בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים ריח שיהיה ייחודי רק להם. אמנם כל ניחוח מריח קצת שונה על כל אחת ואחד מאיתנו מלכתחילה, אבל הרצון שלנו להיות מיוחדים רק הולך וגדל, ועולם הבישום מתאים את עצמו לכך, עם הפופולריות ההולכת וגוברת של בשמי הבוטיק והתאמת ניחוח אישי.

בג׳ו מלון לונדון, מותג שידוע בכל העולם כמוביל בתחום הריחות עוד מאז היווסדו, מצאו דרך יצירתית במיוחד לענות על הרצון של הלקוחות לריח אינדיבידואלי וייחודי. לא רק שהם מציעים מגוון רחב עד כדי מסחרר של ניחוחות שונים, הם לא מפסיקים להשיק ניחוחות חדשים, ובעיקר פועלים על פי עקרון הערבוב. בהגעה לאחד הבוטיקים של ג׳ו מלון לונדון ישמחו להרכיב עבורכם בדיוק את הריח שלכם, ואפילו יותר מאופציה אחת. כל ניחוח שלהם עומד בפני עצמו, אבל בעזרת שילובים שונים בין הריחות, האופציות הן בלתי נגמרו, ותוכלו לחזור הביתה עם מעין מעבדת ניחוחות קטנה משלכם ולרקוח ניחוח שונה לכל יום, שעה ומצב רוח.

בימים אלה, משיקים בג׳ו מלון לונדון ניחוח נוסף שמכיל כבר בפני עצמו שילוב בלתי צפוי – Poppy & Barley, שהם פרג ושעורה. וכמו כל הריחות של ג׳ו מלון לונדון - גם אותו תוכלו לענוד בפני עצמו, או לערבב אותו עם כל אחד ממגוון הניחוחות, ליצירת ריח שהוא ייחודי עבורכם.

ההשראה לניחוח החדש היא זמן הקציר של סוף הקיץ בשדות אנגליה הכפרית, איפה שהשעורה מרכיבה שדות של זהב ופרחי הפרג האדומים מתנופפים ברוחות הקיץ הקלילות. התוצאה היא ניחוח שגורם לתחושת עושר, נדיבות ושמחת חיים, ואם תעצמו את העיניים כשתשאפו אותו פנימה, תוכלו ממש לדמיין שאתם מטיילים בשדות האחו האנגלי.

ג'ו מלון (צילום: יח"צ חו"ל)
בדיוק הניחוח שחיפשתם | צילום: יח"צ חו"ל

מלבד תווים של פרג ושעורה, בג׳ו מלון לונדון מספרים שהחיבור ביניהם היה אתגר יצירתי מלהיב - הבושם החדש מכיל גם תווים של מאסק לבן, ורדים, פירות יער עסיסיים, סיגליות ותאנה. כל אלה מעניקים טוויסט בלתי צפוי וניגודיות בין החיות המתפרצת של פרחי הפרג והחמימות המזינה של הדגנים. גם הפרג וגם השעורה נפוצים באנגליה, כך שהניחוח החדש נאמן לארץ הולדתו של המותג הריחני.

למרות שהבושם כבר מכיל בתוכו שילוב מרגש וניגודיות מעניינת, בג׳ו מלון לונדון אוהבים לערבב ולהפתיע, וגם נותנים כמה רעיונות לניחוחות אחרים שמומלץ לשלב איתו, אבל אלה הם רק הצעות הגשה - הבחירה כולה שלכם. מה למשל? אחד הניחוחות שמומלצים במיוחד לשלב עם הפרג והשעורה הוא Wood Sage & Sea Salt – עץ מרווה ומלח ים. ביחד, כך הם אומרים, נוצר צירוף ניחוחות מרענן במיוחד. לשעות הערב, הם ממליצים להוסיף לבושם את הניחוח Myrrh & Tonka – וניל טונקה ועץ מור, שמעשירים את הריח והופכים אותו לשילוב משכר במיוחד.

האופציה לשלב ולהוסיף ניחוחות נוספים מהמותג הופכים כל בושם לעולם שלם של אפשרויות. כמובן שבושם הפרג והשעורה מצוין גם בפני עצמו, אבל עם כל ניחוח חדש שתוסיפו לו הוא יהפוך לריח חדש, ייחודי ולחלוטין אישי עבורכן.