האמא שגילתה את מין העובר שלה

יש משפחות שמנצלות כל סיבה למסיבה. גם היריון הוא כמובן תירוץ לחגיגות - והגילוי של מין העובר הוא תירוץ נוסף העומד בזכות עצמו. בסרטון הבא היוצרות התהפכו - זו לא האם שמגלה לסביבה את מין העובר שהיא נושאת בבטנה, אלא השאר שמגלים לה.

במקום פשוט לספר לה את תוצאות בדיקת האולטרסאונד, המשפחה הזו החליטה להכין לאם עוגה - שצבע המילוי שלה יגלה את צבע העובר שיש לה בבטן (כחול לבן, ורוד לבת). ובואו נגיד שאם אתם הייתם אם לשישה בנים, גם אתם הייתם מתחרפנים לגלות מהו מינו של העובר השביעי.

הקשיש שעקף את לירן חולצה אפורה

השווצה בכישרון לא שימושי? סאטירה על ראיונות חדשותיים? ניסיון לתקשר עם כוכב האם? לא ברור מה נכנס בקשיש הזה, שהחליט להתפרץ לתוך ראיון טלוויזיוני עם קשיש אחר, אבל נראה לנו שמצאנו את האבא הרוחני של לירן חולצה אפורה. הזקן לא הסתפק רק בלהיכנס לפריים ולגנוב את אור הזרקורים - הוא גם החליט למסור מסר לאומה. והכי מצחיק הוא הפרצוף הרציני שלו, שנשמר לאורך כל האפיזודה הזו (וההתעלמות הכוללת של שאר הסובבים).

הביצוע הבלתי נשכח הזה ל-״Toxic״

אנחנו באמת לא יודעים מה עבר לבחורות האלה בראש ואיך הסרטון הזה נולד. מצד שני, אולי עדיף שלא לספר לכם עליו יותר מדי לפני שתצפו בו.

שליח הפיצה שהתרסק לתוך מסיבת רווקות

ניקי גולדשטיין התמרמר על זה שלא מזמינים אותו למסיבת רווקות - אז הוא החליט לעשות מעשה. הבנות חשבו שהן פשוט הולכות לקבל את מגשי הפיצה שלהן, אבל לניקי היו תכניות אחרות - להשתלט על המסיבה ולברר מיהי באמת החברה הכי טובה של הכלה. את התוצאה הקורעת אפשר לראות בסרטון.

האישה שקנתה לעצמה את מתנת חייה

הסרטון הבא הוא שיעור מדהים, שעוזר להעריך את ההנאות הקטנות של החיים. האמא, מעריצה מושבעת של ״מלחמת הכוכבים״, החליטה לקנות לעצמה מתנה - שוב אנחנו מדגישים, לעצמה ולא לילדים שלה. האמת, קשה לנו לדמיין את הילדים מתלהבים כמוה.