שמים עין על רכב טסלה משלכם? רגע לפני שאתם מקפלים את החלום שלכם יפה יפה ומאחסנים אותו בארון גבוה, עד שאראלה ממפעל הפיס תרים אליכם טלפון, אנחנו כאן עם פוסט שעשוי להפןך את הקערה על פיה. חברים, טסלה חדשה יכולה להיות שלכם אם רק תרצו בכך! קראו על הדרך הפשוטה להגיע לרכב טסלה משלכם.

כשהאמריקאים התחילו לצחוק

בארה"ב, רכישת רכבים הפכה כבר מזמן לפאסה. אם נביע בפני עמית אמריקאי את הרצון לרכוש רכב במחיר מלא, הוא עתיד לסובב אצבע על הרקה - רק מטורף עוד משלם מחיר מלא על אוטו בימינו. שיטת הליסינג התחילה את דרכה על היבשת האמריקאית, כאשר היום, רוב מחזיקי הרכב בארה"ב משלמים עליו באופן חודשי.

על פי הרעיון הזה, קמה חברת קאריזמה מוטורס, כאשר הבעלים החליט לייבא את הרעיון הגאוני ולאפשר גם לאזרחים ישראלים ליהנות מהאפשרות של החזקת רכב בתשלום חודשי קבוע. מה שהאמריקאים לא יודעים הוא, שקאריזמה מוטורס לקחה את הרעיון צעד נוסף קדימה, וכיום היא מציעה את תכנית הליסינג הפרטי. מהי אם כן, תוכנית הליסינג הפרטי?

הליסינג הפרטי - למה הוא מהווה פריצת דרך בעולם עסקאות מימון הרכב?

אחת מנקודות התורפה של שיטת הליסינג היא העובדה שבעסקה בה הלקוח נרשם יד 01 על הרכב, הוא אמנם נהנה מהרכב במשך תקופה, אך אז טופחת המציאות על פניו: ערך הרכב יורד באחוזים ניכרים בשלב החזרת הרכב. 

הליסינג הפרטי של קאריזמה מוטורס מציע עסקה שונה בתכלית: קבלו רכב חדש בבעלות פרטית 00, הנרשם ישירות על שמכם, מה שמאפשר שמירה מקסימלית על ערך הרכב. עברו 30 חודשים? זה הזמן להחליף או לשדרג לרכב אחר כשבכיס שלכם נשארים עודפי החיסכון על אי ירידת שווי הרכב.

למה להיקרע בקניית רכב, אם אפשר לשלם עליו כמו על מוצר צריכה חודשי?

שיטת הליסינג הפרטי מאפשרת לכל אחד מאיתנו לקבל רכב חדש מהניילונים, בתשלום חודשי קבוע. אין הפתעות חברים, הכל קבוע וידוע מראש, ולמען האמת, אתם גם לא צריכים להצטייד בסכום גדול מהבית.

מכירים את הביטוי "לרקוד על 2 החתונות"? חברת קאריזמה מוטורס עושה בו סוויץ' כשהיא מתכוונת לכך במלוא הרצינות: בעסקת ליסינג פרטי הלקוח יכול בהחלט ליהנות בו זמנית מכל היתרונות: גם החלפת רכב כל תקופה ותשלום חודשי קבוע כמו בשיטת הליסינג הרגילה, וגם אינכם מפסידים מהפחתה על הרכב. ניתן לצאת מהעסקה בכל עת, ללא קנסות ובלי אותיות קטנות. חבר'ה, גם אתם שואלים את עצמכם עכשיו איפה הייתם עד היום?! 

טסלה, קאריזמה מוטורס (צילום: קאריזמה מוטורס)
טסלה חדשה בתשלום חודשי קבוע, בלי לשלם על דלק וטיפולים | צילום: קאריזמה מוטורס

הפעם זה רשמי: אחריות של היבואן הרשמי

בעסקאות הליסינג של קאריזמה מוטורס אתם נהנים מאחריות מלאה של היבואן הרשמי למשך כל תקופת הליסינג ויותר. היבואן הרשמי, כידוע, מחויב להעמיד לרשותכם שירות בסטנדרטים גבוהים על פי דרישות היצרן. כך שמהיום אם הגיר הלך או שהמנוע מחרחר, זו לא הדאגה שלכם, אתם יכולים להרתיח לכם מים לקפה ולהשתרע על הספה עם רגליים למעלה, יש מי שיטפל ברכב שלכם במקומכם, ובאופן המקצועי ביותר.

טסלה - עד היום התעסקנו ברכבי צעצוע

טסלה מודל 3 הינו הרכב הנמכר ביותר של טסלה, הוא מופיע ב-3 גרסאות שונות, ופונה לקהלי יעד שונים. כמו שאר הרכבים החשמליים ההופכים את הוצאות הדלק ללא רלוונטיות, גם רכב הטסלה אינו צורך בנזין בכלל ונטען בחיבור לעמדות הטענה חשמליות. רכב הטסלה מחייב אתכם בתשלום ביטוח נמוך במיוחד, ובאגרת רישוי זולה מרוב הרכבים.

בשונה מרכבים חשמליים אחרים הסובלים מטווח נסיעה מוגבל, הרי שרכב הטסלה הינו בעל טווח נסיעה ארוך, ומאפשר גם לנהגים הגומאים מדי יום קילומטראז' עצום, ליהנות מהרכב.

קצת על היכולות המדהימות של רכב טסלה מודל 3

אנחנו יודעים שעצם הצפייה בנסיעה של רכבי טסלה אלגנטיים השטים על הכביש בצורה חלקה להדהים, היא מעוררת תיאבון לכשעצמה, אולם אם עד היום הסתפקתם, קראו את המפרט המקוצר של רכבי הטסלה שגם הנהגים הקשוחים ביותר לא עמדו בפניו:

קאריזמה מוטורס מציעה את טסלה מודל 3 בשלוש רמות גימור 

טסלה - גרסת הבסיס

טסלה מודל 3 Standard Range Plus - דגם זה הינו בעל מנוע אחד המפיק 306 כוח סוס, מה שמטיס את הרכב ל-100 קמ"ש תוך 5.6 שניות בלבד (פחות מפרק הזמן האורך לכם להתעטש), טווח נסיעה של 491 ק"מ. אם אתם מחפשים טווח נסיעה ארוך יותר, סעו לדגם הבא:

  • טסלה - נסיעה ארוכת טווח

טסלה מודל 3 Long Range - רכב זה, בשונה מהגרסה הקודמת, הינו רכב 4x4 - כלומר, הוא מונע באמצעות שני מנועים השולטים כל ארבעת גלגלי הרכב. הספק המנועים הינו 476 כוח סוס, מה שמעניק לרכב את היכולת להאיץ ל-100 קמ"ש תוך 4.4 שניות (פחות מפרק הזמן האורך לכם להפעיל מהדורת חדשות). טווח הנסיעה: 602 ק"מ.

  • טסלה - הטיפוס הספורטיבי

טסלה מודל 3 Performance - זהו הדגם הספורטיבי והחזק ביותר בגרסת מודל 3, 2 מנועי העוצמה מפיקים יחד 490 כוחות סוס ושולטים בארבעת גלגלי הרכב. תנשמו עמוק, דגם זה של טסלה מסוגל להטיס אתכם ל-100 קמ"ש תוך 3.3 שניות בלבד (לא תספיקו למצמץ), יכולת האצה המוכרת מרכבי על כמו: למבורגיני או פרארי. טווח הנסיעה של דגם פרפורמנס הינו 547 ק"מ.

השתכנעתם? כל הטוב הזה יכול להיות שלכם!

חברת קאריזמה מוטורס מציעה לכם כרטיס כניסה מוזל, למועדון היוקרתי של חובשי ספסל הנהג ברכבי טסלה חדשים. בעסקת טסלה בליסינג פרטי אתם יכולים להחזיק ברכב טסלה משלכם בעלות חודשית קבועה החל מ-2,288 ש"ח בלבד, כאשר אתם חוסכים המון כסף בצריכת חשמל הזולה בעשרות אחוזים מצריכת הדלק. קאריזמה מוטורס מקימה לכם הלוואה מותאמת אישית למימון לטסלה בתנאים נוחים במיוחד ובהחזרים הטובים ביותר בשוק הליסינג. 

כבר אחרי 30 חודשים אתם יכולים להחליף לרכב חדש

עסקאות הליסינג של קאריזמה מוטורס מאפשרות לכם להחליף רכב תוך 30-36 חודשים, כאשר ביכולתכם לעבור ממותג למותג. נמאס לכם מטסלה, ורוצים לעבור לרכב חשמלי של טויוטה? בכיף חברים, אתם הבוסים!

למעלה מ-100 צורות תשלום - לא, אינכם צריכים להחליף מספר במשקפיים, אתם קוראים היטב!

חברת קאריזמה מוטורס - המובילה בעסקאות הליסינג בישראל, מאפשרת לכם לשלם בכל צורה שנוחה לכם, אם בהוראת קבע, בשיקים, במסלולים חוץ בנקאיים ועוד. קאריזמה מוטורס עובדת עם הבנקים וגופי המימון המוכרים בארץ, כשהיא חתומה על אמינות, יושרה והגינות.

קאריזמה מוטורס - פרופסורים ברכבים

חברת קארזימה מוטורס מציעה לכם את עסקת הליסינג המשתלמת בישראל, ומלווה אתכם לכל אורך התהליך. אנשי החברה הם חבר'ה מקצוענים, המתמחים בהתאמת רכבים לצרכי הלקוח, ומעניקים ייעוץ מדויק ללא אינטרסים אישיים. "כפפה ליד" זהו ביטוי חיוור מדי, להתאמה המושלמת של רכבי קאריזמה מוטורס - לצרכים שלכם.

"סע לשלום חביבי, המפתחות בפנים"

הי, אתם שם, זה הזמן לעבור לעסקת הליסינג השווה ביותר עבורכם, וליהנות באופן אישי מאחד מדגמי האיכות קאריזמה מוטורס מחזיקה מלאי של למעלה מ-1000 דגמים שונים) של רכבי חברת קאריזמה מוטורס. איך תעשו זאת? בחרו רכב מושלם עבורכם בייעוץ מקצועי מקיף, שלמו סכום חודשי קבוע ונמוך, ואתם על ההגה, חברים, שיכורים מרוב שליטה!