כאשר מזכירים את המילה "טורנדו" בישראל, בעיקר בחודשים החמים, אף אחד לא חושב על סופת טורנדו - הדבר הראשון שצץ בראש היא חברת המזגנים (או רותם סלע, הפרזנטורית של טורנדו שהחליפה את הילד הבלונדיני שון לפני 4 שנים). לטורנדו יש ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום מיזוג האוויר. החברה נוסדה ב-1988 והפכה במהלך השנים למותג המועדף על הקהל הישראלי בכל הקשור לפתרונות מיזוג אוויר, עם קו מוצרים רחב, טכנולוגיות מתקדמות ושירות שהציב סטנדרטים חדשים בתחום. עד היום נמכרו מעל ל-2 מיליון מזגנים של טורנדו בישראל!

במהלך השנים, משקיעה טורנדו זמן ומשאבים בפיתוח מוצרים מתקדמים ושקטים במיוחד, עם הקפדה על מתן מגוון של פתרונות לכל צורכי המיזוג ולכל חלל אפשרי. לא מפתיע, אם כך, שהם בולטים בשוק הפרטי וגם בשוק העסקי. המזגנים של טורנדו מהווים מעל ל-30 אחוזים מנתח השוק הפרטי, וכמה מהמוסדות הבולטים שעובדים עם המותג הם חברת החשמל, דואר ישראל, רשת אורט, נמלי אשדוד וחיפה וכן עיריות תל אביב, ירושלים, חיפה, מודיעין, אשדוד, ראשל"צ, עפולה, טבריה, עכו, רחובות, רמת גן , הרצליה, פתח תקווה ועוד. ברשות טורנדו גם שלוש רשתות לשיווק מזגנים - ענק המזגנים, עולם המיזוג ומיזוג נטו.

טכנולוגיה מתקדמת ושירות ללא פשרות

איך מקפידים בטורנדו על האיכות? עם מחלקת בקרת איכות, שמפקחת על מפעלי הייצור של המזגנים מעבר לים, כדי לוודא שהשם של טורנדו עומד בסטנדרטים שקהל הלקוחות התרגל לצפות להם. במפעלים האלה,  משתמשים בטכנולוגיה רובוטית מהמתקדמות בעולם, תחת תקנים מחמירים לשמירה על איכות ייצור גבוהה במיוחד. בנוסף, המזגנים של טורנדו מכילים רכיבים של מיטב היצרנים בעולם, כגון מיצובישי ופנסוניק, כל מזגן נבדק עוד במפעלים לפני שהוא נשלח לצרכן הסופי, וגם בשלב ההתקנה בארץ טורנדו דואגים לרמה גבוהה ומקצועית של שירות.

מדי שנה, מבצעים בטורנדו הדרכות מקצועיות של כלל המתקינים ברחבי הארץ. למפגשים האלה הם קוראים "הפרלמנט של טורנדו", ובמסגרתו מקבלים המתקינים שעברו את ההדרכות המקצועיות תעודת מפיץ מורשה מטעם טורנדו. טורנדו גם הקימה את מרכז השירות למתקין הראשון בישראל, המאפשר תמיכה למתקינים, מה שכמובן רק מוסיף ערך לצרכן הסופי, שמקבל שירות מקצועי, מהיר ואיכותי. אין פלא שטורנדו הוא המותג המועדף ביותר בתחום המזגנים על ידי הצרכנים הישראליים.

שליטה מרחוק וחיסכון בחשמל

קו המוצרים של טורנדו (והמותג SAGA שפועל תחתיו) רחב, וכולל 78 דגמים שמספקים מגוון פתרונות, על מנת לתת מענה לצרכים שונים של קהל הלקוחות, כולל מערכות VRF BOX ומזגנים מרכזיים, הנה רק כמה דוגמאות לסדרות המזגנים המתקדמות שמציעים כיום בטורנדו:

- סדרת Master X, סדרה מזגנים עוצמתיים מאד ובמחיר משתלם במיוחד.

- סדרת Top WiFi X סדרת מזגנים שקטים במיוחד המאפשרת שליטה מרחוק. עם דירוג אנרגטי A, מולטי סווינג ו-7 מהירויות אוויר. טורנדו, אגב, הוא מותג המזגנים הראשון בישראל להביא את טכנולוגיית המזגנים בשליטה מרחוק.

- סדרת Top Inverter WiFi המתקדמת והיוקרתית, סדרת מזגנים חסכוניים במיוחד המאפשרים חיסכון של עד 50% בצריכת החשמל וגם לשליטה מרחוק באמצעות אפליקציה.

- סדרת מזגנים מרכזיים ומיני מרכזיים Legend - לשליטה מקסימלית בטמפרטורה, לחיסכון מירבי ותחושה אידיאלית בבית.

- מערכות מולטי VRF - שמאפשרות חיבור של עד חמש יחידות בתפוקות שונות ליחידה חיצונית אחת, עם שליטה מלאה על כל פעולות המיזוג בכל חדר בנפרד וחיסכון בחשמל.

בדגמי המזגנים השונים תמצאו טכנולוגיות חדשניות נוספות כמו מערכות ניקוי עצמי, מערכת follow me להתאמת טמפרטורה לפי המיקום שלכם ופונקציית Super silent לפעולה שקטה במיוחד.

כפי שאפשר לשים לב, אחד הדגשים של חברת טורנדו הוא להביא את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום החיסכון בחשמל וכתוצאה מכך גם בחשבון החשמל. למרות שהטכנולוגיה היא המתקדמת, האמינה והאיכותית ביותר, בטורנדו מקפידים גם על מחיר תחרותי ואטרקטיבי אל מול המתחרים, ושמים דגש מיוחד על רמת השירות. הדבר ניכר גם בפרסומים בסקרים המתפרסמים בתקשורת, כגון סקר Ynet או המבחן של המדינה. לדוגמה- סקר YNET בדק ומצא כי השירות של טורנדו הוא המוביל והמהיר ביותר בישראל, מבחינת זמני מענה במוקדים וטווח זמן הגעת טכנאי לבית הלקוח.

אפשר לומר שהשירות של טורנדו הציב סטנדרטים חדשים בתחום. בנוסף, מזגני טורנדו מגיעים עם תעודת האחריות הארוכה והמלאה ביותר בשוק המזגנים בארץ. זאת, מתוך האמונה של החברה במוצרים עצמם ורצון לתת ערך מוסף לצרכן לא רק באיכות מוצרים, אלא גם בשירות.