משהו לדבר עליו בפאניקה

זה נשמע כמו התחלה של ספר מדע בדיוני פסיכוטי או סרט שעלול להדיר שינה מעיני כל תושבי העולם, אבל מדובר בחיים האמיתיים, והחיים האמיתיים לעיתים מוזרים מאד. בשנים האחרונות ד"ר ג'ק הונורד, בודק אפשרות להחזיר את הדינוזארים לחיים, תוך שילובם עם DNA של תרנגולות. זאת, לאחר שהתברר שיהיה בלתי אפשרי להחזיר את הדינוזאורים לעולם על בסיס דגימות ה-DNA שלהם בלבד. בימים אלו אותה הכלאה משונה מתבשלת אי שם, ולנו ולרוס גלר יש למה לצפות. האם נראה בקרוב תרנגולוזאורים? בדיוק מה שהעולם צריך כדי לחטוף התקף לב. בוקר טוב! 

משהו לדבר עליו עם קניה ווסט

והנה חדשות מופלאות שאולי יעזרו לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם. לא רק אתם חסרי ביטחון. ג'סטין ביבר פתח את ליבו באשר לסוגיה המטרידה רבים - מה קורה עם עם ליין אפנתי משל עצמו? הזמר/תופעת הטבע/האיש שכולם אוהבים לאהוב או לשנוא והוא בסך הכל עשיר יותר מכולנו, משתעשע עם הרעיון הזה כבר שנים. אמש הוא חשף בראיון ל-WWD שהוא פשוט רוצה שזה יהיה לא פחות ממושלם. איזה חמוד! אל תדאג, גם אם זה יהיה הכי מכוער בעולם אתה עדיין תהיה מאד עשיר ושנוא באותה המידה, וזה כמעט לא ישנה כלום. בהצלחה!

ג
יאללה, עופי על הטיול שלך | צילום: instagram

משהו לדבר עליו אם אמא כועסת עליכם

ילדתה בת הארבע של הכלה הזו לא שמעה על "לתת מקום לכלה לזרוח" או "לא לגנוב את תשומת הלב ממנה" ביום כלולותיה. תפקידה של אנדרסון הקטנה היה להיות נערת הפרחים, אך באקט רדיקלי החלטה לנשוק לנושא הטבעות הקטן, ולטעון שהיא בעצם הכלה לאורך כל היום. התמונה שיצאה שווה את גניבת הרעם הבלתי נסלחת. אמא, אל תכעסי. לא קל להיות בת ארבע. 

חתן וכלה וילדים מתנשקים (צילום: Leah Bullard Photography)
נמסנו | צילום: Leah Bullard Photography

 משהו לדבר עליו עם הדוגמנית הבאה של אמריקה

טיירה בנקס היא דוגמנית העל מן העבר שזכתה בגנים של מלאך פראי, אבל לאחרונה היא קצת מאבדת את זה. ולמה אנחנו נזכרים בה? כי אתמול היא חשפה את "האני האמיתית" שלה ופרסמה באינסטגרם תמונה ללא איפור בכלל. האשטג #RAWandREAL. תודה טיירה על ההשראה הנהדרת לחיים אותנטיים שכאלה!

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on


משהו לדבר עליו עם מי שכבר מאוחר לו מדי

עדיין לא בני שלושים? ניצלתם בנס. באזפיד הוציא אמש סרטון של תשעה דברים שצריך להתגבר ולעבוד עליהם לפני גיל שלושים, בשילוב שיר רקע מעצבן. בהצלחה! 

רוצים עוד דברים טובים? היכנסו >>

 

*הכתבה בשיתוף לוטוס