אסף פז - Amex | The Young Professionals

_פרויקטים

The Young Professional: אסף פז

הוא גילה שחשוב לדעת להגיד "לא" להצעות, למצוא שותף לעסקים שמשלים אותך בדיוק ולבחור בעבודה שבאמת אוהבים - עדיף אחת שאין בה אפילו יום אחד שגרתי. הכירו את אסף פז

mako | פורסם 04/09/12 13:15:36

אין תמונה "מרותק מיזמים עם חזון". אסף פז
שם:
אסף פז 
מקום מגורים:
תל-אביב
מקצוע/ עיסוק נוכחי:
מנכ"ל משותף בחברת WEBSEM
לימודים:
תואר ראשון ב"טכנולוגיות אינטרנט" (אוניברסיטת בר אילן). מסיים כרגע תואר שני ב"פילוספיה מידע ותרבות דיגיטלית" (אוניברסיטת תל-אביב).


העבודה הראשונה שלי:
בגיל 16 התחלתי לעבוד בבניית אתרים בחצי משרה בחברת Intersoft.

תאור יום שגרתי שלי בעבודה:
"אחד הדברים האהובים עלי בעבודה שלי זאת העובדה שאין לי יום שיגרתי. אבל במסגרת העבודה יצא לי בכל חודש בשנה האחרונה לעשות את הדברים הבאים: פגישות עבודה פנימיות עם צוותי הקריאייטיב והאופטימיזציה, להעביר הרצאות על Google AdWords לסוכנויות פרסום בחו"ל, להיפגש ולייעץ להמון עסקים - חלקם סטארטפים בתחילת דרכם וחלקם תאגידי ענק".

עם מי היית יושב לקפה? שי אגסי. "אני מרותק מיזמים שהם 'אנשי חזון', מלאי התלהבות ומוטיבציה לשנות את העולם באמצעות מוצרים חדשניים"

מה החלום לעתיד, מבחינת הקריירה? "לפתח טכנולוגיה שתאפשר למאות אלפי עסקים קטנים בעולם לפרסם באינטרנט בקלות. כבר היום אנחנו משקיעים את רוב ההכנסות של החברה בבניית בפיתוח ובניית מערך טכנולוגי שיוכל לתת פיתרון שכזה".

מה העצה המקצועית הטובה שקיבלת בחייך? "קיבלתי שתי עצות חשובות שאפשרו לי להתקדם: מציאת שותף מעולה שמשלים אותי ושאפשר לסמוך עליו ב-100%, ו'לדעת להגיד לא' - כל הזמן מגיעות הצעות והזדמנויות שיכולות להסיח את הדעת, אבל צריך להציב מטרות לטווח הקצר, הבינוני והארוך. בהתאם להן צריך לדעת לקבוע גבולות שימנעו סטייה מהדרך אל המטרות".

מוטו לחיים - "העבודה לוקחת אחוז לא פרופורציונלי מהחיים שלנו, לכן חייבים לבחור בעבודה שאוהבים".

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן