ההנחיות וההגבלות חזרו אלינו וכולנו חייבים למצוא פתרונות יצירתיים, בין אם תגיעו לאירוע ביתי או שתישארו בבית ותרצו לשלוח מתנה מרחוק, סביר להניח שגם אתם הגעתם למסקנה שאין מה לעשות - כסף זו המתנה הכי מוצלחת שיש לכם להציע. קודם כל, בגלל שאיתו מקבלי המתנה יכולים לקנות לעצמם דברים שהם באמת רוצים וצריכים – בחנות האהובה עליהם, בצבע הנכון ובגודל המדויק. ואם באותה ההזדמנות זה חוסך לכם הרבה כאב ראש והרבה התרוצצות, בניסיון נואש למצוא את המתנה המושלמת, אז בכלל.

הבעיה היא שלתת כסף לא תמיד מרגיש כמו לתת מתנה אמיתית - כזאת שמגיעה עם נייר עטיפה מרשרש וכרטיס ברכה שמישהו כתב לך. את זה בדיוק PayBox רוצים לשנות, לכן ישבו ופיתחו פיצ'ר חדש שאתם חייבים להכיר: עטיפת המתנה של PayBox! כן, מעכשיו אפשר להעביר דרך האפליקציה כסף כמתנה – ולגרום לזה להיות מרגש כמו הדבר האמיתי.

ילדים במסיבה  (צילום: shutterstock| Evgeny Atamanenko)
צילום: shutterstock| Evgeny Atamanenko

אז איך נותנים מתנה חגיגית עם PayBox?

בכמה קליקים נוספים תהפכו כל העברת כסף רגילה לחבילה דיגיטלית משמחת במיוחד:

מתחילים כמו בכל פעם שרוצים להעביר כסף: בוחרים את מקבל המתנה ואת הסכום שרוצים להעביר. רק שעכשיו אתם לוחצים על הכפתור "לעטוף למתנה" במסך התשלום.

עכשיו מסמנים את האירוע שלכבודו אתם נותנים את המתנה: יום הולדת, חתונה, לידה, בר/בת מצווה, סיום לימודים – או פשוט מתנה.

בשלב הבא אתם מוזמנים לבחור את הניסוח של הברכה החמודה שתגיע למקבלי המתנה עם הסכום שבחרתם לתת. קשה למצוא את המילים הנכונות ברגע הקריטי? תוכלו למצוא באפליקציה כמה ברכות ש-PayBox הכינו לכם מראש לכל סוג אירוע. כמובן שתוכלו גם לכתוב משהו מקורי ישר מהלב.

אישור – וזהו! המתנה שלכם מתעופפת באוויר ותנחת עוד כמה שניות בטלפון של מקבלי המתנה. באותו רגע הם יקבלו הודעה חגיגית במיוחד על כך שבמרחק קליק אחד מחכה להם מתנה מכם. אחרי שיאשרו את קבלת המתנה יוכלו המקבלים המאושרים לקרוא את הברכה שבחרתם או לשמור אותה בטלפון כדי להשוויץ.

"אנחנו שמחים להרחיב את מגוון השימושים של האפליקציה ולאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מחוויה של שליחת כסף המגיע עטוף כמתנה, בזמן הנכון, עם חוויה אישית המותאמת לכל אירוע שיבחרו", משתפת שיר-לי מונבלט, מנהלת השיווק ב-PayBox. הבחירה להשיק את הפיצ'ר בתקופת הקורונה עונה על צורך נוסף של רבים מבעלי השמחות, שחלק מהאורחים שלהם אולי חוששים להגיע, אך ישמחו לשלוח מתנה ובתוך כך, לייצר חוויה מרגשת ומיוחדת. כמו שכל השוק עבר לעבודה מרחוק ותשלומים מרחוק, הפיצ'ר החדש שלנו יאפשר לאנשים לתת גם מתנות מרחוק".

למישהו שאתם אוהבים יש אירוע מיוחד בקרוב? אתם מוזמנים ללכת הפעם על מתנה עם PayBox. בטוח שזה יהיה מרגש :)  

להורדת אפליקציית PayBox לחצו כאן