לרגל חודש המודעות, "דוריטוס ישראל" החליטו לשתף פעולה עם "אגודת הידידים של נכי צה"ל", כחלק מהאג’נדה החברתית שיושבת תחת הנועזות של המותג העולמי, עם המשפט המוביל: There's nothing bolder than being yourself. 

בחודש יוני, "דוריטוס ישראל" לקחו את האמירה הזאת סביב חודש הגאווה והציגו סיפורים שונים של אנשים מקהילת הלהט"ב, כדי לעלות למודעות את הקשיים, אך גם את ההצלחות שיש אם אתה נאמן ושלם עם עצמך.

כעת דוריטוס מתחברים לחודש המודעות וההוקרה לנפגעי ונפגעות צה"ל, ושמים בפרונט
את סיפוריהם המרתק של שניים מגיבורי צה"ל: כי כשאתה גיבור אמיתי, אתה תמיד תעז להיות עצמך ולקחת אחריות על הגורל שלך, כנגד כל הסיכויים.

הכירו  את ברק חצור - בן 36 מיפו, ודנה אופיר בת 24 מקרית אונו. שניהם נפצעו במהלך שירותם הצבאי ולאחר תהליך שיקום ארוך וקשה, חזרו להילחם על מה שהכי חשוב להם.

ברק נפצע במהלך שירותו בצנחנים ודנה נפצעה בפיגוע דריסה שלושה שבועות בלבד לפני סיום קורס קצינים. שניהם התעוררו כשהם שומעים מסביבם שאולי זה הזמן לוותר על החלומות הגדולים, אבל זה לא עצר אותם. כי ככה זה כשאתה "ספורטאי באופי. ספורטאים לא מוותרים על עצמם ועל המטרות שלהם" כמו שברק אומר.

"למרות כל המתכות שהשתילו לי בגוף, למדתי מחדש ללכת" אומרת דנה. ולא רק ללכת, דנה נלחמה לחזור לצבא וכתבה ספר "28 שניות" שמגולל את סיפורה האישי שמתחיל הרבה לפני הפציעה, דרך המסע שהיא עברה כדי להגיע לקורס קצינים, הפיגוע, השיקום וההתמודדות שלה מתוך שאיפה להמשיך הלאה ולא לוותר על עצמה. היא מעבירה היום הרצאות בנושא ומהווה השראה לרבים.