מפורסמים ומפורסמות של המדינה מביעים את דעתם על חתונת השנה של לנה ומעיין בפאנל

בחירת הסלבס

חתונת השנה

reality
reality
בחירת הסלבס

מירית וקנין: "הזמנה עם תמונה של הזוג - מזל רע"

פבלו רוזנברג בוחר בהזמנה שמזכירה לו בונבוניירה, רז מאירמן אוהב את התמונה של הזוג בשקיעה והמאייר זאב אנגלמאיר מבקש לשדרג את ההזמנות עם כיתובים משעשעים; רגע לפני שתקבעו איזו הזמנה תישלח לאורחי "חתונת השנה", מאיירים מוכשרים וסלבס אהובים מנמקים את הבחירה שלהם

טלי מליחי | mako | פורסם 14/06/10 17:43:02
אין תמונה הם כבר בחרו, ומה איתכם?

אחרי בחירת האולם והחליפה, הגיעו לנה ומעיין לבית הדפוס דה וינצ'י לבחור את ההזמנה לחתונה. למרות שמעיין חלם כל חייו על הזמנה בעיצוב של דוח חניה, הוא נאלץ להסתפק בשלוש אפשרויות שונות שהוכנו לשניים מבעוד מועד. הראשונה: הזמנה קלאסית בצבעים של שחור ולבן. השנייה: הזמנת תמונה, בה מתנשק הזוג על רקע השקיעה, והשלישית: הזמנת סימניה מלבנית בצבע סגול לילך. כדי לגלות מה אהבו במיוחד לנה ומעיין, צפו בפרק המלא, אבל כדי לגלות מה חושבים הסלבס, הישארו עמנו.   

רז מאירמן: "אוהב שהזוג קורץ אלי מהמקרר"

הענן הוולקני אמנם עיכב אותו במשך כמה ימים, אבל רז מאירמן הצליח לבסוף לתפוס טיסה לפריז כדי לבקש את ידה של חברתו, הילית ברוך. מאז בני הזוג עומלים על תכנון החתונה שלהם - ומספקים לנו תירוץ מעולה כדי לברר מה דעתו של מאירמן על ההזמנות לחתונה של לנה ומעיין.

"אני אוהב במיוחד את העיצוב של ההזמנה בשחור לבן, למרות שהייתי מחליף את הצבע השחור בצבע אופטימי יותר כמו צהוב או תכלת", הוא מנמק. "בהזמנה הסגולה אהבתי את הקטע שהיא מעוצבת כמו סימניה, זה נחמד והולך על בטוח. אבל הבחירה שלי היא ההזמנה הזהובה; יש משהו יפה בתמונה של זוג מתנשק על רקע השקיעה. בנוסף, שימוש בצילום מעניק ערך מוסף של פרצוף ליד שם בהזמנה - כך שהדודות יכולות לראות איך נראה היום הקטנצ'יק שפגשו לפני שנים רבות".
לדברי מאירמן, התמונה גם תשאר כמזכרת לבני הזוג, זכר לימים הכי יפים שלהם. "בשורה התחתונה, נדמה לי שקבלת הזמנה עם תמונה, עושה חשק גדול יותר להגיע לאירוע – הזוג כאילו קורץ מהמקרר ואומר 'אני פה, בואו לחגוג איתי'".

אין תמונה "הזמנה תרבותית", הבחירה של אורי פינק  אורי פינק: "מלכודת ענקית של קיטש"

המאייר וצייר הקומיקס, אורי פינק, לא התחבר כל כך להזמנות שלנו, כי לדעתו הן קיטשיות מדי. אבל זה לא אומר שאין לו העדפה: "ההזמנה הזהובה עם התמונה מוגזמת לגמרי. למרות שהחבר'ה די נאים, אני תולה אותה על המקרר ולא רוצה לראות אותם כל החודש מול העיניים שלי. הדבר אולי יעזור לי לזכור את מועד החתונה, אבל יקטין משמעותית את המספר שיהיה רשום בצ'ק".

כמה עולה הזמנה לחתונה?
מהעיצוב ועד עובי הנייר - כל מה שחשוב לדעת
כמה עולה הזמנה לחתונה?
ההזמנה הסגולה מזכירה לפינק את ההזמנה לחתונה של ברבי וקן, וההזמנה בשחור לבן נראית בעיניו כמו תאונה במפעל של ויקטוריה סיקרט - עם יותר מדי מלמלות ותחרה. אך למרות הביקורת הקשה, ההזמנה המהודרת היא גם הבחירה המועדפת עליו. "היא לא דביקה ומתקתקה מדי", הוא מסביר, "וצבעי השחור לבן ממתנים את העיצוב והופכים אותה לתרבותית יותר".
על גבי ההזמנה לחתונה של פינק, דרך אגב, אוירו של שני הכלבים שלו ושל זוגתו, מחופשים לחתן וכלה. מי אמר קיטש?

זאב אנגלמאיר: "מעיין עם החצ'קון, לנה עם השן הנוצצת" 

זאב אנגלמאיר, שמגדיר את עצמו כמאייר עיתונות, מרצה לתקשורת חזותית ואספן קיטש אובססיבי, בחר בחירה שונה לגמרי מהקולגה שלו: "שלוש ההזמנות מאופיינות בעיצוב קיטשי, לא אישי ומיופייף", הוא פותח. "ההזמנה בשחור-לבן נראית כמו בונבוניירה דרמטית כשהיא סגורה, אבל כשפותחים אותה מגלים עיצוב קודר ואפלולי. ההזמנה הסגלגלה עם עיטורי הפרחים, הייתה יכולה להיות גם הזמנה לבת מצווה, ברית מילה, איחולי החלמה מהירה או כל אירוע אחר. גם הקישוטים בה מסולסלים ומתחנפים, והיא לא מספרת דבר על בני הזוג".

אין תמונה השמש התמקמה בול. ההזמנה הרומנטית

מבין שלוש האופציות אנגלמאיר בוחר בהזמנת התמונה, ומנמק: "בצילום ניתן לראות שמדובר בזוג שמתחתן. בראשו המגולח של מעיין ניתן להבחין בחצ'קון קטן, מה שהופך אותו לאנושי יותר. עגיל הפנינה באוזן והטי שירט השחורה מרמזים שהוא מדליק וקול. ללנה שן אחת נוצצת יותר מהאחרות, ומאחורי שניהם, כמה מקורי ומרענן - מבצבצים הים והשמש המסנוורת, שהתארגנה לצילום בין שפתותיהם. 
 
מה שחסר מאוד לאנגלמאיר הוא יצירתיות בטקסט, ולכן הוא מציע לשלב חרוזים בהזמנה בנוסח: "לנה ומעיין - איזה זוג מצוין!", או "לנה ומעיין - צמד חמד לעניין!". "אני הייתי מוסיף ללנה ומעיין שפמים מצוירים, בדל סיגריה בפה ואולי אפילו איזו ספינה מאחור (רמז לאירוע אקטואלי שהתרחש לאחרונה מול חופי ארצנו), ומצרף כיתוב: "מעיין נושק ללנה - וברקע אלטלנה!"", הוא מתאר.

יעל גולדמן ואורי פפר, חתונה גם אתם מתוקים. הזמנת החתונה של גולדמן ופפר | צילום: mako יעל גולדמן: "מתוקים בשקיעה"

גם יעל גולדמן, שוסגרת שנה כאישה נשואה, מצטרפת לדעת הרוב, ומעדיפה את ההזמנה עם התמונה של בני הזוג על פני האחרות. "אני לא אוהבת את ההזמנה השחורה ולא את הסגלגלה", היא מודה. "הן קיטשיות ומאוד מצועצעות, והן ממש לא הסגנון שלי. הבחירה שלי ההזמנה המוזהבת עם התמונה. היא מתוקה, המסר ברור, רואים את החתן והכלה והיא עושה את העבודה".

 מירית וקנין: "הזמנה שחורה נראית כמו מודעת אבל"

השורדת, מירית וקנין, שפעם אחת כבר הדפיסה הזמנות לחתונה, מנדבת עצות מניסיונה. לדעתה, דווקא תמונה של בני הזוג על גבי ההזמנה היא ממש מיותרת, שלא לומר מנחוסית. וקנין חוששת שאם המוזמנים ישליכו אותה לפח, זה עלול להביא לבני הזוג מזל רע. "ההזמנה בשחור-לבן יפה, אבל היא לא משדרת שמחה ואפילו קצת מזכירה מודעת אבל, ולכן לטעמי היא הכי פחות מתאימה", היא קובעת. "אילו היא הייתה בצבעים אחרים כמו שנהב או פנינה, אז הייתי הולכת עליה, כי אני אוהבת את הסגנון הקלאסי שלה".

הבחירה של וקנין היא ללא ספק הזמנת הסימניה הסגולה. "למרות שהיא לא פומפוזית, היא מעוצבת יפה לטעמי, חביבה ומאוד מתוקה".

אין תמונה הסימניה, הזמנה מתוקה ואביבית. הבחירה של וקנין

פבלו רוזנברג: "ממש בונבוניירה"

פבלו רוזנברג, נשוי טרי, אהב מאוד את ההזמנה בשחור לבן. "אני לא אוהב את ההזמנה המוזהבת, היא סתם מקושקשת בעיני", הוא אומר. "הסגולה דווקא נחמדה עם הצבעים האופנתיים והאביביים, אבל אני לא מבין מה כתוב בה, הטקסט באנגלית גורם לי לחשוב שמדובר באירוע שנערך בחו"ל. מכל האופציות, אני בוחר בהזמנה בשחור לבן. אהבתי את הפונט, הפשטות, והעטיפה המנוקדת מזכירה לי בונבוניירות של פעם, כאלה עם הפתעה יפה בפנים. גם ההזמנה לחתונה שלי הייתה פשוטה מאוד, והיא קצת מזכירה לי אותה".

>> הסגלגלה, השחורה או הזהובה? בחרו את הזמנת החתונה של לנה ומעיין
ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן