חתונת השנה - תוכנית הריאליטי בה הגולשים בוחרים את שמלת הכלה, אולם, קייטרינג ושאר פרטי החתונה

חתונת השנה

reality
 
reality

כל מה שרציתם לדעת על חתונת השנה

בני הזוג החליטו להתחתן, ואתם קובעים איך תיראה החתונה - משמלת הכלה ועד סידורי הפרחים. בואו להשתתף בתכנית הריאליטי הראשונה מסוגה ברשת

mako | פורסם 28/04/10 15:37:53
אין תמונה אתם מהצד של החתן או הכלה?

על התכנית: ארגון חתונה יכול להיות כאב ראש רציני מלא התחבטויות ודילמות, אבל תכנון חתונה לכלה וחתן שמעולם לא פגשתם, דווקא יכול להיות אתגר מהנה וחווייתי. תכנית האינטרנט "חתונת השנה" (מבית היוצר של חברת ההפקה Endemol, האחראית גם לפורמט האח הגדול) מעניקה לכל אחד ואחת מכם את ההזדמנות להפוך למארגן חתונות, ונותנת לכם את הזכות לקבוע עבור בני הזוג כיצד יראה הערב הכי גדול בחייהם.

לתכנית חתונת השנה ב-mako, בהנחייתה של רותם סלע, ייבחר זוג שזה עתה החליט להתמסד ומוכן להפקיד בידיכם, הגולשים, את ארגון החתונה שלו מא' ועד ת'. מה זה אומר? שאתם תבחרו עבורו את אולם החתונה, את טבעות הנישואין ואת הבגדים; אתם תרכיבו את התפריט, תחליטו איזה שיר יתנגן בחופה ותסגרו את רשימת המוזמנים. בקיצור, אתם תבחרו את ה-כ-ל, כולל את התסרוקת של הכלה.

רותם סלע - חתונת השנה גם היא בדרך לחופה. רותם סלע | צילום: עודד קרני

בכל פרק יעמדו לבחירתכם שלוש אפשרויות שונות בקטגוריות הקשורות לארגון החתונה והפקתה (למשל שלוש שמלות כלה או חליפות חתן, שלוש הזמנות וכו'). בכל פעם, תתבקשו להצביע על האפשרות המועדפת עליכם ותוכלו להשפיע על התוצאה.
חלק מההצבעות ייחשפו במהלך שידור הפרקים, וחלקן - רק בערב החתונה.

והכי חשוב: אין לכם מגבלות תקציב - כל הוצאות החתונה ישולמו על חשבוננו. אז קדימה, למה אתם מחכים? הצביעו והשפיעו.

>> בחזרה לאתר חתונת השנה
ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: חתונת השנה   כלה   חתן   ריאליטי   בחירות  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן