בפעם הראשונה בישראל, תתקיים מדי ערב בחג החנוכה הדלקת נרות חגיגית לאיחוד לבבות, שתשודר היישר מהמרכזים הרפואיים השונים בישראל, ותועבר בו זמנית בכל ערוצי התקשורת. בכל הדלקה יוקדש נר לבן אחד בחנוכייה – עבור "המלאכים בלבן". אותם צוותים רפואיים אשר עובדים לילות כימים בשמירה על הבריאות של כולנו. "מחלבת טרה" מזמינה אתכם להצטרף ליוזמה המרגשת ולקחת חלק בהדלקת נרות יומית.

טקס הדלקת הנרות יתקיים לאורך ימי החג (למעט שישי ושבת) בשעה 19:55 לערך, וישודר מרחבת המרכזים הרפואיים השונים בישראל. לטקס יצטרפו הצוותים הרפואיים מבתי החולים בהנחיית מגוון אמנים, ביניהם אורי פפר ויעל גולדמן, אורנה ומשה דץ, אסי ישראלוף, משה פרץ ואגם בוחבוט, רותם כהן, רמי קליינשטיין ועוד. הטקס ישודר בו זמנית בערוצי הטלוויזיה, בתחנות הרדיו, באתרי החדשות וכן בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם של טרה.

כל הדלקת נרות שלכם תהפוך לתרומה לצוות הרפואיים

אם גם אתם רוצים להצטרף ליוזמה המרגשת, אתם מוזמנים להעלות לאתר 'מלאכים בלבן' תמונה מהדלקת הנרות הביתית שלהם עם הנר הלבן, כאשר על כל תמונה שתעלה תיתרם חבילה של מוצרי חלב לצוותים הרפואיים. החלוקה תתבצע במגוון בתי חולים מצפון ועד דרום לאורך ימי חג החנוכה.

"חשוב לנו שבחג הזה, עם ישראל ידליק את נרות החנוכה יחדיו, ויצדיע לאנשי הצוות הרפואי, שעושים עבודת קודש לבריאות הציבור", אמר יהודה פורטה, מנכ"ל טרה, ששב וחיזק את ידיהם, "כפי שעשינו עם פרוץ המשבר, גם עתה נוקיר תודה למלאכים בלבן ונעניק להם אלפי חבילות של מוצרי חלב של טרה. פרויקט זה הוא הדרך שלנו לאפשר לציבור לומר תודה".

אם גם אתם רוצים לקחת חלק, העלו את התמונות מהדלקת הנרות שלכם לאתר  – ואל תשכחו להקדיש נר לבן למלאכים בלבן.