת מבט קולוניאלית, ולראייה רק שני שחורים ברקע לוהקו לקליפ, וכי סוויפט מייצגת את המעמד הלבן והפריבילגי. כאילו קשה לנו להזדהות עם זה אבל לא.

אין תמונה
"גזענית ולבנה". סוויפט בקליפ

משהו מתבקש על הבוקר

סלחו לנו על השמחה לאיד אבל תודה, אלוהים, שהפרדת בין שני בני הזוג הכי בלתי נסבלים בעולם המוזיקה ובכלל. אחרי שנתיים של נישואים, אבריל לאבין וצ'אד קרוגר, סולן להקת "ניקלבק" מתגרשים, בזמן שהאקס שלה, דריק וויבלי מ-"Sum 41" מתחתן מחדש. כאילו רוצים להגיד שמצטערים אבל בכל עת שבה שני האנשים האלו בנפרד, העולם מקום נסבל יותר.

אבריל לאבין בשחור לבן (צילום: Lam Yik Fei, GettyImages IL)
עזבו נישואים, רק אל תשירו ביחד. אבריל וצ'אד | צילום: Lam Yik Fei, GettyImages IL

משהו לשמוח ממנו על הבוקר

מה, לא התאוששתם מ"סטודיו 60" ו"חדר חדשות" הכושלים? חבל, כי אהרון סורקין חוזר ולא ממש אכפת לו מה דעתכם על קצב המילים שלו או על המילים שלו בכלל. הקומיקאית האגדית לוסיל בול, המוכרת לכם אולי מ"אני אוהב את לוסי", זוכה סוף סוף לסרט ביוגרפי על חייה בכיכובה של קייט בלנשט המיוסרת ובבימויו של הבמאי הנודניק והמוכשר הנודע. איך יהיה? חופר, מה עוד יכול להיות.

קייט בלאנשט (צילום: Lisa Maree Williams, GettyImages IL)
נכנסת לנעליה. בלאשנט | צילום: Lisa Maree Williams, GettyImages IL

משהו להתבאס ממנו על הבוקר

די נו. היינו מתים להגיד לכם שזה לא קורה אבל האייטמים הולכים ומתרבים ואפילו אנחנו לא יכולים לעמוד בזה יותר - האם ג'יזל וטום בריידי, להלן הזוג היפה והמוצלח בעולם, מתגרשים? רק לאחרונה בריידי היה מעורבת בשערורייץ מרמה במשחק פוטבול שהכתימה את המוניטין המוצלח שלו ואילו ג'יזל עוררה עליה את זעמה של ברזיל כולה לאחר שנתפסה מסתתרת מתחת לבורקה בשעה שביצעה ניתוחים פלסטיים, אליהם התנגדה כל כך. נראה שהלחץ, הסקנדלים ואולי שגרת שש שנות הנישואים הכריעו והאתרים בעולם טוענים בתוקף כי מדובר בסוף. לא מאמינים שזה קורה לנו.

טום בריידי (צילום: Jamie Squire, GettyImages IL)
לא נעמוד בפרידה. לידיעתכם. ג'יזל וטום בריידי | צילום: Jamie Squire, GettyImages IL

משהו להזדעזע ממנו על הבוקר

כאילו, זה לא הולך לקרות אבל זה לא אומר שאסור לחלום. אחרי שקניה ווסט הודיע לעולם במהלך טקס פרסי ה-VMA כי הוא הולך להתמודד לנשיאות ארה"ב ב-2020, האינטרנט כולו התפלפ. עכשיו אחרי שראיתם כל דבר אפשרי, Buzzfeed נרתמים להסביר באופן רגוע ורציונלי אילו דברים יקרו כשקים תהפוך לגברת הראשונה. היא תייסד, נגיד, את "יום הסלפי" שיהפוך לגדול יותר מהכריסמס. איך אנחנו בעד!

I’m standing with President Obama in the midterm election tomorrow! Find out what you need to cast your ballot at IWillVote.com

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס