מעיין בזק - Amex | The Young Professionals

_פרויקטים

The Young Professional: מעיין בזק

היא בעולם המסעדנות והברים מגיל 17, מנהלת את הפיקוק יותר מארבע שנים והמנטרה שלה היא To keep it simple. היא רוצה לשבת לקפה עם בוב דילן, ועד שהוא יקפוץ, אתם מוזמנים לדרינק. הכירו את מעיין בזק

mako | פורסם 04/09/12 13:48:14
אין תמונה רוצה לשבת לקפה עם בוב דילן. מעיין בזק

שם: מעיין בזק Maayan Bazak
מקום מגורים: תל אביב
מקצוע / עיסוק נוכחי: מנהלת בר הפיקוק בתל אביב
לימודים: לימודי תקשורת ספורט קולג' ערוץ הספורט, לימודי משחק אצל שרון אלכסנדר, לימודי משחק מול מצלמה רני בלייר.

העבודה הראשונה שלי: "מלצרית במסעדת השף אורקה, בגיל 17. הבנתי שאני מאוד אוהבת את הקשר הישיר והמגע עם אנשים, מוזיקה ותרבות. כנראה שמסעדה זה פחות העניין בשבילי. שמעון משל, הבעלים של הפיקוק, קפה נוח, הטוניק, הפלמינגו וגם במקרה הדוד שלי, פנה אליי ואמר לי: 'מעיין, פותחים בר בשם 'הארמדילו', את באה לעבוד?' כמובן שעניתי בחיוב. משם התחלתי להתפתח. מהארמדילו עברתי לארמדילו סרווסה ומשם לפיקוק. הגעתי לפיקוק עם אישיות מהודקת יותר, אישיות משל עצמי. השלב הטבעי שהגיע לאחריו היה באמת קבלת התפקיד של מנהלת בפיקוק, זו שאחראית על כל נושא יחסי הלקוחות, החברים שלנו, המוזיקה המתנגנת במקום תוך סינכרון מלא עם שמעון ובכלל כל התוואי הזה של אווירה במקום שהוא חברתי. אני בפיקוק כבר ארבע וחצי שנים".

תיאור יום שגרתי שלי בעבודה: "בניגוד לדעה הרווחת היום שלי מתחיל בשעה 10:00 בבוקר, גם אם הלכתי לישון לילה לפני ב-05:00. היום מתחיל בפגישות עבודה הקשורות לאי אילו פרוייקטים ואדמיניסטרציה כללית הקשורה לפיקוק, ישיבה עם הבעלים, עריכת מוזיקה ועוד. לקראת השעה 22:00 אני מגיעה לפיקוק שם אני עוסקת באווירה הכללית של המקום - מסדרת את התאורה, המוזיקה, מטפלת בלקוחות".

ההישג המקצועי המשמעותי הראשון שלך: "האמת שזה לא קשור בחיי הלילה, אבל בגיל 20 פרסמתי כתבה בגלובס ספורט אודות הקופצת במוט ילנה איסינבייבה".

עם מי היית יושבת לקפה? בוב דילן.

מה החלום לעתיד, מבחינת קריירה? "שלעולם לא אפסיק ללמוד ולהתפתח. מה שיפה במקצוע בו בחרתי הוא שתרבות הפנאי בקרב האנשים והצריכה שלו מבחינתם רק גדלה עם השנים, זו זירת הפעילות הפיננסית הכי מעניינת לשנים הקרובות מבחינתי".

מה העצה המקצועית הכי טובה שקיבלת בחייך? "הלקוח לא תמיד צודק, אבל אסור לשכוח שהוא לעולם יהיה הלקוח".

מוטו לחיים: Keep it simple

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן