מפורסמים ומפורסמות של המדינה מביעים את דעתם על חתונת השנה של לנה ומעיין בפאנל

בחירת הסלבס

חתונת השנה

reality
reality
בחירת הסלבס

אלין לוי יודעת איך תיראה טבעת הנישואין שלה

אבל עד שתגיע ההצעה, היא מעדיפה לבחור טבעות לחתונה של לנה ומעיין. לכבוד הפרק הכי נוצץ של "חתונת השנה", שאלנו סלבס ומעצבי תכשיטים אלו טבעות נישואין הכי מתאימות לזוג שלנו; חן שילוני אהבה את טבעת התחרה לכלה, המעצבת קרן וולף בחרה בטבעת החישוק לחתן ורק עודד מנשה חשב איך משיגים עליהן הנחה; מדור זהב

טלי מליחי | mako | פורסם 14/07/10 12:02:13

עם כל הבחירות שעשיתם להם עד כה, הם יאלצו להתמודד רק בערב החתונה, אבל את הבחירה הבאה הם יענדו לכל החיים; ההצבעה על טבעות הנישואין של לנה ומעיין עומדת להיסגר, אבל רק אתם תכריעו אם לנה תקודש בטבעת מרוקעת, מסתובבת או משולבת. מה חושבים מעצבי התכשיטים והסלבס על מבחר הטבעות הנוצצות שהוצגו לחתן ולכלה? יצאנו לברר.

אלין לוי, בחורה רומנטית שמדגמנת זוגיות למופת ומפנטזת בעצמה על טבעת אירוסין, בוחרת ללנה את טבעת התחרה. "את המשולשת לא אהבתי", היא מצהירה. "גם זהב, גם נצנצים, גם מבריק, גם צבעונית – יותר מדי אלמנטים בטבעת אחת", היא פוסקת. גם הטבעת עם החישוקים עבה וגסה מדי לטעמה, והיא לא אהבה את השילוב בין הזהב הלבן לצהוב. "מאוד אהבתי את טבעת התחרה", היא אומרת, "היא מאוד פשוטה, ובכל זאת יש בה את החיתוכים באלכסון שמוסיפים לה משהו מיוחד".

איך תבחר לה טבעת אירוסין?
לילדותית טבעת לב, ליצירתית יהלום שחור. מדריך
איך תבחר לה טבעת אירוסין?

איזו טבעת היא מאחלת לעצמה? אלין טוענת שעוד לא חשבה על זה, ושחתונה עדיין לא על הפרק, אבל בינתיים היא מפנטזת על טבעת האירוסין העתידית. באופן כללי, היא מעדיפה טבעות נישואין מזהב צהוב, לא דקות מדי ולא עבות מדי – "אני אוהבת טבעות עדינות עם איזשהו אלמנט קישוטי, אבל כזה שלא הופך את הטבעת לבולטת וגרנדיוזית מדי".

השקת משקפיים - אלין לוי והחבר עוד לא חושבים על חתונה. אלין ואלישי | צילום: עודד קרני

אלין מבקשת לציין שהיא מאוד אוהבת גברים שהולכים עם טבעות נישואין, ושזה חמוד בעינייה להצהיר על אהבתך בפומבי: "אומרים שזה בכלל לא חשוב, אבל האמת היא שזה משמעותי מאוד", היא קובעת, ובוחרת למעיין את טבעת הזהב הקלאסית. "לנה ומעיין צריכים להיות מתואמים", היא אומרת. "טבעות הן משהו סמלי בנישואין. הם מתחילים דף חדש ביחד, וצריכים להיכנס לחיים האלה עם אותו סגנון ואותה מחשבה. למרות שזה רק חפץ, יש לטבעות המון משמעות בשביל כל אחד מבני הזוג, ולכן לדעתי צריך לבחור אותן במחשבה משותפת".

אין תמונה לא מצועצעת, לא נמאסת. טבעת התחרה

מעצבת התכשיטים קרן וולף מסכימה עם אליו ובוחרת ללנה בטבעת הנישואין בסגנון התחרה. "טבעת התחרה היא הכי שקטה, לא מצועצעת ולדעתי היא לא תמאס עליה אף פעם", היא מסבירה. "את רמזור הצבעים של הטבעת המשולשת אני לא אוהבת, ואם זה היה תלוי בי הייתי מתאימה ללנה טבעת זהב 14 קראט קלאסית ודקה עם מעט עיטורים עדינים, כזו שלא גונבת את ההצגה ואפשר לענוד אותה עם כל טבעת אחרת".

וולף, שמעדיפה באופן כללי טבעות נישואין צנועות, בוחרת למעיין בטבעת הזהב הלבן עם החישוק המסתובב. "יש משהו נייטרלי בצבע ובשקט של הטבעת הזו, ולמעיין יהיה יותר נוח להתמודד איתה. רוב הגברים לא רגילים לטבעות, ואני חושבת שזו טבעת סולידית שתתאים לכל גבר ממוצע".

הדוגמנית חן שילוני, שמתחתנת בחודש הבא, משכנעת בימים אלו את בעלה לעתיד לבחור בטבעת קלאסית. "אני בחורה של פעם. אני אוהבת גברים פשוטים שלא מסתדרים שעה מול המראה, גברים של דגמ"חים, נעלי טבע וחולצה קרועה מדיפה ריח של זיעת עבודה", היא אומרת. "ולכן אני אוהבת את הטבעת הכי גברית מבין השלוש - טבעת הזהב הדקה. הטבעת המשולבת עם שני הצבעים נשית וצעקנית מדי לטעמי".

חן שילוני והחבר, פרימיירה מהיר ועצבני אוהבת גברים של פעם. שילוני | צילום: שוקה כהן

לעצמה, לעומת זאת, בחרה שילוני בטבעת מזהב צהוב כבדה, עבה, רחבה ורקועה בצבע מט. "אני לא אוהבת כשזה מבריק ומחזיר אור", היא מסבירה, ובוחרת ללנה טבעת שקצת מזכירה את זו שלה – טבעת התחרה.

"הטבעת הזו נראית עשירה מאוד, משדרת המון עומק וביטחון - ויחד עם זאת היא לא מתחכמת מדי ולא מנקרת עיניים. בשום פנים ואופן לא הייתי הולכת על הטבעת עם החישוקים, היא קצת שופוני לטעמי".

סער שיינפיין ומעיין שם טוב בולבולון 7 קשה לעשות את ההחלטה. שיינפיין | צילום: אלעד דיין

לסער שיינפיין יש משנה סדורה בענייני טבעות. לדעתו בני הזוג צריכים ללכת עם טבעת זהה: "יש בזה המון סמליות, במיוחד בשביל אדם כמוני שמתקשה להחליט ולבחור במישהי אחת לכל החיים. הטבעת מסמלת את ההחלטה שאומרת: 'זהו, מעכשיו יש לשנינו את אותה הטבעת וזה לתמיד'", הוא מפרט.

שיינפן בוחר ללנה את הטבעת המשולשת ולמעיין את טבעת החישוק. "אני אוהב טבעות נישואין הכי פשוטות, גם לגבר וגם לאישה, ומבין האפשרויות שתי הטבעות האלה הן הכי קולעות לטעמי", הוא אומר.

מעצבת התכשיטים הגר סתת נרתמה למשימה בשמחה: "למעיין הייתי בוחרת בטבעת הזהב הלבן עם החישוק המסתובב; זו טבעת קלאסית אך בעלת טוויסט, ונחמד שיהיה לו עם מה לשחק באצבעות".

בין הטבעות שהוצעו ללנה, אהבה סתת את טבעת התחרה. "היא שונה ומיוחדת, אבל לא מתחכמת מדי. לא כדאי אף פעם לבחור בטבעת אופנתית, כזו שתמאס מהר – אלא בכזו שתישאר רלוונטית, ושהאישה תרגיש מחוברת אליה תמיד, בכל שלב בחייה".

אין תמונה מסתובבת, קלאסית או משולבת? הטבעות של מעיין

הדוגמנית מירי לוי, שציינה השבוע יום נישואין ראשון לזמר ושופט כוכב נולד פאבלו רוזנברג, הביאה לו במתנה טבעת חותם בזהב צהוב עם אבן שחורה. למעיין היא בוחרת בטבעת המסתובבת. "היא נראית רגילה, אבל החישוק המסתובב יוצר טווויסט מדליק. אני לא אוהבת את הטבעת עם הריקוע, זה נשי מדי לטעמי, וגם לא מתה על שילוב של שני צבעים בטבעות של גברים. לפאבלו, לדוגמה, יש טבעת פשוטה וחלקה מזהב לבן", היא מספרת.

אין תמונה הבחירה של סער. הטבעת המשולשת

על טבעות הנישואין שהוצעו ללנה, אומרת לוי: "מה שקובע הוא אם היד יפה. לי יש עור כהה וכף יד מטופחת, ואני עונדת טבעת שהיא בעצם פס זהב לבן בלי כלום. יכולים לומר שזה משעמם, אבל אני לא חושבת שאני צריכה יותר מזה. אישה עם כף יד יפה לא צריכה להתהדר בטבעת מגונדרת".

ללנה בחרה לוי את הטבעת עם החישוקים הזזים: "טבעת התחרה ממש לא לטעמי, ובטח שלא הטבעת עם שלושת הצבעים. זה נראה כאילו לא ידעו באיזה צבע לבחור, אז שילבו את שלושתם. בטבעת עם החישוקים שילוב הצבעים עובד טוב, והתנועה יוצרת עניין".

עודד מנשה טוען בתוקף שאין לו טעם טוב, אבל בוחר למעיין בטבעת המשולבת. "זה מתאים לאופי שלי: אני איש של אמצע, והטבעת הזאת לוקחת קצת מפה וקצת מפה, כך שהיא בחירה בטוחה בעיני". מנשה בעצמו הולך עם טבעת שבחרה לו אשתו: "זו טבעת הכי פשוטה שיש מזהב לבן עם פס דק וצהוב. אבל מה שהכי חשוב בטבעת זה לא איך היא נראית, אלא כמה היא עולה: מבחינתי שאשתי תבחר איזו טבעת שהיא רוצה, השאלה היא רק איך משיגים עליה 70 אחוז הנחה. כל השאר חסר משמעות".

>> הסלבס יכולים להמליץ, בסופו של דבר אתם קבעתם: איזו טבעת נישואין תקבל לנה?
ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן