סרטון יוטיוב שהעלה לאחרונה ישראל קמחי, די ג׳יי חתונות מהעסוקים ביותר בארץ, הפך לויראלי במיוחד וזכה לתגובות רבות בארץ ואף בעולם. בסט הדי ג׳יי שצילם, נראה קמחי כאשר הוא מתקלט מוזיקה אלקטרונית (טכנו האוס) ובו זמנית מנגן על מכונות תופים וכלי הקשה. הסט זכה לסיקור ואיזכור בבלוגים נחשבים בתחום וזיכה את קמחי בתשבוחות על המוסיקליות, על היכולות הטכניות הגבוהות וכן על יכולות התיפוף המרשימות לצד התקלוט.

גם האומנים שקמחי ניגן קטעים שלהם בסט החמיאו ושיתפו את הסט בסטורי שלהם. ואפילו די ג׳יי בוריס ברצ׳ה, שנחשב לאחד המובילים בסצינת הטכנו העולמית, פרגן לקמחי בעמוד האינסטגרם שלו. 

רגע לפני שאתם ממריאים, הוראות הפעלה מאיתנו- ווליום גבוה ברמקולים ו/או אוזניות טובות על האוזניים!

תפסנו את קמחי, שמשמש גם כ-די ג׳יי הבית בתוכנית הריאליטי ״חתונה ממבט ראשון״ שבימים אלו מצטלמת עונתה השלישית, לשיחה על הסט הויראלי, על תקלוט ועל חתונות:

קמחי, יכול להיות שאתה פונה לדרך חדשה?

אני די ג׳יי חתונות מאז ומתמיד ואני אוהב את העולם הזה בטירוף. אחרי למעלה מ-2,000 חתונות החלטתי שיהיה נחמד להראות עוד צד שלי כדי ג׳יי. כשצילמתי את הסט לא היה לי מושג שהוא יקבל כל כך הרבה תשומת לב ופרגונים.

מה גורם לך לאהוב חתונות כל כך?

בכל חתונה שאני מגיע אליה, אני מוצא את עצמי מחדש באודישן מול קהל. אני לא אומן אורח שמנגן את החומרים שלו במועדון אליו מגיעים אנשים שרוצים לשמוע משהו ספציפי. כשאנשים יוצאים למסיבה במועדון, הם לרוב יודעים מה הם עומדים לשמוע. 

כשאנשים מוזמנים לחתונה, לעומת זאת- הם מגיעים ממקומות שונים בארץ ובחו״ל, הם בגילאים שונים ולכל אחד מהם טעם אחר במוסיקה. ההעדפות המוסיקליות של 400 אורחים תמיד יהיו שונות מאד זו מזו ואני, כדי ג׳יי, חייב למצוא בכל ערב מכנה משותף שיביא מקסימום אורחים לרחבה.

אני גם חייב לדאוג לשלב את הסגנונות בצורה שתספק את כל האורחים בזמן שהם ברחבה, ובשפה פשוטה -להרים אותם לשמיים עד השעות הקטנות של הלילה. האתגר הזה, הוא שגורם לי לאהוב את עולם החתונות כל כך.

אז אתה מכין לנו עוד הפתעות כאלו לעתיד הקרוב?

לגמרי, בקרוב אני מצלם שני סטים חדשים. כל סט יהיה בסגנון שונה (אפרו האוס, ואלקטרו). בכל אחד מהסטים אני מנסה להמציא את עצמי מחדש עם כלים שונים, שיביאו איתם סאונד וצבע ייחודי - יש למה לצפות.

רוצים לשמוע עוד?

אתר הבית של ישראל קמחי >> https://www.israelkimchi.com/

פייסבוק>> https://www.facebook.com/IsraelKimchiOfficial

אינסטגרם>>  https://www.instagram.com/israelkimchi/

יוטיוב >> https://www.youtube.com/IsraelkimchiOfficial