כמו בהיבטים רבים בחיינו, גם בתחום המזון והשתייה התפתחה בשנים האחרונות מודעות גבוהה לתהליך הייצור. לפרמטרים כמו טעם, איכות ומחיר, נוסף גם רצון לדעת שהמוצר אותו אנו רוכשים יוצר בתהליך אתי והוגן, חברתית וסביבתית. אם גם לכם חשוב לדעת שמה שמונח לכם על השולחן עשה טוב למישהו אחר בדרך אליכם – אנחנו כבר יודעים איזה יין כדאי לכם לרכוש לחג הקרוב: יין גלילי במהדורת חג מיוחדת הכוללת מפות שולחן ססגוניות, אשר נתפרו על ידי עובדי "המשקם" - מפעל אשר נותן תעסוקה לכ-3000 עובדים בעלי מוגבלויות.

הקורונה לא פסחה על אף אחד, על אחת כמה וכמה על אנשים עם מוגבלויות המחפשים עבודה. למעשה, עבור אלו אשר עמלים על תפירת המפות, העיסוק במפעל "המשקם" הוא לא רק מקום עבודה – הוא מקום שמאפשר להם לשמור על שגרת חיים בזמנים אלה. כאשר אתם רוכשים את מארז החג המשולב, אתם למעשה תומכים בבעלי מוגבלויות, אבל לא פחות מכך גם בתעשייה הגלילית ובכלכלה הישראלית בכלל. אחרי החודשים הקשים שעבר המשק הישראלי בעקבות התפשטות נגיף הקורונה בישראל, צריכת מוצרים כחול-לבן חשובה מתמיד. 

רוצים לעשות טוב לקראת החג? ממש כאן תוכלו לרכוש מארזים לחג למי שאתם אוהבים ועל הדרך לעזור לעובדי הטקסטיל של המשקם כחלק מפרויקט "שותים טוב - עושים טוב" 

עשיתם מעשה טוב השנה או שעשו עבורכם משהו יוצא דופן? בואו להשתתף בפעילות>


יקב הרי גליל דוגל לא רק באחריות חברתית אלא גם סביבתית, ומחויב לשימור הסביבה הטבעית והייחודית של הגליל באמצעות פרויקטים רבים. בין היתר, היקב מקפיד על הפחתת חומרי הדברה ומעבר לחלופות חדשניות שאינן פוגעות בסביבה, דישון הכרמים בקומפוסט שנוצר משאריות הקפה של "נספרסו", אשר מיטיב עם הקרקע ומשפר את איכות הגפנים ומפעיל את פרויקט "יין מהחבית" לצמצום צריכת בקבוקי זכוכית וחסכון באנרגיה ועוד.